Jump to content

kermit zaba

Members
 • Content Count

  391
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze raz gratulujemy Konkursu i odwagi Dziękujemy za świetną imprezę i docenienie naszych prac. Łask pozdrawia!
 2. Wszystkim odwiedzającym i śledzącym nasz Festiwal serdecznie dziękujemy! Dziękujemy również sponsorom i patronom tej imprezy. Zdajemy sobie sprawę z kilku niedociągnięć, które się pojawiły, przepraszamy za nie, zrobimy co w naszej mocy, żeby nie powtórzyły się na X Festiwalu. Tabela z wynikami jest dostępna na naszej stronie
 3. Dla zbłąkanych wędrowców z dalekich rubieży mamy pomoc w formie graficznej Zapraszamy!
 4. Sklep Modelarski Agtom wypromował naszą imprezę na swoim kanale. Dziękujemy i zapraszamy do Łasku! LINK DO FILMU
 5. Cześć, nasz formularz nie wysyła powiadomień, z doświadczenia wynika, że wszystkie zgłoszenia trafiają do naszej bazy danych:) W razie poważnych wątpliwości zapraszam na PW.
 6. Dzięki uprzejmości naszych Kolegów z Łodzi, odbędą się pokazy technik modelarskich na żywo na Ich stanowisku klubowym. Zapraszamy do odwiedzania i oglądania!
 7. Cześć! Giełdy tego typu w tym roku nie planujemy, jest to jakiś pomysł na kolejną edycję. Jeżeli chodzi o noclegi, to możemy polecić: - Hotel GRAF http://www.hotelgraf.pl tel:(+48) 43 675 4222; tel kom: (+48) 512 211 488 - Motel PRZYGOŃ http://www.noclegi-pokoje.info, tel: (+48) 43 675 6360; tel kom: (+48) 889 282 980 - Motel JAMBOŁ www.jambol.pl (tel: 43 675 4388) - Zajazd - Bar ZACHĘTA tel: (+48) 43 676-12-49 - Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowego DZIKIE WINO www.dzikie-wino.com.pl tel:(+48) 43 676 2020 - Hotel Kolumna Park - http://www.kolumnapark.p
 8. Kompletujemy też upominki do naszych nagród specjalnych: I to nie koniec...
 9. Cześć, Nie wysyłamy automatycznie potwierdzeń, jeżeli masz wątpliwości co do procesu rejestracji, zapraszam na priv
 10. Jak co roku, nasi sponsorzy zadbają o to, żeby najciekawsze modele zostały odpowiednio nagrodzone! Firma HobbyZone, producent przyborników i akcesoriów modelarskich dostarczyła nam swoje znakomite produkty Mamy też nagrodę za najlepszy model samolotu F-16 Do grona naszych sponsorów dołączyła Hurtownia Modelarska Dream z Konstantynowa zasilając pulę nagród Firma Master dostarczyła zestawy elementów waloryzacyjnych własnej produkcji Kolejne paczki z modelami firmy Revell od dystrybutora Cobi Firma Mirage ufundowała pakiet mo
 11. Witam wszystkich. Tradycyjnie już w drugi weekend września mamy zaszczyt zaprosić brać modelarską do Łasku na organizowany w dniach 07-08.09.2019 IX Festiwal Modeli Redukcyjnych - Łask 2019 oraz VII Konkurs Modeli Redukcyjnych Ponadto planujemy dodatkowy mini konkurs z okazji 80-tej rocznicy wybuchu II Wojny Światowej: "WRZESIEŃ 1939" Festiwal odbędzie się w Gimnazjum Publicznym nr 1 im. kard. S. Wyszyńskiego, przy ul. Narutowicza 28 NAGRODY SPECJALNE OD ORGANIZATORÓW: 1. Best Of Show - za najciekawszy model Festiwalu / Konkursu 2. "Mini Grand Prix"
 12. Powitać Po długiej przerwie dokończyłem A-4 z Airfixa. Zestaw składał się bardzo przyzwoicie, największe problemy sprawiła osłona kabiny, którą trzeba było heblować pilnikiem, żeby wskoczyła na swoje miejsce. Do zestawu dorzuciłem żywiczne lufy i fotel, blachy do kabiny i maski na osłonę. Od siebie dodałem nitowanie całego modelu. Malowanie Gunze C i H, na ichniejszym czarnym podkładzie. Zapraszam do oglądania i komentowania! Kilka fot warsztatowych: Galeria właściwa:
 13. Pełna lista wyników dostępna jest na NASZEJ STRONIE. Dziękujemy za przybycie wszystkim Uczestnikom i szczerze gratulujemy Zwycięzcom! Dziękujemy również naszym Patronom i Sponsorom, bez których organizacja imprezy byłaby niemożliwa. Dziękujemy Sędziom, oraz wszystkim i każdemu z osobna, kto nam pomógł w ciągu tych trzech dni ;o)
 14. Po wysypie zgłoszeń wnioskuję, że wszystko już trybi w najlepszym porządku A w tak zwanym międzyczasie naszą pulę nagród powiększyła firma Mistercraft! Dodatkowo modele te pojawią się na warsztatach dla Najmłodszych. Grupa Tomcatsky ufundowała "Nagrodę za model samolotu F-14 Tomcat lub innego samolotu / śmigłowca pokładowego" w trzech kategoriach wiekowych: młodzik, junior i senior. Włocławskie Koło Modelarskie ,,Iskra'' ufundowało puchar-nagrodę specjalną za najciekawszy model w/g WKM "ISKRA" WŁOCŁAWEK Dziękujemy!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.