Jump to content

kermit zaba

Members
 • Posts

  393
 • Joined

 • Last visited

Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękujemy Wydawcy czasopisma miniREPLIKA za zasilenie naszej puli nagród!
 2. Cześć! Ekipa z Łasku pojawi się z modelami i naszą standardową nagrodą, czyli "Za najciekawszy model lotniczy" dla Juniora i Seniora. Do zobaczenia!
 3. Jeszcze raz gratulujemy Konkursu i odwagi Dziękujemy za świetną imprezę i docenienie naszych prac. Łask pozdrawia!
 4. Wszystkim odwiedzającym i śledzącym nasz Festiwal serdecznie dziękujemy! Dziękujemy również sponsorom i patronom tej imprezy. Zdajemy sobie sprawę z kilku niedociągnięć, które się pojawiły, przepraszamy za nie, zrobimy co w naszej mocy, żeby nie powtórzyły się na X Festiwalu. Tabela z wynikami jest dostępna na naszej stronie
 5. Dla zbłąkanych wędrowców z dalekich rubieży mamy pomoc w formie graficznej Zapraszamy!
 6. Sklep Modelarski Agtom wypromował naszą imprezę na swoim kanale. Dziękujemy i zapraszamy do Łasku! LINK DO FILMU
 7. Cześć, nasz formularz nie wysyła powiadomień, z doświadczenia wynika, że wszystkie zgłoszenia trafiają do naszej bazy danych:) W razie poważnych wątpliwości zapraszam na PW.
 8. Dzięki uprzejmości naszych Kolegów z Łodzi, odbędą się pokazy technik modelarskich na żywo na Ich stanowisku klubowym. Zapraszamy do odwiedzania i oglądania!
 9. Cześć! Giełdy tego typu w tym roku nie planujemy, jest to jakiś pomysł na kolejną edycję. Jeżeli chodzi o noclegi, to możemy polecić: - Hotel GRAF http://www.hotelgraf.pl tel:(+48) 43 675 4222; tel kom: (+48) 512 211 488 - Motel PRZYGOŃ http://www.noclegi-pokoje.info, tel: (+48) 43 675 6360; tel kom: (+48) 889 282 980 - Motel JAMBOŁ www.jambol.pl (tel: 43 675 4388) - Zajazd - Bar ZACHĘTA tel: (+48) 43 676-12-49 - Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowego DZIKIE WINO www.dzikie-wino.com.pl tel:(+48) 43 676 2020 - Hotel Kolumna Park - http://www.kolumnapark.pl tel. (+48) 43 677-27-27, tel. kom. (+48) 603-858-889 - Hotel OSTRÓWEK Zduńska Wola, Ostrówek 16, tel:(+48) 43 823 9111 Jeżeli będzie jakiś problem, prosimy o PW.
 10. Kompletujemy też upominki do naszych nagród specjalnych: I to nie koniec...
 11. Cześć, Nie wysyłamy automatycznie potwierdzeń, jeżeli masz wątpliwości co do procesu rejestracji, zapraszam na priv
 12. Jak co roku, nasi sponsorzy zadbają o to, żeby najciekawsze modele zostały odpowiednio nagrodzone! Firma HobbyZone, producent przyborników i akcesoriów modelarskich dostarczyła nam swoje znakomite produkty Mamy też nagrodę za najlepszy model samolotu F-16 Do grona naszych sponsorów dołączyła Hurtownia Modelarska Dream z Konstantynowa zasilając pulę nagród Firma Master dostarczyła zestawy elementów waloryzacyjnych własnej produkcji Kolejne paczki z modelami firmy Revell od dystrybutora Cobi Firma Mirage ufundowała pakiet modeli, które zasilą naszą pulę nagród Dziekujemy Kolegom z ToRo Model za kolejne nagrody Kolejne nagrody rzeczowe dostaliśmy od Sklepu Modelarskiego DA-TA Pulę nagród i modeli warsztatowych wspiera Firma MISTER CRAFT Zestaw chemii modelarskiej zapewnia Firma WAMOD Koledzy Modelarze Kieleccy przywiozą ze sobą nagrodę - Złoty Dzik za najciekawszy model lotniczy w Ich ocenie Koledzy z Wiejskiej Grupy Modelarskiej ufundowali puchar dla Młodzika/Juniora za najlepszy model w Ich ocenie Combat Chełmża funduje Puchar Combat-anta za najlepszy model sprzętu bojowego w polskich barwach z lat 1914-1945 Koledzy z IPMS Warszawa ufundują swoją nagrodę "Zacna sztuka" Modelarnia Łambinowice nagrodzi na naszym festiwalu Młodzika/Juniora Sklep Modelarski Agtom z Krakowa ufundował nagrody i puchar za najlepszy model w ich ocenie Do fundatorów nagród dołączył Radek Szukała z Muzeum Foteli Katapultowych w Oleśnicy. Wręczy On specjalnie przygotowany na 100 lecie Lotnictwa Polskiego hełm lotniczy ZSh-5A. Za najpiękniejszy model samolotu bojowego w Polskich Barwach IPMS Polska ufunduje Puchar za najciekawszy model w barwach polskich Koledzy z Grupy Tomcatsky przyznają nagrodę za najciekawszy model samolotu F-14 Wszystkim Sponsorom serdecznie DZIĘKUJEMY!
 13. Witam wszystkich. Tradycyjnie już w drugi weekend września mamy zaszczyt zaprosić brać modelarską do Łasku na organizowany w dniach 07-08.09.2019 IX Festiwal Modeli Redukcyjnych - Łask 2019 oraz VII Konkurs Modeli Redukcyjnych Ponadto planujemy dodatkowy mini konkurs z okazji 80-tej rocznicy wybuchu II Wojny Światowej: "WRZESIEŃ 1939" Festiwal odbędzie się w Gimnazjum Publicznym nr 1 im. kard. S. Wyszyńskiego, przy ul. Narutowicza 28 NAGRODY SPECJALNE OD ORGANIZATORÓW: 1. Best Of Show - za najciekawszy model Festiwalu / Konkursu 2. "Mini Grand Prix" za najciekawszy model lotniczy 3. "Mini Grand Prix" za najciekawszy model lądowy 4. "Mini Grand Prix" za najciekawszą dioramę 5. "Mini Grand Prix" za najciekawszą figurkę lub popiersie 6. "Mini Grand Prix" za najciekawszy model statku lub okrętu 7. Za najciekawszy model samolotu transportowego lub bombowego 8. Za najciekawszy model lotniczy wśród juniorów 9. Za najciekawszy model lądowy wśród juniorów 10. Za najciekawszą figurkę konną 11. Za najciekawszy model pojazdu kołowego / gąsienicowego w barwach polskich 12. Za najciekawszy model samolotu lub śmigłowca w barwach polskich (SENIOR) 13. Za najciekawszy model samolotu lub śmigłowca w barwach polskich (JUNIOR/MŁODZIK) 14. Dla najmłodszego zawodnika biorącego udział w festiwalu 15. Za najciekawszy model samolotu / śmigłowca w barwach z Łasku (10plm, 10elt, 32blt) 16. Od Dowódcy 32 BLT za najciekawszy model samolotu F-16 (Senior) 17. Od Dowódcy 32 BLT za najciekawszy model samolotu F-16 (Junior lub Młodzik) 18. Za najciekawszy model pojazdu, figurki lub statku kosmicznego „SCI-FI” 19. Za najciekawsze stoisko klubowe 20. Dla modelarza/klubu modelarskiego który przebył najdłuższą drogę do Łasku 21. Za najciewkawszy model samolotu lub śmigłowca w barwach cywilnych 22. Za najciekawszy model pojazdu cywilnego 23. Za najciekawszy model statku lub okrętu 24. Za najciekawszy model lotniczy (POOTWIERANY) 25. Za najciekawszy model lądowy (POOTWIERANY) Przewidujemy także nagrody specjalne od sponsorów, zachęcamy do współpracy! W tym roku nasi goście będą walczyć o Grand Prix w postaci...przeziernej Szczegóły oraz materiały do pobrania będą stopniowo umieszczane na naszej stronie: http://www.mrlask.pl oraz na Facebooku Zapraszamy do rejestracji internetowej, która znajduje się TUTAJ
 14. Powitać Po długiej przerwie dokończyłem A-4 z Airfixa. Zestaw składał się bardzo przyzwoicie, największe problemy sprawiła osłona kabiny, którą trzeba było heblować pilnikiem, żeby wskoczyła na swoje miejsce. Do zestawu dorzuciłem żywiczne lufy i fotel, blachy do kabiny i maski na osłonę. Od siebie dodałem nitowanie całego modelu. Malowanie Gunze C i H, na ichniejszym czarnym podkładzie. Zapraszam do oglądania i komentowania! Kilka fot warsztatowych: Galeria właściwa:
 15. Pełna lista wyników dostępna jest na NASZEJ STRONIE. Dziękujemy za przybycie wszystkim Uczestnikom i szczerze gratulujemy Zwycięzcom! Dziękujemy również naszym Patronom i Sponsorom, bez których organizacja imprezy byłaby niemożliwa. Dziękujemy Sędziom, oraz wszystkim i każdemu z osobna, kto nam pomógł w ciągu tych trzech dni ;o)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.