Jump to content

Klepas

Members
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Klepas

 1. Witajcie, Kolejny update to ukończona w całości budowa wieży: No i przygotowuję już koła... CDN...
 2. A czy wiesz moze jak ten kolor sie nazywa?
 3. Tak pasują boczne fartuchy:) Prace po malu idą do przodu. Kilka elementów dokleiłem na przód kadłuba: Mam pytanie... Czy ktoś wie może co to jest za kolor na spodzie i skąd on się tam wziął? To jest jakiś podkład?? Jaki kolor z rynkowych akryli by tu pasował? CDN
 4. No więc tak, Okaz wzorcowy to Leopard 2A4 z 10-tej Brygady Kawalerii Pancernej o numerze 0227. Będzie odwzorowywany stan ze zdjęcia poniżej: Poniżej dotychczasowy postęp prac: CDN
 5. Dziś posiedziałem przy peryskopach. Poniżej trochę więcej aktualnych zdjęć: CDN
 6. Witajcie, Troszkę męczy mnie dłubanie przy armor slat do Kanadyjskiego Leoparda 2A6M i zatęskniłem za plastikiem więc zacząłem sobie równolegle nowy projekt a mianowicie Polskiego Leoparda 2A4: Już niedługo pokażę efekt dotychczasowych prac oraz okaz wzorcowy który będę się starał odtworzyć
 7. Witajcie:) Wracam znowu troszkę do dłubania:) Biję rekordy w najdłuższym robieniu modeli na świecie. No ale lepiej robić coś niż nic. Model na obecną chwilę wygląda tak: Natomiast to co pochłania ogrom czasu to armor slat: Rozgrzebałem też kolejny model i niebawem też wrzucę relację z budowy. Też będzie KOCUR:) CDN;)
 8. Mirek bardzo lubię Twój styl malowania modeli. Jak zwykle wspaniały efekt. Podglądam dalej ;)
 9. No to trafiłeś w mój gust Rafał. Będę śledził wątek ;)
 10. Mirku jak zwykle świetna robota! Czekam na ciąg dalszy ;)
 11. Masz racje, ale najpierw muszę się wybrać po brystol ;) No to wracając do tematu nałożyłem kalki: No i żeby nie było że zbliżam się ku końcowi to wstawiam zdjęcie tego co mnie teraz jeszcze czeka ;) CDN ;)
 12. Kolejny etap, który poczyniłem to dokończenie detali oraz zrobiłem oświetlenie. Wszystko poprzyklejałem i psiknąłem sido na Leo;) Jestem bardzo zadowolony z powierzchni antypoślizgowych które zrobiłem no i przy okazji z kolorów które wyszły na modelu: CDN ;)
 13. No to lecimy dalej;) Rozjaśniłem kamuflaż i pomalowałem kilka detali: CDN;)
 14. Klej CA na pewno da rade. Działaj działaj, a ja będę oglądał;) Czym robiłeś powierzchnie antypoślizgowe??
 15. Malowałem z ręki aerografem z bliskiej odległości. Dysza w aerografie 2mm.
 16. Jak zwykle kawał pięknej roboty Rafał.
 17. Revellowski ma potrzebne kalkomanie do Polaka (bo kalkomanie kupisz już tylko z 2 ręki), ma ładniejsze szczegóły, ale HB ma podstawowy arkusz blaszek. Ogólnie porównywalne. Revell ma źle odwzorowane powierzchnie antypoślizgowe na przodzie kadłuba. Blaszki i kalki do A4 już mam wiec głownie zależy mi na szczegółach modelu. Mam już co prawda A4 HobbyBossa ale muszę się zastanowić nad kupnem A4 Revella.
 18. Ok, przekonaliście mnie;) Kolejny projekt będzie polski;) W związku z tym mam pytanie... Który model Leoparda 2A4 jest lepszy... Revell czy HobbyBoss?? Dziś kolejny mały krok do przodu z kanadyjskim Leopardem czyli pomalowanie kół: CDN;)
 19. Tak dziś doszedłem do wniosku że nie mam nic do klejenia i bardzo mi tego brakuje bo klejenie modelu to dla mnie największa frajda więc postanowiłem że zacznę jakiś nowy model;) co chcielibyście zobaczyć na warsztacie w moim wykonaniu?? Polski leopard 2A4 Polski Leopard 2A5 Szwedzki Strv 122 Amerykański Abrams TUSK?
 20. No to lecimy dalej;) Najpierw spód czołgu oraz bandaże kół prysnąłem Tamiya XF-69 (Nato Black). Następnie cały model pokryłem Tamiya XF-67 (Nato green). Na koniec zmieszałem Tamiya XF-67 (Nato green) z Tamiya XF-57 (Buff) w stosunku 10:3 i rozjaśniłem model nadając mu tym trochę trójwymiarowości ;) CDN ;)
 21. No to czas na kolejny update. Podniszczyłem bandaże kół i gumowe nakładki na gąskach imitując w ten sposób ich zużycie, a także naniosłem podkład tamiya fine surface primer na cały model: CDN ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.