Jump to content

M.J.89763

Members
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

M.J.89763 last won the day on November 3 2020

M.J.89763 had the most liked content!

Community Reputation

99 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za komentarz Co do gąsienic to nie wiem jak to zrobić żeby się nie narobić Ja się trochę narobiłem z nimi. Zacząłem od podkładu z tamiya NATO black, później farbą burnt iron (choć pewnie lepszy byłby np "gun metal" ale nie miałem) pomalowałem miejsca gdzie toczą się koła i zamaskowałem je później płynem maskującym. Następnie gąsienice pomalowałem na szaro i farbami vallejo dark rust, rust i orange rust przy pomocy gąbki zrobiłem efekt rdzy. Gdzie nie doszła gąbka dodałem jeszcze washy w kolorach rdzy. Nakładki gumowe malowałem pędzelkiem farbami vallejo szara z dodatkiem
 2. szczena opada. Piękny model. Co tu dużo mówić, zdjęcia mówią same za siebie - malowanie i weathering po prostu mistrzostwo. Gratuluję
 3. Podziękował bardzo za tak pozytywny komentarz Również dzięki bardzo za komentarz Różne ustawienia aparatu i inne światło i różnie wychodzą zdjęcia. Tak kombinuję z różnymi ustawieniami. Raz wychodzi mi lepiej raz gorzej Cieszę się, że się podoba.
 4. UPDATE 04.2021 "Maxx" otrzymał w końcu przewody. Z pewnością są one nie do końca poprawnie prowadzone, ponieważ trudno znaleźć referencyjne foty dokładnie takiej wersji ale faktycznie model wygląda lepiej, przynajmniej moim zdaniem Z przewodami wygląda tak:
 5. Dziękuję bardzo Ale kolega jest Eagle Eye, ja dopiero teraz zauważyłem a myślałem o tych kołach a później mi uciekło Zdjecia są jednak bezlitosne
 6. Dzięki bardzo Na zdjęciach ta rdza wyszła bardziej wyrazista niż w rzeczywistości, a na zdjęciach rzeczywistych Leopardów wyglądają na dość mocno zardzewiałe. Z tego co mi wiadomo odznaka ze skrzydłem husarii (1 dywizji pancernej) z dwójką pod spodem oznacza wóz z 10 Brygady Kawalerii Pancernej. Takie samo oznaczenie jest np. na BWP-1 ze zdjęć powyżej. To są kalki Toro dla pojazdów z 10 bkpanc - numer 35D21. A np. Rosomak którego robiłem (np. zdjęcie wyżej) ma odznakę z 5 pod spodem co oznacza wóz z 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej z Międzyrzecza.
 7. Dzięki bardzo Dzięki bardzo Fajny model do sklejenia, wszystko ładnie spasowane. Jeśli chcesz zrobić ruchome zawieszenie trzeba trochę oszlifować drążki skrętne w miejscu osadzenia w kadłubie bo ja trochę za ciasno zrobiłem i później niektóre się zacinały. Dałem trochę smaru od środka i jest OK. Nie wiem jak to się stało ale brakowało mi jednej części, konkretnie celownika. Na szczęście była szyba a resztę dorobiłem z polistyrenu (na szczęście prosty kształt) i od góry jest przykryty więc praktycznie nie widać go za bardzo. Chciałem kupić lufę metalową ale
 8. Dzięki Model malowany farbami Tamiya: Nato Green XF-67, Nato Brown XF-68 i Nato Black XF-69. Farby rozjaśniane żółtym Tamiya XF-3, Tamiya Buff XF-57 i White XF-2. Dzięki bardzo Dzięki bardzo Kiepski ze mnie fotograf, w rzeczywistości ta rdza jest bardzo matowa i faktycznie jestem zadowolony z tego jak wyszła Kolor kolby MG3 próbowałem odwzorować na podstawie zdjęcia i przy użyciu farb jakie miałem dostępne. Wyszło jak wyszło Dzięki wielkie za pozytywny komentarz Jeszcze kilka fotek przy innym świetle:
 9. Cześć. Pierwszy model w 2021 roku . Czołg Leopard 2A4 w malowaniu wozu 0169 z 10bkpanc ze Świętoszowa. Model Meng TS 016 plus kilka dodatków: liny Eureka, łańcuszki przy granatach dymnych Aber i kalki Toro Model.
 10. Dzięki za komentarz Zielony to Tamiya Nato Green rozjaśniony żółtym i białym. No Andrzej wkurzył się ostro o ten błotnik Dzięki za pozytywny komentarz Dzięki Faktycznie nie zwróciłem uwagi na wydech. Dzięki bardzo
 11. Dzięki bardzo No tak PL-01 obok bewupa prędzej pokazuje kontrast między tym co jest a co powinno być. Chociaż też nie do końca bo PL-01 nie jest bewupem A to moje jedyne modele współczesne na gasienicach stąd te zdjęcia Muszę zrobić jakiegoś Leoparda albo "siedem-dwójkę"
 12. Dzięki Dzięki Towarzysz jest z przyszłości
 13. Dzięki Dzięki Podstawka pod F-35 była razem z modelem. Natomiast przy F-16 który jest na zdjęciach jest podstawka zrobiona własnoręcznie z drutu aluminiowego fi 5 mm i podstawy pod ręcznik kuchenny. Zdjęcia modelu F-16 są też na forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.