Jump to content

M.J.89763

Members
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

M.J.89763 last won the day on June 18

M.J.89763 had the most liked content!

Community Reputation

48 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A wersje Medevac i WRT są w skali 1/72, tak? Fajny temat. Z niecierpliwością czekam na zdjęcia
 2. Dał bym temu modelowi ocenę dobry minus Przy tej cenie modelu można by oczekiwać trochę lepszej jakości wykonania samych części, tak mi się wydaje, w porównaniu np. do Rosomaka z IBG. Np. uszkodzone niektóre delikatne części, wypływki plastiku na częściach, dużo pozostałości po wypychaczach w postaci słupków tworzywa, także w miejscach widocznych niestety, co wymaga szpachlowania. Do tego z minusów to nie pasuje kilka części tj. zestawowe sprężyny składające się z dwóch połówek, w niektórych nie dało się zgrać zwojów (dlatego m.in. robiłem je z drutu), nie pasują lampy wstecznego biegu, tzn.
 3. Aaaa... Dzięki. Na przyszłość będę wiedział. Zastanawiałem się co to jest, ale jak się nie wie czego szukać to trudno to znaleźć
 4. Bardzo ładny model. Kapitalny weathering
 5. Dzięki za komentarz Faktycznie jak się dokładnie przyjrzeć to te anteny przy szybie czołowej po prawej i ta gruba rura z tyłu mają trochę inny kolor niż wóz. Jak mniemam obie są od systemu zagłuszania DUKE. Tego BFT nie potrafię zlokalizować. Jak widać nie jestem specem w tym temacie stąd i błędy. Kolor tych anten jest na tyle podobny do koloru wozu, że na zdjęciach nie rzuca się od razu w oczy Nie znalazłem też żadnego konkretnego zdjęcia dachu więc nie wiem jak te kable tam są ułożone. Jeśli są bardzo wyraźnie widoczne to prawdopodobnie bym je dorobił a tak kicha Mimo wszystko jestem z
 6. Dzięki Model malowany jest farbą Tamiya XF57. Instrukcja podaje kolor sandy brown od Mr. Hobby serii C. Ja zamówiłem "sandy brown" ale Aqueos, który okazał się bardzo ciemny i nawet po rozjaśnieniu białym nie wyglądał mi na odpowiedni. XF57 wygląda dla mnie jak by wóz był już wypłowiały od słońca . Oczywiście późniejsze zabiegi zmieniły nieco kolor bazowy jak to zwykle bywa. Delikatne cienie są robione za pomocą Shaders od Ammo Mig. Pierwszy raz ich używałem.
 7. Dzięki wszystkim i każdemu z osobna za komentarze i pozytywne opinie. Kolor jest w rzeczywistości trochę inny niż na zdjęciach, na których model oświetlony jest ledami o zimnej barwie światła, aczkolwiek nie jest on też napewno 100% poprawny. A na zdjęciach wozu w sieci co zdjęcie to inny kolor .
 8. Cześć. Tym razem coś na 4 kołach a mianowicie M1235A1 Maxxpro Dash DXM od Panda Hobby. Model wykonany z kilkoma zmianami i dodatkami, które zostały mi po innych modelach. We wnętrzu wykonałem pasy bezpieczeństwa i siatki nad oparciami foteli plus kilka elementów wyposażenia. Ze zmian na zewnątrz w stosunku do pudełkowej wersji zrobione są: otwierana rampa tylna, skrętne koła, ruchomy karabin względem wieżyczki, lina wyciągarki oraz sprężyny zawieszenia wykonane z drutu. Malowanie w kolorze piaskowym. Całość prezentuje się tak:
 9. Jeszcze kilka fotek zrobionych w naturalnym świetle. Zdjęcia bez obróbki prosto z aparatu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.