Jump to content

Alan

Members
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Gryfino
 • Interests
  2 Wojna Światowa, broń
 1. Przepraszam zapomniałem dodać, że chodzi o tory budowane przez Niemców w okresie 2 wojny.
 2. Witam. Planuję budowę dioramy z niewielkim odcinkiem torów. Problem polega na tym, że chcę je sam wykonać. Tylko nigdzie nie mogę doszukać się w sieci wymiarów/proporcji torowiska w skali 1/72. Czy jeśli ktoś dysponuje ową wiedzą to prosiłbym o pomoc w podaniu wymiarów w jakiej odległości powinny być od siebie oddalone belki oraz tory w tej skali. Z góry dziękuję za pomoc.
 3. Wszystko zależy jak Ci będzie wygodniej. Czasem lepiej osobno pomalować np. broń i drobne elementy, które są do przyklejenia na figurkę, bo mogą nam zasłaniać dostęp do niektórych miejsc na figurce.
 4. Robi wrażenie, a to dopiero warsztat:D Drzewko ładnie wyszło. Czy listowie nie jest przypadkiem z mchu zrobione? Jeśli tak to spróbuj je czymś zakonserwować, bo po pewnym czasie zbrązowieje i zacznie się osypywać.
 5. Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy jest dużo znaczna różnica w wielkościach np. figurek o skali 1/76 a 1/72?
 6. Szkoda że Mel Gibson nie został umieszczony w pojeździe:) Pomysł extra.
 7. Tu masz typowy niemiecki kamuflaż oraz jak go wykonać: http://www.flamesofwar.com/hobby.aspx?art_id=285
 8. Podstawka jak i sam model b.ładnie zrobiona, ale z tego wszystkiego najbardziej podoba mi się cieniowanie Shermana.
 9. Extra wygląda ten King na tych opadłych liściach. Co tu dużo mówić wszystko pięknie zrobione, a jelonek rewelacja . Można wiedzieć co to za produkt-jakiej firmy ten jelonek??
 10. B. ładna dioramka. Roślinność wyszła extra. Szkoda, że nie umieściłeś jakiś rybek pod taflą wody .
 11. Witam. Mam mały problem, otóż nie za bardzo wiem jak wstawić zdjęcia. Nie chce wstawiać linków z jakiś servisów tylko normalnie pod swoim tematem. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć w prosty sposób jak to uczynić?
 12. Scena piękna, wykonana jak zawsze na B.WYSOKIM poziomie. Jak ja bym chciał też umieć zmajstrować takie cudeńko.. Najbardziej z tego wszystko to ten silos mi się podoba . Ciebie Adamie jak i Innych mistrzów modelarstwa tego forum powinno się zamknąć w jednym pokoju Byście stworzyli jedną wielką dioramę np. Powstania Warszawskiego, która przetrwałaby dekady, wieki dla potomności.
 13. Ten pierwszy odcień zieleni jest dobry. A co do efektu końcowego, jeśli chcesz uzyskać takie same kolory mundurów to musisz mieszać tą zieloną farbę z jakąś szarą, najlepiej tak średnio-ciemnawym szarym kolorem. Powinieneś uzyskać kolor jaki Cię będzie interesować.
 14. Mnie się bardzo podoba. Twoja diorama wywarła na mnie ogromne wrażenie. Nie ma co, wysoko stawiasz poprzeczkę innym modelarzom i to jeszcze z tak małą skalą . Sam dłubie w 1/72 ale takich extra modeli nie mówiąc już o dioramach, tak jak Ty nie potrafię zmajstrować.
 15. Znów szykuje się coś extra. Mógłbyś powiedzieć z czego lub jak zrobiłeś tą podartą plandekę na Halftarck'u?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.