Jump to content

artus750

Members
 • Posts

  69
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Międzybrodzie Żywieckie
 • Interests
  Modelarstwo plastikowe, rc
 1. Wracam do budowy.Mam już gotową ramę z założonym tylnym zawieszeniem i silnikiem Naciśnij na fotkę to się wyświetli w pełnym rozmiarze
 2. "Na bokach kadłuba powinny być plamy kamuflażu w kolorach tak jak masz na górze kadłuba". - przeglądnąłem dwie książki z z samolotami z IIWW i encyklopedie lotnictawa i przy tym kamuflazu nie było plamek. Te samoloty było wielokrotnie łatane, przemalowywane stąd na twoim zdjęciu te plamy(tak sądze )
 3. Świetny model, ale jedyne co mi się nie podoba to linie na łączeniu stateczników poziomych z kadłubem są ciut z szerokie, mimo to 10/10:)
 4. Wspaniale zrobione modele, zwłaszcza ten z 1913, Profeska
 5. Rzeczywiście nie przewidziałem tego:)
 6. W którym miejscu według Ciebie brakuje lini podziałowych?Z zestawu italeri 1/72 nie można zbyt wiele wymagac, większą częsc linii musiałem drążyc albo poprawiac
 7. Piękny model co tu dużo mówic , 10/10
 8. Świetny i pięknie wykonany model, mam jedno pytanie czy z dołu to imitacja sklejki czy prawdziwa? (z góry mówię ze nie znam sie na konstrukcji F1, dlatego pytam)
 9. Instrukcja podawała cztery rodzaje kamuflażu w rózny narodowaściach i przy tym wariancie ich nie ma plamek
 10. Widzę dzięki ,niestety zawiodła mnie instrukcja:(
 11. W planach i na rysunkach tego kamuflażu nie ma nic o ciapkch:)
 12. Co jest nie tak w tych obiciach? były drapane a następnie poprawiane kolorem aluminium, nie bardzo rozumiem o co chodzi? Jak ty robisz obicia?
 13. Witam chcę przedstawic model ,który zacząłem końcem września 2008 roku, skończyłem go dopiero dziś, z racji braku czasu(liceum) .Wreszcie się udało dobrnąc do konca. Mój najnowszy model to Bf 109 G-6 w kamuflażu German A.F ;7/JG27,Greece 1944. Model pochodzi z zestawu ITALERI i jest w skali 1/72.Zestaw posiada kilka błędów . Do budowy posłużyłem się również blachmi z Euarda wyposażając nimi zarówno kokpit jak i zewnętrzną częsc modelu. Co tu dużo mówic sami zobaczcie i ocencie:) Proszę o opinie i ocenę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.