Jump to content

Jezier

Members
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Toruń
 1. BRAVO BRAVO BRAVO !!! Kopara normalnie opada Model jest tylko ładny ale to opowiadanie zwraca mi w wiarę w to że ja czytać lubię (a nie znoszę czytać książek)
 2. Ja myślałem że to 35 a ja Ci tu mości panie na temat patrzę a to się 72 okazuje... O w mordę... Jedziesz dalej
 3. Witam Trafiłem na to ostatnimi czsy i pomyślałem że mogło by się przydać
 4. Witaj imienniku Model robi wrzenie Może by dioramę dorobić ??
 5. Dzięki ! (a zwłaszcza że przemilczałeś temat o "błędach i brakach merytorycznych" ) A gąsienicę w podobnym stanie widziałem u któregoś z kociaków (patrząc od przodu) była to okolica prawej przekładni transmisyjnej tak jak u mnie tyle że uszkodzenie było od strony kadłuba Edit : Poprawiłem kilka zdjęć P.S. Zwróciliście uwagę na komodę/szafkę która stoi na resztce podłogi ??
 6. a nie wikolem? moja nie uwaga już poprawiam
 7. Z drewna (samemu ją zrobiłem) listewki klejone wikolem Tak, odlałem blok gipsowy po czym oszlifowałem , wyciąłem otwory okienne, wyrzeźbiłem cegły.
 8. Model jest z "odzysku" i dopiero podczas 2 malowania go "rozbiłem" więc nie miałem takowej możliwości A do obróbki zdjęć to ja nie chce się tykać ale na następny raz spróbuję się z nimi pobawić ;) dzisiaj zapytam się inaczej : co sądzicie o tej dioramie P.S. Jakim programem obrabiasz zdjęcia ??
 9. tygrys jest porzucony z tyloma dziurami to raczej na działającą sztukę nie wygląda nie a z rozerwaną gąsienicom dużo by nie powalczył Bez uraz co jest z nimi nie tak
 10. Witam wszystkich !! Jest to moja druga poważna diorama Model skleiłem jakieś 2/3 lata temu jakoś w zeszłym roku go umyłem i pomalowałem na nowo. Kamo front wschodni w 1944 (jaka jednostka to niema akurat znaczenia) Malowany za pomocą pędzla ubrudzony suchymi pastelami a zakurzony pigmentem "brick dust" MIG-a Kilka słów na temat dioramy: Scena miała przedostawać patrol niemieckich żołnierzy jakiś czas po walce i nie obchodziło mnie gdzie i w jakim czasie akcja dioramy by się toczyła Figurki revella tak jaki i tygrys (zestawów nie pamiętam) Gru
 11. Tutaj rzeczywiście może nie być, chociaż zastanawiający jest ten biały element przed włązem, ciężko powiedzieć czy przebiegał przez niego biały pasek czy to tylko odbicie Jest to jak dla mnie biały wizjer to jest to coś pomiędzy włazami Pozdrawiam Jezier
 12. Jak dla mnie bomba, ekstra modelik Że niby pantera do kasacji? przecież takie są najpiękniejsze
 13. Takie coś napisał ;D хорошая работа довольно замок !! (dobra robota ładny zamek) P.S.
 14. Pst... a ja od siebie dorzucę to : http://pwm.org.pl/viewtopic.php?f=4&t=6335 http://pwm.org.pl/viewtopic.php?f=16&t=7823&start=0 A jak byś coś jeszcze chciał to wal śmiało na PW to to w miarę możliwości ci pomogę a (mam zdjęć tego potworka na kilogramy ; )
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.