Jump to content

Bartek14

Members
 • Content Count

  360
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Wrocław
 • Occupation
  Uczeń
 1. Surfacer można rozcieńczacz nawet w proporcjach 1 do 5, ja preferuje 1 do 3 i jest git. Akryle rozcieńczam sprytem + trochę retadera. Przy jakim ciśnieniu malujesz?
 2. Posiadasz chyba zmywacz do farb akrylowych, da się tym rozcieńczać surfacer ale nie farby akrylowe.
 3. Hej. Do surfacera wystarczy ten rozcieńczalnik, co do proporcji jak rozcieńczam 1;2 czasem 1;3, ale najlepiej sam psiknij przed malowaniem na kartkę i zobacz czy nic nie pluje . Ciśnienie ok. 1,4 bar'a. Do czyszczenie użyjesz rozcieńczalnika uniwersalnego ( masz na myśli benzynę ? ) , surfacer ci się zważy lepiej idź do kiosku i kup zmywacz do paznokci bez acetonowy. Pzdr.
 4. darek3 nie uważam twoich wypowiedzi za czepialstwo, uważam to za dobre rady ale nie będę już nic poprawiał bo znając mnie to wszystko spieprze. skwercio fakture zrobiłem z kleju. kamil zoszak nie, nie będę go jakoś strasznie tyrał (zrobie ci nazłość ) Kacperek315 błotniczki już powyginane.
 5. A faktycznie to koła stalowe (ale gafa ;-/). Jadę dalej, prawie cały przód sklejony brakuje tylko światła.
 6. Koła są dobre , teraz mam problem z lufką ponieważ aluminiowa jest za krótka a plastikowa to jakaś tragedia. T-34 mod.41 Ps: Dzięki za komenty :-]
 7. Kacperek315 wszystko jest już równiutkie. kamil zoszak wiem, wiem ale wieża była naprawdę krzywa.
 8. UM w kwestii spasowania wierzy się nie popisał , krzywe to ale trochę szpachli i.... daje rade. Po szpachlowaniu nałożyłem surfacer pędzlem i niestety jeszcze trochę szlifowania ;/ I tu mam problem czy mogę użyć tej części po lewej stronie ?
 9. Cześć ! Darek3 błotniki z puszki są 1/3 chudsze od plastiku. Wczoraj skleiłem kadłub i wannę obyło się bez problemów. Pracuje też nad błotnikami i układem jezdnym.
 10. Witajcie Towarzysze Parę warsztatów już rozpocząłem i nie skończyłem , może ten będzie miał lepszą przyszłość. Na warsztat biorę T-34/72 mod.41 firmy UM + lufa RB-model. W pudle znajdziemy 5 ramek z ciemnozielonego lekko miękkiego plastiku, małą blaszkę fototrawioną, instrukcje i kalki. Po pierwszych oględzinach dopatrzyłem się paru jamek skurczowych i małych nadlewek. Planuje dorobić uchwyty z drutu i może błotniki z puszki. Dobra , foty: Pudełeczko ---> Malowanie planuje takie ---> I pierwszy problem lufa RB-model jest trochę krótsza od zestawowej - której
 11. Skwercio napisałem do ciebie na PW.
 12. A ja zbudowałem sam kompresor mając 14 lat , tylko elektrykę robił mi wujek
 13. mateuszcholewka bardzo dobrze, zmyje każdą farbę.
 14. Tata dobrze mówi, lepiej kup zmywacz do paznokci (bezacetonowy !).
 15. Witajcie ! Mam problem z aerografem przy malowaniu surfacerem 1000 (ciśnienie ok. 1 bar, rozcieńczenie 1:3) aerograf pryka . Farba zamiast lecieć prostym strumieniem kropkuje i są mini sekundowe przerwy , powierzchnia nie jest chropowata ale krycie farby jest marne PS: Mam oryginalny thinner z retaderem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.