Jump to content

Hołek

Members
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 1. Hołek

  SBLim-2A 1/48

  dla mnie to jesteś magikiem... Heh... taki poziom... Widać, że pasja! Gratuluję!
 2. No to powoli dalej! Jedne kalki mi się rozkruszyły to po kolei kleiłem literki. Mimo to się nadewały ale już poprawiłem markerem. Dalsze prace w przyszłości! Pozdrawiam i Wesołych, i dobrze przeżytych Świąt! Hołek
 3. Gerd nie przeszkadzasz Po prostu pokazałeś, że przede mną jeszcze długa droga. A sam się irytuje, że nie moge przez chwilę popracować nad modelem. Mieszkam na stancji i chodzę do liceum 50km za domem a pozatym weekendy ostatnio mam zawalone kursami do matury i w aeroklubie :/ Model kiedyś skończę ale też boję się go ruszać bo mam jakiś sentyment i nie chcę go zespuć a kalki mam stare i nakładam je lakierem
 4. Ja myślę o zrobieniu Piotrusia(niebieskobarwnego rwd8 dla spadochroniarzy) Póki co siedzę w szkole i do domu mam daleko więc obawiam się, że nie skończę modelu na czas. A że temat stał się tematem dla kilku rwd to nie widzę sensu dalszego publikowania. Pozdrawiam! Hołek
 5. a ta zieleń też w realu wystawała tak poza kabinę? Piękne te figurki...
 6. Rozpłynąłem się... Chciałbym osiągnąć taki poziom jak Twój... Uff... trzeba odetchnąć
 7. Jeżeli szukasz trudnego malowania(do swoich kolejnych antków) to w AWM, w Olsztynie jest piękny Antek w malowaniu... Kubusia(tego od soczków).
 8. No kabina przednia... 1x10do9 lepsza od mojej... tylko czy napewno boki nie były malowane? a u mnie wszystko stoi... "internet stoi w miejscu"... :p a ja też żadko w domu jestem i kicha... może za tydzień może, za dwa... Tylko podstawkę zrobiłem:
 9. trochę nienaturalnie wyglądają te kreski na skarpetkach(konia) i jak skarpetki(czyli białe włosie) łączą się z kopytami to ja bym trochę szarego dał na łączeniu bo one nagle się nie kończą i przechodzą w ciemne kopyta(tutaj patrzę na lewą tylną) Pozdrawiam! i życzę dalszych owocnych prac!
 10. fajnie zrobione linie podziału pod skrzydłami i wogóle czekam na dalsze prace!
 11. No jestem pod wrażeniem... aż chce się żyć!
 12. No to powodzenia! Warto pokazywać naszą hisotrię gdy mało kto w naszym kraju się o to kwapi! Pozdrawiam!
 13. Powodzenia! Jakiej maści chcesz zrobić konie? Pokombinuj z plamami na nich lub cuś to zawsze lepszy efekt! Powodzenia!
 14. widd dzięki serdecznie Niewiem skąd Ty to bierzesz ale filmy są świetne! Prace stoją, a raczej leżą bo znów przelotem w domu jestem. Może jak za 2 tyg. wrócę to coś się ruszy. Zastanawiam się dalej nad tymi kolorami liter... no niewiem sam(na 99%) czy czerwone czy czarne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.