Jump to content

imt

Members
 • Posts

  1,152
 • Joined

 • Last visited

Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. imt

  MIG-23 MF 1:32

  właśnie te zwykłe podłączenia mnie tak zaciekawiły. Ich regularność wręcz mnie urzekła. Coś niesamowitego jak na produkcję made in USSR. No może ciut przesadzam. Ale do tematu. Tam są jeszcze bloki które zapewne zrobiłeś lecz na tych fotach ich nie widać. I właśnie do pełni szczęścia może brakować tej fotki. Bez niej też jest wspaniale, ale nie mając dostępu do zdjęć oryginału można potraktować Twoje zdjęcia modelu nie jako interpretację lecz odwzorowanie. Poprzeczkę zawiesiłeś wysoko, więc wymagania też są wysokie. Chętnie skorzystam z zaproszenia. I choć jestem obecnie zajechany innym tematem to postaram się znaleźć chwilę czasu. Nr. telefonu mam.
 2. imt

  MIG-23 MF 1:32

  łał. Można napisać, że zapiera dech. Lubię oglądać takie modelarstwo. Jako, że to nowy rok i nowe postanowienia ? to może spróbuję się trochę również po udzielać, a nie tylko oglądać. Brakuje mi leps zego zdjęcia ścianki zamykającej luk. Jest tam kilka elementów wartych pokazania i występujących na zdjęciu referencyjnym. Zaznaczone na Twojej fotce. Zdjęcie pokazowe sprawia wrażenie, że jest nam dużo przestrzeni, ale to może tylko wrażenie.
 3. jakiś Leo2A4 hobbybosa w piwnicy jest. Jutro zobaczę.
 4. to ma być poprawione? Jest gorzej niż było. Oglądnij trochę fotek MiG'a-21 ze szczególnym uwzględnieniem podwozia przedniego (nie musi być wersja R).
 5. statecznik, skrzydła, kadłub. Tam w zasadzie wszystko trzeba poprawić aby model był prawidłowy.
 6. MIM-23 Hawk. Próbowali czymś zastąpić AIM-54.
 7. Przesyłka w stanie idealnym dotarła na miejsce. Dziękuję.
 8. to może być ten: http://www.arcforums.com/forums/air/index.php?/topic/295343-f-15c-148-gwh-53rd-fs-52nd-fw/&
 9. tego F-15 to gdzie widziałeś?
 10. Szkoda, że zakończyło się to na malowaniu. Powierzchnie nośne jak i sterowe rakiet mają krawędź natarcia i krawędź spływu. Nie są to wycięte deski jak widać powyżej. Może można to jeszcze zmienić.
 11. imt

  Zakupy... Cz.4

  chyba nie, bo ludzie zaczną fantazjować. A tak dokładniej w temacie to dużo za dużo. Na usprawiedliwienie, jak widzę okazję (wg. mnie) to nie mogę się powstrzymać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.