Jump to content

imt

Members
 • Content Count

  1,152
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. imt

  MIG-23 MF 1:32

  Dzięki. Jest ok.
 2. imt

  MIG-23 MF 1:32

  właśnie te zwykłe podłączenia mnie tak zaciekawiły. Ich regularność wręcz mnie urzekła. Coś niesamowitego jak na produkcję made in USSR. No może ciut przesadzam. Ale do tematu. Tam są jeszcze bloki które zapewne zrobiłeś lecz na tych fotach ich nie widać. I właśnie do pełni szczęścia może brakować tej fotki. Bez niej też jest wspaniale, ale nie mając dostępu do zdjęć oryginału można potraktować Twoje zdjęcia modelu nie jako interpretację lecz odwzorowanie. Poprzeczkę zawiesiłeś wysoko, więc wymagania też są wysokie. Chętnie skorzystam z zaproszenia. I choć jestem obecnie zajechany innym tematem to postaram się znaleźć chwilę czasu. Nr. telefonu mam.
 3. imt

  MIG-23 MF 1:32

  łał. Można napisać, że zapiera dech. Lubię oglądać takie modelarstwo. Jako, że to nowy rok i nowe postanowienia 😀 to może spróbuję się trochę również po udzielać, a nie tylko oglądać. Brakuje mi leps zego zdjęcia ścianki zamykającej luk. Jest tam kilka elementów wartych pokazania i występujących na zdjęciu referencyjnym. Zaznaczone na Twojej fotce. Zdjęcie pokazowe sprawia wrażenie, że jest nam dużo przestrzeni, ale to może tylko wrażenie.
 4. jakiś Leo2A4 hobbybosa w piwnicy jest. Jutro zobaczę.
 5. imt

  MIG-21 R 1/48 Eduard

  to ma być poprawione? Jest gorzej niż było. Oglądnij trochę fotek MiG'a-21 ze szczególnym uwzględnieniem podwozia przedniego (nie musi być wersja R).
 6. miałem kupić wiec kupię od Ciebie.
 7. statecznik, skrzydła, kadłub. Tam w zasadzie wszystko trzeba poprawić aby model był prawidłowy.
 8. MIM-23 Hawk. Próbowali czymś zastąpić AIM-54.
 9. Przesyłka w stanie idealnym dotarła na miejsce. Dziękuję.
 10. to może być ten: http://www.arcforums.com/forums/air/index.php?/topic/295343-f-15c-148-gwh-53rd-fs-52nd-fw/&
 11. tego F-15 to gdzie widziałeś?
 12. imt

  test v1.0

  testy same się nie kasują. Może to i dobrze, bo mogę odnieść się do tej foty powyżej. Jest super i model tak pomalowany też byłby ... Jest wyzwanie.
 13. Szkoda, że zakończyło się to na malowaniu. Powierzchnie nośne jak i sterowe rakiet mają krawędź natarcia i krawędź spływu. Nie są to wycięte deski jak widać powyżej. Może można to jeszcze zmienić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.