Jump to content

imt

Members
 • Content Count

  1,145
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. miałem kupić wiec kupię od Ciebie.
 2. statecznik, skrzydła, kadłub. Tam w zasadzie wszystko trzeba poprawić aby model był prawidłowy.
 3. MIM-23 Hawk. Próbowali czymś zastąpić AIM-54.
 4. Przesyłka w stanie idealnym dotarła na miejsce. Dziękuję.
 5. to może być ten: http://www.arcforums.com/forums/air/index.php?/topic/295343-f-15c-148-gwh-53rd-fs-52nd-fw/&
 6. tego F-15 to gdzie widziałeś?
 7. imt

  test v1.0

  testy same się nie kasują. Może to i dobrze, bo mogę odnieść się do tej foty powyżej. Jest super i model tak pomalowany też byłby ... Jest wyzwanie.
 8. Szkoda, że zakończyło się to na malowaniu. Powierzchnie nośne jak i sterowe rakiet mają krawędź natarcia i krawędź spływu. Nie są to wycięte deski jak widać powyżej. Może można to jeszcze zmienić.
 9. imt

  Zakupy... Cz.4

  chyba nie, bo ludzie zaczną fantazjować. A tak dokładniej w temacie to dużo za dużo. Na usprawiedliwienie, jak widzę okazję (wg. mnie) to nie mogę się powstrzymać.
 10. bez spinki, uda się to fajnie. Jak nie to też ok.
 11. też fajnie. A jak nie jest za późno to zwróć uwagę na położenie usterzenia poziomego. Na zdjęciu Atlisa było tak samo.
 12. muszę poszukać filmu jak po podłączeniu zasilania wszystko co opadło po wzroście ciśnienia w instalacji się podnosi. ( bez ... ). Jednak najciekawiej wygląda z opadniętą dolna płytą .
 13. owszem jak w MiG'u przy braku ciśnienia w hydraulice (sam wiesz). Po lądowaniu tylko dwie boczne i spadochron. Prawde "pisząc" Twoja interpretacja wygląda lepiej.
 14. nawet udało mi się wpisać półprawdę. Już wyjaśniam. Do lądowania samolot mógł używać tylko dwie płyty boczne hamulca aerodynamicznego. Dolna zmniejszała by kąty natarcia przy lądowaniu (prędkość), a górna uniemożliwiała otwarcie spadochronu hamującego. To co mas otwarte przed osłonami dyszy/hamulcami aero to klapa spadochronu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.