Jump to content

Patryk9312

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Augustów
 1. Przecież przy każdym zdjęciu jest napisana proponowana cena i data planowanego wydania, która w przypadku tej naczepy jest przewidziana na 06/2009, czyli czerwiec tego roku.
 2. Domyślam się, że nie, szukałem w googlach i nic nie znalazłem, a ogółem to to zdjęcie za pewne pochodzi z wettringer'a (niemieckie forum o modelarstwie), które ktoś zaprezentował na PKMC ;) Niestety na wettringerze, znajduje się to zdjęcie i drugie takie: Źródło: http://www.wettringer-modellbauforum.de/forum/thread.php?threadid=17648&hilight=italeri+2009
 3. Modelik ładnie złożony, widać, że potrafisz Skala 1:24, a na zdjęciach samochód wydaje mi się jakiś taki malutki.
 4. Najczęściej słyszanym pomysłem, na siłownik jest antena teleskopowa. Musisz poszukać w odpowiednich rozmiarach, innego pomysłu nie mam.
 5. Niestety nie mam. Warto poprzeglądać oferty Actrosów na allegro, znalazłem takie jedno zdjęcie, już na pierwszej stronie z aukcjami Actrosów. Sądzę, że jak poprzeglądać więcej ofert znajdzie się coś jeszcze ;)
 6. 6x4 ma napęd na dwie tylne osie, a nie na wszystkie.
 7. Widzę, że wziąłeś się do przerabiania wnętrza, więc już mówię co i jak Jeśli chodzi Ci o ten schowek: To jest to szuflada, tak wygląda jej zewnętrzna część, jest tam na środku otwór za który można wyciągać szufladę. Pod leżanką wygląda to mniej więcej tak: (w tym wypadku na dole jest zamontowana nieoryginalna lodówka, normalnie jest tam druga taka sama szuflada jak na górze)
 8. Zawsze to już lepiej, aczkolwiek felgi nadal są nie odpowiednie, ale rozumiem, że gdzieś Ci się zapodziała przednia oś ;)
 9. Wygląda całkiem nieźle, ale to chyba pierwszy samochód, który widzę, z bliźniakami na przedniej kierowniczej osi
 10. Taka kolekcja, to prawdziwy rarytas :] W dodatku w takim stanie. Ja posiadam jeden modelik z tam tych czasów autobus Autosan, bardzo podobny do tego żółto-zielonego z 6 zdjęcia, jest to model jeszcze mojego taty z czasów jego dzieciństwa. Nie wiem jak Twoje modele, ale na moim Autosanie jest napisana skala 1:72 :] Pozdrawiam.
 11. Jeśli to dotyczy Scanii, to ja bym osobiście nie spodziewał się po Italeri jakichś zmian w silniku, a w dodatku zmiany na rzędowy.
 12. Jest to Volvo F, a nie jak VVitek podałeś na liście FH. Scania "Heisterkamp" przecież ona jest już dostępna, tylko że 380, a nie 340, ale numerek katalogowy jest ten sam, więc nie wiem o co chodzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.