Jump to content

seba_t

Members
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  z Lublina
 • Interests
  też pytanie :D
 1. Brawo Kuba. Moje gratulacje!
 2. Moje zdanie znasz. Fajna koncepcja, duży wkład własny jak na tak wymagającą skalę. Brawo.
 3. Chyba nie trzeba będzie czekać w nieskończoność. Legend planuje puścić na rynek takie oto cudo. Nie wiem na ile ten Spark jest podobny do tego dedykowanego do M - ATV ale może wystarczyłoby niewiele przeróbek. źródło http://www.perthmilitarymodelling.com/
 4. Witaj. Idzie fajnie, model na tym etapie prezentuje się bardzo dobrze. Podsyłam fotkę, która pokazuje sposób montowania płyt na drzwiach. Ja to przegapiłem i będę dorabiał.
 5. Foty zaniebawem, muszę tylko schron dokończyć malować i umocować go odpowiednio
 6. W projekcie Irak&Afganistan jest mój big foot. Tam robiłem washa umbrą, takim gotowym produktem valejo ale teraz patrzę, że można by było trochę tego washa rozjaśnić.
 7. Jest git moim zdaniem. Tylko taka jedna uwaga. Nie zrozum mnie źle ale czy jest sens się bawić w tą elektronikę skoro będzie miał dach i tak naprawdę ze środka to mu będzie mało widać?
 8. Witaj. Po pierwsze to "serce roście" patrząc, że metoda z podmianą kółek się tak przyjęła. Po drugie jeśli chodzi o tłumik to zeszlifuj go i przyklej jakąś siatkę fototrawioną, aber ma bogatą ofertę, na pewno coś dobierzesz, podobnie zrób z siatką na grillu. I pamiętaj że podłoga w big foocie jest z blachy a nie tak jak podaje Italeri z desek. Kiedyś planowałem zrobienie gun trucka, więc jakieś foty mam, jeśli trzeba to się odezwij.
 9. Proszę administrację o usunięcie wątku.
 10. Dzisiaj w sklepie w Rzeszowie widziałem ten model z bliska. Przyglądałem się wypraskom i z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że model wart jest każdej złotówki. Oby Hobby Boss miał same tak dobre pomysły
 11. No i gra. Jakbyś miał robić żywiczne odlewy kół to dawaj znać, bo by mi się komplecik na zaś przydał.
 12. Najlepsze są blaszki które są dodawane do przesyłek pocztowych. Na ich krawędziach świetnie zgina się drobne elementy, mogą również posłużyć do gięcia długich blach. Jako narzędzia do podważania blaszek w celu ich ugięcia mogą służyć żyletki techniczne (takie grube) lub wyjęty wkład z taniego, segmentowego nożyka do tapet. P.S Co do szablonu to polecałbym papier milimetrowy, będzie dokładniejszy. Po prostu rozegnij kosz który posiadasz jeśli masz taką możliwość i odrysuj go na papierze.
 13. Mam prośbę. Mógłbyś przy wolnej chwili wrzucić in boxa zestawu waloryzacji wnętrza??
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.