Jump to content

Marek Michalski

Members
 • Content Count

  484
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  ziemia Łódzka
 • Occupation
  mech. kierowcapancerka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A żebyś wiedział . Tyle razy już pisałem i jak widać nikt tego nie czyta . Tamijowski T-55 to wersja rosyjska w takiej wersji nie używana w wojsku Polskim
 2. Raczej wątpię czy znajdziesz coś takiego . Obie wymienione armaty miały dedykowane swoje ciągniki . Scout i Half track byłyby dla nich za słabe .
 3. Cholerne dzięki- ułatwiłeś mi prace.
 4. Sandman taki dobry w te klocki to nie jestem (antytalent komputerowy). Chodzi mi o to wszystko co jest z tylu ciągnika , a zwie się kotwa i służy do zablokowania ciągnika przy działaniu wyciągarki . Czyli kotwa,ramiona i uchwyty ramion.
 5. Sandman - mam do ciebie gorącą prośbę. Robie takiego samego ,a prawie mam go skończonego . brak mi tyko lemiesza . Pytanie czy mógłbyś mi zwymiarowac kotwę i wspornik kotwy . Moze być w 72. Model mam w 36 M. Michalski
 6. Tylko ze za cholerę takich czołgów w naszej armi nie było . Jest to wersja rosyjska .Model merytorycznie sknocony - ciężko było poszperać w internecie.
 7. Jumo bez przesadyzmu . Nie wszyscy znają się na tym sprzęcie tak jak Ja . Większość tego za groma nie zauważy. Tak ze nie rozpaczaj.
 8. Modelik piękny tylko niesłuszny merytorycznie.Juz pisze chociaż mi się to powoli nudzi , tyle jest materiałów , a babole się powtarzają. Brak jednego korka wlewu na kadłubie-byly wewnątrz trzy zbiorniki paliwa.Brak daszków p.napalmowych przy peryskopach na wieży.Skrzynka amun. przy DSZK powinna być poziomo. Ruskie zamknięcia skrzynek na błotnikach- u nas nie stosowane.Brak osłon p.napalmowych na złączkach zbiorników paliwa.Zbiorniki paliwa zawieszone w powietrzu, brak uchwytów szybkorozlącznych przy zbiornikach.Nie czepiam się malowania -każdy robi jak umie, ale srebra na meridzie stanowczo za dużo. Pomyliłeś 72 z 55-ka ,na T-72 na zewnątrz od groma było aluminium- ale sam spójrz w miejscu gdzie załoga wydreptała sobie miejsce jest stal.Czołg w barwach 1 Warszawskiego Pułku Czołgów z Elbląga
 9. Piękny modelik ,ja ze swoim utknąłem na etapie wymiany wnętrza. Blachy czeskie są mało przydatne.
 10. Zmiany nie są tajne , tylko armia głupia. Albo bardziej ludzie.
 11. Plastik -ale ten pojazd nie jest improwizowany. W armii Angielskiej był dość popularny i używany przez oddziały ochrony lotnisk i do konwojowania .
 12. Generalnie miewały szare , mogły mieć czarne - a te które przyszły w ramach bratniej pomocy przed stanem wojennym miały podłogę po rosyjsku-zielona.
 13. W zależności od okresu i czy przeszedł jakiś głębszy przegląd lub remont - wnętrze było (oryginalnie( kremowe a później po Polsku białe.
 14. Ogólnie może być , ale ucz się dalej . No i nie przesadzaj z fakturami odlewów. Reszta na dobrej drodze.
 15. Model niezły podoba mi się . Tylko to ognisko coś do dupy . Czyżby nie zdarzyli go jeszcze rozpalić , no i te deski jakieś takie świeże jakby prosto z tartaku. No i te gąski za białe , za mało śniegu żeby się tak wbił w gasiennice . . WESOŁYCH ŚWIĄT życzę wszystkim forumowiczom. Marek Michalski
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.