Jump to content

Marek Michalski

Members
 • Content Count

  484
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  ziemia Łódzka
 • Occupation
  mech. kierowcapancerka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A żebyś wiedział . Tyle razy już pisałem i jak widać nikt tego nie czyta . Tamijowski T-55 to wersja rosyjska w takiej wersji nie używana w wojsku Polskim
 2. Raczej wątpię czy znajdziesz coś takiego . Obie wymienione armaty miały dedykowane swoje ciągniki . Scout i Half track byłyby dla nich za słabe .
 3. Cholerne dzięki- ułatwiłeś mi prace.
 4. Sandman taki dobry w te klocki to nie jestem (antytalent komputerowy). Chodzi mi o to wszystko co jest z tylu ciągnika , a zwie się kotwa i służy do zablokowania ciągnika przy działaniu wyciągarki . Czyli kotwa,ramiona i uchwyty ramion.
 5. Sandman - mam do ciebie gorącą prośbę. Robie takiego samego ,a prawie mam go skończonego . brak mi tyko lemiesza . Pytanie czy mógłbyś mi zwymiarowac kotwę i wspornik kotwy . Moze być w 72. Model mam w 36 M. Michalski
 6. Tylko ze za cholerę takich czołgów w naszej armi nie było . Jest to wersja rosyjska .Model merytorycznie sknocony - ciężko było poszperać w internecie.
 7. Jumo bez przesadyzmu . Nie wszyscy znają się na tym sprzęcie tak jak Ja . Większość tego za groma nie zauważy. Tak ze nie rozpaczaj.
 8. Modelik piękny tylko niesłuszny merytorycznie.Juz pisze chociaż mi się to powoli nudzi , tyle jest materiałów , a babole się powtarzają. Brak jednego korka wlewu na kadłubie-byly wewnątrz trzy zbiorniki paliwa.Brak daszków p.napalmowych przy peryskopach na wieży.Skrzynka amun. przy DSZK powinna być poziomo. Ruskie zamknięcia skrzynek na błotnikach- u nas nie stosowane.Brak osłon p.napalmowych na złączkach zbiorników paliwa.Zbiorniki paliwa zawieszone w powietrzu, brak uchwytów szybkorozlącznych przy zbiornikach.Nie czepiam się malowania -każdy robi jak umie, ale srebra na meridzie stanowczo za
 9. Piękny modelik ,ja ze swoim utknąłem na etapie wymiany wnętrza. Blachy czeskie są mało przydatne.
 10. Zmiany nie są tajne , tylko armia głupia. Albo bardziej ludzie.
 11. Plastik -ale ten pojazd nie jest improwizowany. W armii Angielskiej był dość popularny i używany przez oddziały ochrony lotnisk i do konwojowania .
 12. Generalnie miewały szare , mogły mieć czarne - a te które przyszły w ramach bratniej pomocy przed stanem wojennym miały podłogę po rosyjsku-zielona.
 13. W zależności od okresu i czy przeszedł jakiś głębszy przegląd lub remont - wnętrze było (oryginalnie( kremowe a później po Polsku białe.
 14. Ogólnie może być , ale ucz się dalej . No i nie przesadzaj z fakturami odlewów. Reszta na dobrej drodze.
 15. Model niezły podoba mi się . Tylko to ognisko coś do dupy . Czyżby nie zdarzyli go jeszcze rozpalić , no i te deski jakieś takie świeże jakby prosto z tartaku. No i te gąski za białe , za mało śniegu żeby się tak wbił w gasiennice . . WESOŁYCH ŚWIĄT życzę wszystkim forumowiczom. Marek Michalski
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.