Jump to content

ppompka

Members
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Location
  Białystok

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze kilka wolnych stojaków różnego typu zostało. Teraz każde zamówienie -10%!
 2. Witam wszystkich, Dzisiaj znowu pojawiły się na stanie świeżo wycinane stojaki. -Do modeli dwupłatów - 42zł -Do pędzli - 30zł -Do klejów Tamyia - 15zł -Do Oilbrusherów - 30zł -Do płynów do microscale - 15zł Zapraszam do kontaktu
 3. Co do tych z AmazingArtu. Przy porządym zakręceniu klej nie zasycha, a jednocześnie nie ma problemu z zatkanym dziubkiem - mają igłę w nakrętce. Mam już nie wiem ile czasu i nie zauważyłem żeby chociaż zgęstniał. No i cenę ma super niską. Mówię o klejach w owalnych butelkach - https://www.mojehobby.pl/products/Klej-Cyjanoakrylowy-Ca-sredni-igla-20g.html.
 4. Witam wszystkich ponownie. Była chwila przestoju w stojakach, ale od przyszłego tygodnia zamierzam znowu ruszyć
 5. Do tak "pogiętych" dosłownie i w przenośni trzeba już porządnego oprogramowania do modelowania powierzchniowego a co i za tym idzie obeznanej osoby która to zaprojektuje, a w zasadzie przekopiuje z mniejszą lub większą dokładnością. Tanio to nie będzie. Sam druk jednej sztuki to też może nie być mały koszt, ilość detali, cienkościenność ilość elementów. Wszystko będzie wpływać na czas druku, a co za tym idzie, pieniądze. PS. chciałbyś robić tylko i wyłącznie skrzydła do kolekcji, czy to jakaś mała część większego planu?
 6. O właśnie o ten konkretny rozcieńczalnik mi chodziło. W takim razie będę zamawiał i testował.
 7. Cześć, Do tej pory do malowania tamyią czy Mr. Color H używałem Mr.. Color Thinnera. Maluje się takim zestawem bardzo dobrze, ale ma on swoją wadę w postaci zapachu który do neutralnych nie należy. Czy testował ktoś z was do rozcieńczania tych farb aqueous thinnera? Nada się to tych farb? Podobno ma mniej rzucający się w nos zapach.
 8. Od dzisiaj dostępna jest nowa partia stojaków! Dostępne są: 1. Stojak na modele samolotów - 42zł 2. Stojak na pędzle - 30zł 3. Stojak na oilbrushery - 30zł 4. Stojak na płyny microscale - 15zł 5. Stojak na 2 kleje Tamyia (doskonale sprawdza się również do przetrzymywania i klejenia drobnicy ? ) - 15zł Zapraszam do kontaktu. Jeżeli potrzebny jest inny, nietypowy stojak mogę taki wykonać, projekt jest bezpłatny!
 9. Organizer: Wysokość - 231mm Głębokość - 168mm Szerokość - 532mm
 10. Cześć, napisałem w wiadomości prywatnej. ?
 11. W ciągu najbliższego tygodnia powstanie kolejna partia stojaków. Jeżeli brakuje Wam jakiegoś stojaka w warsztacie i macie na niego pomysł zapraszam do kontaktu
 12. A takie pytanie kosztowe, jak wygląda koszt drukowania takiego elementu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.