Jump to content

ppompka

Members
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Location
  Białystok

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, jeszcze mam stojaki uniwersalne na samoloty, napisz proszę na PW.
 2. Witam wszystkich ponownie. Zostało jeszcze trochę stojaków w zasadzie każdego typu. Do wyprzedania wszystkiego do każdego zamówienia min. 10% rabatu. 1 stojak- 10% 2 różne stojaki- 15% 3 różne stojaki- 20% itd. Zapraszam do kontaktu.
 3. Uszczelnij między aircapem a korpusem. Może być uszczelka, taśma teflonowa czy nawet maskol od biedy, byle dało się dokręcić na swoje miejsce
 4. Jeszcze kilka wolnych stojaków różnego typu zostało. Teraz każde zamówienie -10%!
 5. Witam wszystkich, Dzisiaj znowu pojawiły się na stanie świeżo wycinane stojaki. -Do modeli dwupłatów - 42zł -Do pędzli - 30zł -Do klejów Tamyia - 15zł -Do Oilbrusherów - 30zł -Do płynów do microscale - 15zł Zapraszam do kontaktu
 6. Co do tych z AmazingArtu. Przy porządym zakręceniu klej nie zasycha, a jednocześnie nie ma problemu z zatkanym dziubkiem - mają igłę w nakrętce. Mam już nie wiem ile czasu i nie zauważyłem żeby chociaż zgęstniał. No i cenę ma super niską. Mówię o klejach w owalnych butelkach - https://www.mojehobby.pl/products/Klej-Cyjanoakrylowy-Ca-sredni-igla-20g.html.
 7. Witam wszystkich ponownie. Była chwila przestoju w stojakach, ale od przyszłego tygodnia zamierzam znowu ruszyć
 8. Do tak "pogiętych" dosłownie i w przenośni trzeba już porządnego oprogramowania do modelowania powierzchniowego a co i za tym idzie obeznanej osoby która to zaprojektuje, a w zasadzie przekopiuje z mniejszą lub większą dokładnością. Tanio to nie będzie. Sam druk jednej sztuki to też może nie być mały koszt, ilość detali, cienkościenność ilość elementów. Wszystko będzie wpływać na czas druku, a co za tym idzie, pieniądze. PS. chciałbyś robić tylko i wyłącznie skrzydła do kolekcji, czy to jakaś mała część większego planu?
 9. O właśnie o ten konkretny rozcieńczalnik mi chodziło. W takim razie będę zamawiał i testował.
 10. Cześć, Do tej pory do malowania tamyią czy Mr. Color H używałem Mr.. Color Thinnera. Maluje się takim zestawem bardzo dobrze, ale ma on swoją wadę w postaci zapachu który do neutralnych nie należy. Czy testował ktoś z was do rozcieńczania tych farb aqueous thinnera? Nada się to tych farb? Podobno ma mniej rzucający się w nos zapach.
 11. Od dzisiaj dostępna jest nowa partia stojaków! Dostępne są: 1. Stojak na modele samolotów - 42zł 2. Stojak na pędzle - 30zł 3. Stojak na oilbrushery - 30zł 4. Stojak na płyny microscale - 15zł 5. Stojak na 2 kleje Tamyia (doskonale sprawdza się również do przetrzymywania i klejenia drobnicy ? ) - 15zł Zapraszam do kontaktu. Jeżeli potrzebny jest inny, nietypowy stojak mogę taki wykonać, projekt jest bezpłatny!
 12. Organizer: Wysokość - 231mm Głębokość - 168mm Szerokość - 532mm
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.