Jump to content

ppompka

Members
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Białystok

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W Empiku da się dostać czasami coś kartonowego. Ale najlepiej to wpaść do modelarskiego jak jest w mieście, będzie większy wybór i lepsze ceny za model na początek przygody.
 2. W sumie to rozwiązanie proste jak budowa cepa, można byłoby pokusić się o wykonanie projektu i wrzucenie na frezarkę. Tylko pewnie byłoby taniej dopiero przy kilku sztukach.
 3. Poszukuję informacji czy szpachlę Revell Plasto da się czymś zmyć? Mowa o zaschniętej szpachli. Tamyia schodzi i od IPA i od color thinner'a, a Revella nie chce nic brać. W paru trudnodostępnych miejscach chciałbym ją zmyć bo nie mam za bardzo jak podejść z papierem czy pilnikiem.
 4. Dzięki za miłe słowa Dodatkowa nóżka będzie dodana w kolejnej partii
 5. Dziękuję za miłą opinię. Zostały jeszcze stojaki microscale oraz stoliki obrotowe
 6. Co do przesuwania to raczej wpływ tu będzie miał luz na łączeniu połówek cążek niż wyginanie się stali i faktycznie patrząc na to to może mieć sens. Nie powinno być zjawiska jakie występuje przy cięciu tępymi nożyczkami kiedy materiał wchodzi nam pomiędzy ostrza.
 7. Pozostało mi jeszcze kilka sztuk stojaków: -Stojak na modele samolotów 1:48/1:32 - 40zł -Stojak na pędzle i narzędzia (8 otworów 20mm, 25 otworów 10mm) - 30zł -Stolik obrotowy do malowania(łożyskowany), średnica 250mm - 40zł -Stojak na modele samolotów dwupłatów 1:48/1:32 - 45zł -Stojak na płyty do kalkomanii Microscale (2 otwory 30mm, wysokość 35mm) - 15zł Wysyłka paczkomatem 14zł, pocztą polską 15zł. Zapraszam do kontak tu
 8. 55 farb, 55cm długości, 5 pięter, 203mm głębokości i 193mm wysokości farby MRP. Mniejszych farb takich jak vallejo uda się zmieścić więcej.
 9. Oj, jasne że 2019. Myślami jestem już w przyszłym roku
 10. Dziękuję za pozytywną opinię Zamówienia zbieram do końca 27.12.2020. Zapraszam do kontaktu aby otrzymać stojaki na początku przyszłego roku
 11. Zbieram zamówienia na kolejne stojaki/organizery. Aktualnie mam w ofercie: -Stojak na modele samolotów 1:48/1:32 - 40zł -Stojak na pędzle - 30zł -Stojak na modele samolotów dwupłatów 1:48/1:32 - 45zł -Stojak na farby - mogę wykonać dowolna średnicę i dowolny rozmiar wg oczekiwań - od 45zł -Organizer modelarski - 100zł -Stojak na płyty do kalkomanii Microscale - 15zł Chętnie przyjmuję zamówienia na inne projekty. Wykonuję nie nieodpłatnie więc płacisz tylko za wykonany przedmiot. Zapraszam do kontaktu, obecnie zabrane zamówienia będą realizowane po nowym roku.
 12. Cześć wszystkim, Mam na sprzedaż regulowane stojaki na model. Stojak przydatny jest podczas prac nad modelem kiedy potrzebujemy stabilnego zamocowania bez zajmowania ręki. Cały stojak jest wycinany na laserze. Posiada możliwość regulacji rozstawu podpórek pod skrzydeł i kadłub oraz ich pochylenia. Dodatkowo zamontowane są elementy dzięki którym można model na sztywno zamocować do stojaka co pozwoli na przykład na bezpieczny transport modelu czy jego przechowywanie. Cena 40zł + przesyłka Jeżeli potrzebujesz jakiegoś stojaka na model, farby, pędzle czy cokolwiek innego napisz do mnie a postaram się dla Ciebie taki zaprojektować i przedstawić swoją ofertę.
 13. Taniej niż HIPS wyjdą chyba plastikowe łyżki jednorazowe, są idealne do testów
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.