Jump to content

ppompka

Members
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Białystok

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do sprzedaży trafia jeszcze kilka stojaków pod modele, na pędzle oraz ostatnia sztuka stojaka pod oilbrushery. Zapraszam do kontaktu
 2. Na dniach będę wycinał jeszcze kilka sztuk różnych stojaków. Jeżeli ktoś jest zainteresowany jakimś standardowym czy ma jakiś pomysł na stojak dla siebie to zapraszam do kontaktu
 3. Długość - 180mm Wysokość - 60mm Głębokość - 110mm
 4. Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu będą
 5. Dzięki Zostały już tylko podstawki na pędzle
 6. Dziękuję za miły komentarz Zostały ostatnie 3 sztuki podstawek pod modele oraz kilka podstawek na pędzle
 7. Zostało jeszcze kilka sztuk stojaków na modele oraz pędzle, zapraszam
 8. Dzisiaj do sprzedaży trafiają kolejne sztuki stojaków. Tym razem stojak pod modele uniwersalny - skala 1/72, 1/48, 1/32 (i część modeli 1/72), Stojak pod modele jednopłatowe i dwupłatowe, w zależności od zmontowania. Na zdjęciu model w skali 1/72 - 42zł Stojak na pędzle, wersja dokładnie taka sama jak wcześniej - 30zł Stojak pod Oilbrushery - na 16 sztuk> Konstrukcja podobna do stojaka pod płyny microscale. - 30zł Do wszystkich cen należy doliczyć 13zł Wysyłki. Stojaki dostarczam w formie do samodzielnego złożenia z instrukcją.
 9. Su-24M Zvezda 1/72. Model ma wycięte kilka części z ramek. Na kadłubie jest wada odlewnicza widoczna na zdjęciach. Model w zestawie z blachami Eduarda oraz kalkami digital camo. Sam model oddam w zasadzie jak gratis do blach i kalek. 90zł Do cen należy doliczyć przesyłki - model 14zł, kalki 12zł paczkomatem.
 10. W Empiku da się dostać czasami coś kartonowego. Ale najlepiej to wpaść do modelarskiego jak jest w mieście, będzie większy wybór i lepsze ceny za model na początek przygody.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.