Jump to content

ppompka

Members
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ppompka

 1. O właśnie o ten konkretny rozcieńczalnik mi chodziło. W takim razie będę zamawiał i testował.
 2. Cześć, Do tej pory do malowania tamyią czy Mr. Color H używałem Mr.. Color Thinnera. Maluje się takim zestawem bardzo dobrze, ale ma on swoją wadę w postaci zapachu który do neutralnych nie należy. Czy testował ktoś z was do rozcieńczania tych farb aqueous thinnera? Nada się to tych farb? Podobno ma mniej rzucający się w nos zapach.
 3. Od dzisiaj dostępna jest nowa partia stojaków! Dostępne są: 1. Stojak na modele samolotów - 42zł 2. Stojak na pędzle - 30zł 3. Stojak na oilbrushery - 30zł 4. Stojak na płyny microscale - 15zł 5. Stojak na 2 kleje Tamyia (doskonale sprawdza się również do przetrzymywania i klejenia drobnicy 😉 ) - 15zł Zapraszam do kontaktu. Jeżeli potrzebny jest inny, nietypowy stojak mogę taki wykonać, projekt jest bezpłatny!
 4. Organizer: Wysokość - 231mm Głębokość - 168mm Szerokość - 532mm
 5. Cześć, napisałem w wiadomości prywatnej. 😉
 6. W ciągu najbliższego tygodnia powstanie kolejna partia stojaków. Jeżeli brakuje Wam jakiegoś stojaka w warsztacie i macie na niego pomysł zapraszam do kontaktu
 7. A takie pytanie kosztowe, jak wygląda koszt drukowania takiego elementu?
 8. Do sprzedaży trafia jeszcze kilka stojaków pod modele, na pędzle oraz ostatnia sztuka stojaka pod oilbrushery. Zapraszam do kontaktu
 9. Na dniach będę wycinał jeszcze kilka sztuk różnych stojaków. Jeżeli ktoś jest zainteresowany jakimś standardowym czy ma jakiś pomysł na stojak dla siebie to zapraszam do kontaktu
 10. Długość - 180mm Wysokość - 60mm Głębokość - 110mm
 11. Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu będą
 12. Dzięki Zostały już tylko podstawki na pędzle
 13. Dziękuję za miły komentarz Zostały ostatnie 3 sztuki podstawek pod modele oraz kilka podstawek na pędzle
 14. Zostało jeszcze kilka sztuk stojaków na modele oraz pędzle, zapraszam
 15. Dzisiaj do sprzedaży trafiają kolejne sztuki stojaków. Tym razem stojak pod modele uniwersalny - skala 1/72, 1/48, 1/32 (i część modeli 1/72), Stojak pod modele jednopłatowe i dwupłatowe, w zależności od zmontowania. Na zdjęciu model w skali 1/72 - 42zł Stojak na pędzle, wersja dokładnie taka sama jak wcześniej - 30zł Stojak pod Oilbrushery - na 16 sztuk> Konstrukcja podobna do stojaka pod płyny microscale. - 30zł Do wszystkich cen należy doliczyć 13zł Wysyłki. Stojaki dostarczam w formie do samodzielnego złożenia z instrukcją.
 16. Su-24M Zvezda 1/72. Model ma wycięte kilka części z ramek. Na kadłubie jest wada odlewnicza widoczna na zdjęciach. Model w zestawie z blachami Eduarda oraz kalkami digital camo. Sam model oddam w zasadzie jak gratis do blach i kalek. 90zł Do cen należy doliczyć przesyłki - model 14zł, kalki 12zł paczkomatem.
 17. W Empiku da się dostać czasami coś kartonowego. Ale najlepiej to wpaść do modelarskiego jak jest w mieście, będzie większy wybór i lepsze ceny za model na początek przygody.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.