Jump to content

ppompka

Members
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ppompka

 1. Organizer: Wysokość - 231mm Głębokość - 168mm Szerokość - 532mm
 2. Cześć, napisałem w wiadomości prywatnej. 😉
 3. W ciągu najbliższego tygodnia powstanie kolejna partia stojaków. Jeżeli brakuje Wam jakiegoś stojaka w warsztacie i macie na niego pomysł zapraszam do kontaktu
 4. A takie pytanie kosztowe, jak wygląda koszt drukowania takiego elementu?
 5. Do sprzedaży trafia jeszcze kilka stojaków pod modele, na pędzle oraz ostatnia sztuka stojaka pod oilbrushery. Zapraszam do kontaktu
 6. Na dniach będę wycinał jeszcze kilka sztuk różnych stojaków. Jeżeli ktoś jest zainteresowany jakimś standardowym czy ma jakiś pomysł na stojak dla siebie to zapraszam do kontaktu
 7. Długość - 180mm Wysokość - 60mm Głębokość - 110mm
 8. Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu będą
 9. Dzięki Zostały już tylko podstawki na pędzle
 10. Dziękuję za miły komentarz Zostały ostatnie 3 sztuki podstawek pod modele oraz kilka podstawek na pędzle
 11. Zostało jeszcze kilka sztuk stojaków na modele oraz pędzle, zapraszam
 12. Dzisiaj do sprzedaży trafiają kolejne sztuki stojaków. Tym razem stojak pod modele uniwersalny - skala 1/72, 1/48, 1/32 (i część modeli 1/72), Stojak pod modele jednopłatowe i dwupłatowe, w zależności od zmontowania. Na zdjęciu model w skali 1/72 - 42zł Stojak na pędzle, wersja dokładnie taka sama jak wcześniej - 30zł Stojak pod Oilbrushery - na 16 sztuk> Konstrukcja podobna do stojaka pod płyny microscale. - 30zł Do wszystkich cen należy doliczyć 13zł Wysyłki. Stojaki dostarczam w formie do samodzielnego złożenia z instrukcją.
 13. Su-24M Zvezda 1/72. Model ma wycięte kilka części z ramek. Na kadłubie jest wada odlewnicza widoczna na zdjęciach. Model w zestawie z blachami Eduarda oraz kalkami digital camo. Sam model oddam w zasadzie jak gratis do blach i kalek. 90zł Do cen należy doliczyć przesyłki - model 14zł, kalki 12zł paczkomatem.
 14. W Empiku da się dostać czasami coś kartonowego. Ale najlepiej to wpaść do modelarskiego jak jest w mieście, będzie większy wybór i lepsze ceny za model na początek przygody.
 15. W sumie to rozwiązanie proste jak budowa cepa, można byłoby pokusić się o wykonanie projektu i wrzucenie na frezarkę. Tylko pewnie byłoby taniej dopiero przy kilku sztukach.
 16. Poszukuję informacji czy szpachlę Revell Plasto da się czymś zmyć? Mowa o zaschniętej szpachli. Tamyia schodzi i od IPA i od color thinner'a, a Revella nie chce nic brać. W paru trudnodostępnych miejscach chciałbym ją zmyć bo nie mam za bardzo jak podejść z papierem czy pilnikiem.
 17. Dzięki za miłe słowa Dodatkowa nóżka będzie dodana w kolejnej partii
 18. Dziękuję za miłą opinię. Zostały jeszcze stojaki microscale oraz stoliki obrotowe
 19. Co do przesuwania to raczej wpływ tu będzie miał luz na łączeniu połówek cążek niż wyginanie się stali i faktycznie patrząc na to to może mieć sens. Nie powinno być zjawiska jakie występuje przy cięciu tępymi nożyczkami kiedy materiał wchodzi nam pomiędzy ostrza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.