Jump to content

Marcin M.

Members
 • Content Count

  2,062
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Marcin M.

 1. Na czasie, przedwczoraj przyleciał.
 2. Jeżeli nie dasz podkładu, to z każdym będziesz miał problem.
 3. Nr 2 Kuchnia polowa IBG z dodatkami - SPRZEDANY
 4. Na sprzedaż mam: 1. Gaz 66 light truck (01016 TRU); dedykowane blachy Voyager Models (PE35722); blachy do wnętrza Eduard 35220- do modelu Ace, ale śmiało do wykorzystania w tym modelu; ugięte koła żywiczne (mojej produkcji) Cena 250 PLN/komplet. Nie sprzedaję oddzielnie. Wysyłka paczkomatem w cenie/w Szczecinie odbiór osobisty 2. Einheitsdiesel with field kitchen (IBG 35007); dedykowane blachy do wnetrza Part P35-232; niemieckie uchwyty Aber 35 A20; narzędzia ręczne Aber 35 A68 Cena 200 PLN/komplet. Nie sprzedaję oddzielnie. Wysyłka paczkomatem w cenie/w Szczecinie odbiór osobisty 3. Blachy Brummbar (TAM) Eduard 35418 Cena 20 PLN. Wysyłka paczkomat 11 PLN; odbiór osobisty. Modele nowe, ramki w foliach.
 5. Na stronie spellcrowa był surowy.
 6. Napisz do nich, podadzą cene w PLN i bez problemu Ci wyślą.
 7. Ładny. Fajnie wyszły odblaski światła. Oczy bym przyciemnił, za to wnetrze paszczy - rozjaśnił, bo pustką zieje. Dobrze wyszedł.
 8. Ależ gdzieżbym mógł? Sam nie jestem żadnym profi, ale chetnie popatrzę i pomogę. A co masz w planach?
 9. A no widzisz. Ktoś kiedy zobaczy i powie że "nie koszer", bo to czy tamto. Przynajmniej będziesz wiedział co i jak. A płytki z napisem Comet (albo z wytłoczonym rysunkiem komety) są gdzieniegdzie do tej pory na ulicach, swoją drogą, dobrą farbę mieli. Kiedyś myślałem, że to reklama samolotu dostępnego w zestawach Plasticarda.
 10. Do skrzyżowania - płytki, prawdopodobnie "z epoki". Choć napisów "comet" nie widać... Ale one były tylko na co którejś. Do skrzyżowania
 11. Ten właśnie. Ciagnie się aż do fontanny na Hakenterrase.
 12. Elficzka - 1:9 Thingverse
 13. Ajajaj. Zapomniałem o czymś. Czy sprawdziłeś, jak się sprawa miała z nawierzchnią chodników? Wzdłuż skarpy zadrzewionej leżą do dzisiaj płyty granitowe. Na wczesniejszym odcinku mogły być płytki chodnikowe, możliwe że nawet z takim napisem .
 14. Zatkana? Wycieniujesz oczywiście?
 15. Te figurki to ma być Wehrmacht czy SS, bo jak chcesz więźniów w pasiakach to chyba raczej byłaby ta druga formacja, wtedy musiałbyś przemalować patki na kołnierzach, bo za długie jak na SS. No i głowy - raczej w furażerkach, bo hełmów stalowych szeregowa obsługa na codzień chyba nie nosiła.
 16. hehe, ja też! Swoją drogą, żeby potwór o wysokości 200 stóp nie mógł dogonić gazika?
 17. Wspomnień czar. Oglądałem ten film 40 lat temu. Piękne dioramy i modele. Przy okazji zwróćcie uwagę, że tam tez była kwarantanna - nikogo na ulicach
 18. hehe, raczej blade. Ale skoro Denzel mógł być strażnikiem na dzikim zachodzie, to i elfy są takie trochę opalone bardziej.
 19. Model jest do pobrania ze strony i samodzielnego wydrukowania. Malowany akrylami. Spartolone malowanie twarzy, przez pomyłkę użyłem po drodze nie tego washa co było trzeba i musiałem sie salwować malunkami. Ale w sumie jestem zadowolony.
 20. Podświetlenie zrobisz? Klimacik taki byłby, skoro latarnie mają się świecić.
 21. Widok znajomy ten... Po ponad trzydziestu latach...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.