Jump to content

Marcin M.

Members
 • Content Count

  2,370
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Marcin M.

 1. Wprawdzie żaden ze mnie David Attenborough, ale pierwszy life feeding zaliczony... Statyw se muszę sprawić chyba... P5090525.mp4
 2. Inbox zapodałem, planuję ze wszystkim zdążyć przed końcem czerwca.
 3. Podziwiam odwagę i samozaparcie. Sporo roboty jak widzę. Japończyki lubię.
 4. A dejże Pan spokój z takimi emocjami. No ale dobrze, że tak się ułożyło.
 5. Dzięki Panowie, za miłe słowo. Choć musze przyznać, że męka z tym wzorkiem okrutna. Ale nie przejmuję się za bardzo, że tu i ówdzie nierówno, bo kamizella była trochę znoszona. Na filmie tez widziałem nierówności we wzorkach. Co się da, to poprawię wszakże. Też mi jakoś dziwnie, zabawa jest fajna z takim dużym zestawem. A skoro został juz wezwany do tablicy, to proszę: Chico, siódmy Wspaniały. Z twarzą Horsta Buchholza. Jedyny, któremu chyba najbardziej się powiodło. Długo na niego czekałem, To prawdopodobnie ostatnia figurka z tego w
 6. Dziś przybył ostatni Wspaniały.
 7. Bardzo ładnie. Tylko nadać puszystości i będzie cud miód malina.
 8. Red leather złoszowany brązowym inkiem.
 9. Bardzo ładne te Twoje pełzające. Naprawdę miłe dla oka.
 10. Nie ma na co czekać. Planuję ze wszystkim zdążyć na Koszalin . Carrebourg crimson, jako pierwszy wash. Mieszanka niebieskiego z czerwonym w najgłębsze miejsca, baza mieszana z żółtym na jaśniejsze glejzy. Potem jeszcze niebieski wash, w zagłębienia. Mała kontrola kontrastu, z kolegami. Na koniec fuegan orange. Jutro zobaczymy dalej, co poprawić.
 11. No to, żeby nie tracić czasu, szary podkład samochodowy i mephiston red. Czerwony jest fajny w obsłudze, można poszaleć z cieniowaniem, byle tylko białego nie dodawać.
 12. Piękna robota, jak zawsze.
 13. Harry Luck i Lee - Siedmiu Wspaniałych.
 14. No i cóż. Połączeni. Pozostało tylko dopracować palce kapitana (udało się też przy okazji dogiąć do słuchawki palce wskazujący i środkowy), poczekać na zamówione tabliczki i podstawkę, podmalować jeszcze wszystkie braki i - galeria. Dziękuję wszystkim Kolegom za wsparcie, kibicowanie i pomoc merytoryczną.
 15. Dokładnie. Nic nie zrobiłem. Wystarczyło zmienić ich ustawienie. O to chodziło.
 16. Rzeczywiście, taka mało kobieca. Ja mam z ICM H. Goeringa z młodzieńczych czasów, rzeźba wydaje się dobra, nawet podobny, ciekaw będzie jak ze spasowaniem. Twarz wyszła bardzo ładnie, zwłaszcza przejścia kolorów, no i czernie, zwłaszcza na spodniach ekstra!
 17. Sztos, widziałem w galerii, myślałem, że to 35!
 18. Ja tam lubię wszystko, byle dobrze sponiewierało . No tak mam, że skoro już to zauważyłem, to chociaż spróbowałem coś zrobić. Wybrałem metodę "na gorąco". W sumie obyło się bez strat, tylko ostatni paliczek małego palca zszedł razem z paznokciem . Się podpiłuje, się podklei i chyba teraz będzie jak należy. Oczy Hinricha na poziomie kości policzkowych KaLeua: Zdjęcia słabe, bo na szybko bez rozkładania warsztatu. Dzięki.
 19. W sumie wszystko pomalowane, dzisiaj dokończyłem czapkę. Skoro już zauważyłem, to zaczęło mnie to męczyć: Żeby dobrze oba popiersia spozycjonować, potrzebna jest delikatna chirurgia dłoni KaLeua. Trzeba by dwa palce (te zgięte) przemodelować, podciąć i przekleić wyprostowane. Jak myślicie, podjąć ryzyko?
 20. Słusznie. Też to zauważyłem i od razu zastosowałem. Zdjęcie robione z górnego kąta, więc może mylić. Usta mogę trochę jeszcze wycieniować, powinno zagrać. Największym problemem w tym popiersiu (zauważyłem to za późno) jest to, że w odróżnieniu od oryginału, obie głowy są na jednakowym poziomie. Głowa Hinricha powinna być ciut niżej, ponadto pod innym kątem spogląda, bardziej w dół. Dlatego może być problem z odbiorem. No trudno. Czapka, pokolorowałem wstępnie detale: Chyba czas zwolnic podstawkę roboczą... Calvera czeka...
 21. Chciałbym tak umieć jak Ty, mistrzu. KaLeu przejrzał. Starałem się jak najbardziej zbliżyć do prawdy ekranu. Problem jest taki, że w odróżnieniu od oryginału, głowa Hinricha jest na tym samym poziomie, co kapitana, powinna być ciut niżej i pod innym kątem, to też ma wpływ na odbiór całości.
 22. No weź nie żartuj, Wykropkuj to co masz bazowego i będzie git. Szpecem nie jestem ale chyba by to zagrało.
 23. Kakałko albo kawusia ofkors. Ona jest słuszna, ta koncepcja. Dodasz jakiejś mu faktury?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.