Jump to content

Szczekan

Members
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódź
 • Interests
  Modelarstwo
 1. Jako, że palce już na swoim miejscu wznawiam warsztat. Czy ma ktoś jakiegoś fajnego walkarounda po B-25C i mógłby dać mi do niego linka? PS Przepraszam za 3 posty pod sobą, niestety nie mogę tamtych już zmieniać.
 2. Ja od tygodnia kartkuję google w poszukiwaniu rysunków do B-25. Pierwszy raz przeszukałem około 200 for i walaroundów( tych drugich było mniej)
 3. Jaką techniką wykonałeś walcowatą konstrukcję silników, czy były one w zestawie? Skąd wytrzasnąłeś, jeśli robiłeś sam, rysunki silników?
 4. Czy dorabiałeś "na oko"? Mógłbyś podrzucić kilka ciekawych technik podczas dorabiania elementów, a zwłaszcza wnętrza kabiny?
 5. Skąd zdobyłeś wymiary poszczególnych podzespołów do AH-1G? Czy dorabiałeś "na oko"? Mógłbyś podrzucić kilka ciekawych technik podczas dorabiania elementów, a zwłaszcza wnętrza kabiny?
 6. Zawieszam na jakiś czas warsztat. Wybiłem sobie paluchy i nie da rady nic robić. :(
 7. A jak myślisz uda mi się skombinować wymiary paneli pilotów w b-25? Nie mam dostępu do prawdziwego statku, może być coś takiego w dokumentacji podane?
 8. A skąd instrukcje wytrzasnąłeś? Wtajemnicz mnie mistrzu
 9. Czy posiada ktoś z was dokumentację z widocznym malowaniem wszystkich urządzeń pokładowych? Nie chodzi mi tylko o przyrządy pilotów, ale także o urządzenia znajdujące się na tyle i środku kadłuba. O ile się nie mylę to urządzenia radiotelegrafisty.
 10. Dzięki, jutro zacznę przemalowywanie. Ten kolor w tylnej części kadłuba to wkońcu ZCY, czy ZCG? Bo na tym zdjęciu modelu, które podrzuciłeś to napewno jest ZCG. faktem jest, że przód za ciemnym kolorem pomalowałem. Nie wiem czemu Euro I Dark Green od MM miał być matowy, a wyszedł błyszczący.
 11. A mógłbyś zaznaczyć, którą dokładnie część przemalować na aluminim?
 12. Czytaj dokładnie. Pisze, że opinie są podzielone co do wykończenia. Niektórzy mówią ZCY, a inni ZCG. Komorę bombową przemaluję po wykonaniu jej bo nue chcę robić tego na oko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.