Jump to content

Konrad C

Members
 • Posts

  2,240
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak powinno chyba być, sam otwór w chłodnicy jest trochę wyżej niż ten na belce. Generalnie według MiniArtu, nie da się też go inaczej wkleić.
 2. Dzięki! Przewiduje kurz i jakieś delikatne zaschnięte błoto. Dzięki, mam to na uwadze.
 3. GAZik jest w obecnym etapie gotowy do brudzenia, posklejałem go do kupy - wyszło parę baboli z nieuważnym montażem ramy (rama ma lekko nierówną geometrie) lecz nie widać tego za bardzo, trzeba się mocno przyjrzeć, a po brudzeniu to już nikt nie będzie o tym wiedział. Wkleiłem szybki i tez wyszły tam babole z którymi nie wiem co zrobić. Model zalakierowałem matem Tamki. Jeszcze przed brudzeniem porobię trochę zacieków. GAZik już w tym etapie bardzo mi się podoba i jestem z niego zadowolony i to na pewno nie ostatnia ciężarówka z MiniArtu na mojej półce.
 4. Trochę pocieniowałem dach i opony. Model jutro będzie do zobaczenia na konkursie w Stalowej Woli. Nie jest on skończony bo się nie wyrobiłem z czasem ale myślę, że nadaje się do pokazywania w takim stanie.
 5. Dzięki za odzew. :> Nie, zieleń to Tamka XF-5. Mieszałem ten odcień z innymi farbami bo jest za ciemny.
 6. Drugi wash i parę poprawek. Teraz mi zostaje tylko wycieniowanie opon i dachu aerografem i mogę już brudzić.
 7. Jeżeli widzisz w tym problem to nie ma sprawy :>
 8. Kolejny model w dosyć zaawansowanym stanie. Pudełko: Poskładany: A tutaj pakę malowałem pod fluidy AK do zdrapek: A tu baza + rozjaśnienia: Koła z PanzerArtu: A tak wygląda teraz:
 9. Tak, obydwa modele to AFV. W wersji C (ten bardziej rozgrzebanej) nawet to nieźle pasuje a w D trzeba będzie mocno ściskać przód.
 10. Heloł. Rozgrzebałem drugiego czołKa w wersji D. Na wersji C próbowałem zrobić blotko na dwóch kołach i nadkolu i jest ok, dodam jeszcze rozbryzgi z pędzla i powinno być fajnie. Czekam na White Spirita bo mi się skończył oraz na farbę Miga do malowania peryskopów. Niedługo będę zamykał wnętrze.
 11. Pomaluj deski na rożne kolory drewna a potem ciapaj olejami i tyle, więcej nie robiłem :>
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.