Jump to content

bożo wpożo

Members
 • Content Count

  996
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

bożo wpożo last won the day on August 15

bożo wpożo had the most liked content!

Community Reputation

208 Excellent

2 Followers

About bożo wpożo

 • Birthday 12/10/1975

Personal Information

 • Location
  Gdynia
 • Interests
  modelarstwo, motoryzacja
 • Occupation
  Inżynier mechanik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Patrzę na materiał wyjściowy no to to jest dramat . W dzisiejszych czasach to nie do zaakceptowania . Nic dziwnego że wspołmodelarze uprzedzeni są do żywic , po obejrzeniu takich koślawców jak ten . No ale na pewno wyczarujesz coś z tego fajnego . Na szczęście niebawem będzie kilka ciekawych modeli naszych ciężarówek w różnych odmianach zabudowy w 35 - od Jankola i Tankmanii .
 2. Dobra Żywica stokroć lepsza niż plastik . Szybciej się robi , łatwiej obrabia , wdzięczny materiał . W zasadzie sprowadza się do odcięcia kostki wlewowej i pomerdanie w tym miejscu papierem ściernym .
 3. No własnie , a dlaczego ? Zrobiłem wszystko jak zawsze ???
 4. Nienachalnej urody ciągnik siodłowy od Red Iron . Róże pokraki już zbudowałem , ale tak brzydkiego jeszcze nie :-) jednym słowem gotowy do malowania , dżizas , jakie to jest szpetne :-)
 5. No jest arcyturbo przebrzydły . Koszmarna ciężarówka . Panowie wrzucili nowoczesną jak na tamte czasy szoferkę na ramę i silnik od ZISa 150 . Nie udana konstrukcja , żarł potworne ilości benzyny . No ale grzech takiego pokraka nie zbudować . Chłopcy w gifcie wysłali , jako „testówkę” , także bardzo miło z ich strony .
 6. Zrobię hurtem mazy - o dźwigu nie zapomniałem tak jakem rzekł , a tenże będzie wleczone miał spychacza na lawecie . Ale najpierw jeszcze ciągnik siodłowy KAZ 606 A co red Iron mi przysłał z głębokiej Rosji w gifcie
 7. Jesteś niemożliwy :-) , naprawdę szacun .
 8. Kilka foteczek Ziłka z HDSem :-) i z kolegą po fachu :-)
 9. Zaczynam mechacić ZIŁka :
 10. Nie nie nie ? , brudzić to ja skrzynie , ramę , i szoferke dopiero zacznę :- )
 11. Bry :-) . Rzuciłem kolorek bazowy na skrzynię :
 12. Drugi ził 130 w moje kolekcji robi się :-) Bazowy kolor szoferki : Zacząłem też drewniane burty : i częściowa przymiarka :
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.