Jump to content

bożo wpożo

Members
 • Posts

  1,031
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

bożo wpożo last won the day on June 26

bożo wpożo had the most liked content!

Reputation

386 Excellent

3 Followers

About bożo wpożo

 • Birthday 12/10/1975

Personal Information

 • Location
  Gdynia
 • Interests
  modelarstwo, motoryzacja
 • Occupation
  Inżynier mechanik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oczywiście skrzynia nie jest krótsza przypadkowo
 2. Dzięki za komentarze . Topnika którego używam to Kester - ale nie jest już dostępny nigdzie pewnikiem ze względu na jakiś toksyczny skład . Dobry jest choćby poczciwi Bisan ( biała barwa ) z castormy czy tam obi albo na przykład MOB-39 . Markuz - kolorków jeszcze nie wymyśliłem , ale będzie zapewne z oznaczeniami jakiegoś peerelowskiego przedsiębiorstwa . Tymczasem skleciłem skrzynię ładunkową i mała przymiarka :
 3. Dzięki Panowie . Lutowanie uważam za łatwiejsze niż klejenie - przyzwoity topnik w żelu i idzie jak złoto . Nic potem nie odpada i solidnie trzyma . Tymczasem działam z szoferką :
 4. W tym odcinku Star 25 długi od forumowego Marcina . Uczta dla lutownicy
 5. Model szybki , prosty i przyjemny , dostępny u producenta http://tank-mania.com/1-35-kits.php
 6. Kolory bazowe położone , szoferka połapana na taśmę klejącą , operatora działu uprasza się o przeniesienie do działu cywilnego , bo kolorki są cywilne jednak . Tudzież galerię umieszczę w cywilnych . Czas na zciuranie brzydala !
 7. Chyba że po swoim modelu który robiłeś na podstawie kartonówki , albo po modelu z blitz coś tam .... Tam to już wogóle jest prawie pion
 8. Po czym wnosisz ? Nie uważam żeby coś z tym kątem było nie tak :
 9. Heloł ewrybadym . W dzisiejszym odcinku startujemy z nowością od naszego krajowego producenta - Starem 20 od Tankmani . Model żywiczny , aczkolwiek przeprosty w budowie . Oczyszczenie świetnie odlanej żywicy i poskładanie zajęło mi około 4 godzin , Na ten czas onegdaj oczekujemy jeszcze na arkusik blaszek z detalami . Model pojawi się w sprzedaży niebawem , cena będzie oscylować wokół 340 pln z przesyłka .
 10. Nadchodzi czas Starów ...
 11. Dziękuję za komentarze . Mikołaj - właśnie , zapomniałem . Oczywiście ZIS 151 jest od Hobby Bossa , kółka to Panzerart , żuraw to konwersja od ZZ Exclusive Modell . I nazwa tej ostatniej jest bardzo szumnie brzmiąca , ale zapewniam potencjalnych nabywców , ze ona taka "eksklusiw" to nie jest ...
 12. Nie miałem zamiaru szoferki mocno łachać . Tym bardziej że kolor pomarańczowy jest niezwykle niewdzięczny do ciurania . Zdecydowanie jest to mój ostatni pojazd w tym kolorze
 13. I to byłoby na tyle , zapraszam do galerii .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.