Jump to content

B-Boy

Members
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Galway, Irlandia
 • Interests
  transport drogowy, modelarstwo, mechanika precyzyjna, turystyka, odklamana historia wspolczesna
 • Occupation
  inzynier mechaniki precyzyjnej
 1. Dzisiaj na godzinę 14.20 złożyłem stojak i pomalowałem silniki na kolor 53 humbrol-a. Następne zdjęcia będą wieczorem. To jest pierwsza warstwa farby ale będę malował jeszcze drugą warstwą.
 2. Jednak będą jutro bo jeszcze do mnie nie dotarła szpachla.
 3. b.aleksandrowicz Tak on ma 86 cm długości. Zastanawiam się nad złożeniem całej floty Concorde w barwach British Airways czyli 7 samolotów Concorde w tej skali. Ale to jeszcze plany...
 4. Kiedy Italeri wpuści na rynek nowy model SCANIA R New Series ?
 5. Giulio Niewiadomski Nie ta śrubka nie jest do kadłuba tylko do stojaka do samolotu.
 6. B-Boy

  Chemia

  Jakiego koloru szpachla jest najlepsza do białego samolotu, wiem że Tamiya ale biała czy szara ? P.S. Oczywiście będę malował ten samolot na biało.
 7. Wrzeszczcie zabieram się za model BAC, Aerospatiale Concorde - Airfix 1:72, poniżej prezentuję In-Box. Następne zdjęcia z budowy będą w poniedziałek.
 8. viaroos No właśnie jak malować taką cienką warstwą ? A drugą warstwę malować zaraz po nałożeniu pierwszej czy po wychynięciu pierwszej warstwy ?
 9. Skoro jesteśmy w temacie o sprayach. Na ile modeli wystarczy taki spray. Tak przypuszczalnie. I gdzie taki spray dostać kolor TS-26 Pure White, w żadnym sklepie jej nie ma.
 10. B-Boy

  Chemia

  Jaka szpachlówka jest najlepsza Revell Plasto czy jakaś inna. Kupiłem model na Allegro i gość dorzucił do niego farby i klej Humbrol Poly Cement nigdy nie używałem tego kleju i czy one jest jakiś lepszy od Revella i czy kleić nim model czy wyrzucić. Zdjęcie kleju.
 11. Trzeba mi przeliczyć następujące farby ? 1. Revell 91 Stell Metalic na farbę w spray Tamiya. Najlepiej aby kolor był identyczny jak ta farba z Revell-a. 2. Humbrol 22 White też w spray. P.S. Czy czasem ta farba Humbrol 22 nie jest taka sama jak farba w sprayu Tamiya TS-26 Pure White ? (Wolę się upewnić na 100 %)
 12. Maciek_66 Mam do ciebie dwa pytania: Jakim wiertłem (Rozmiar) wierciłeś otwory ? (Punkt 18 w instrukcji) Jakim kolorem malowałeś cały kadłub ze skrzydłami.
 13. Przepraszam że piszę post pod postem, ale mam jeszcze jedno pytanie czy taka mata wystarczy na początek no i czy można ją używać z nożem OLFA, AK-3 i SC-1, chodzi mi o matę RM-IC-C. ( http://www.mojehobby.pl/olfa-rmicc-mata-do-ciecia-rm-ic-c-p-9-314598.html )
 14. Powiem ze narzędzia mają być do modeli: BAC Concorde - Airfix F-15 E Strike Eagle - Revell A tym nożem do wycinania linii to mam zamiar zrobić coś takiego jak na tym zdjęciu poniżej. I wtedy będzie mi łatwiej pomalować te linie na szybie Concorda. Później pomaluję to spray'em albo pędzlem.
 15. Pilniczki to zrobię z patyczków z papierów ściernych to kupię następujące numeracje 400, 800, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500. Pilnik mam jakiś w garażu jutro zrobię zdjęcia i wam pokażę co to za pilnik, powiem że nowy nie używany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.