Jump to content

Michał G.

Members
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Skarżysko-Kam.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Największego. Stąd też ten uśmiech na końcu ?
 2. Powoli wyłania się oblicze największego samolotu PLL LOT ?
 3. Czy granatowy pasek nie sięga zbyt daleko w miejscu pod górnym silnikiem w kierunku dzioba?
 4. Farba PLL LOT Dark Blue (Bilmodel 082)
 5. Powoli już widać kawał maszyny.
 6. Witam, Czy ktoś z kolegów jest zainteresowany zakupem modelu Jak-a-40 w malowaniu LOT, skala 1:72 firmy Mars Models ?. Pytam, ponieważ gdyby uzbierało się kilka osób to można ponegocjować co do ceny na opakowaniu, albo na kosztach przesyłki !!!. Jeśli jesteście zainteresowani to proszę o info na pw. Pozdrawiam.
 7. Przydałby się model ATR-72-500 w malowaniu LOT-u, a także stare malowanie AN-24.
 8. Witam, Poszukuję osoby, która wykonałaby mi za odpłatnością model Ił-a 62M w skali 1:144 w barwach PLL LOT z powierzonych materiałów. Miałby to być prezent dla pilota, więc szukam kogoś, kto mi to wykonana ładnie i rzetelnie :-) Proszę o oferty na skrzynkę. Z góry dziękuję
 9. Bazą dla wersji M będą oryginalne silniki, myślę, że efekt będzie zadowalający. Pracuję teraz nad podwoziem. Rozpocząłem też równocześnie TU-134 tej samej firmy.
 10. Na początku bardzo dziękuję za miłe słowa pod adresem wykonanego modelu. Efekt podniesienia przodu do góry jest jedynie złudzeniem na zdjęciu Generalnie nad modelem pracowało się fajnie, aktualnie prowadzę warsztat nad IŁ-em 62 z Plasticartu. Przerabiam go na wersję M. Pracy nieco więcej, niż nad powyższym modelem tej firmy, ale jakoś idzie. Niebawem wkleję parę fotek.
 11. Witam. Wklejam kilka fotek modelu JAK-a 40 w skali 1:100 w malowaniu PLL LOT. Model firmy Plasticart.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.