Jump to content

lampard

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Zakliczyn
 1. Zgubiłe jedno z lusterek. Jak najlepiej dorobić ?
 2. Jaki jest skuteczny i łatwy sposób, aby dodać rdze na wydech ?
 3. Witam ponownie po mega długiej przerwie w relacji, narazie fotek nie mam. Lecz postanowiłem sobie aby model był sklejony za 2 tygodnie najpóżniej. Dzisiaj wieczorem postaram się o zdjęcia.
 4. Nie poddałem się , dalej walcze z modelem lecz mam pytanie : Czy amerykańskich hummve M1025 były montowane radio stacje RKP 8100 ? Bardzo chciałbym zrobić mam jej bardzo dokładne zdjęcie.
 5. Witam, najpewniej będe musiał pojechać do bydgoszczy z powodów rodzinnych. Chciałbym się dowiedzieć gdzie znajdę jakeiś sklepy modelarski - interesuje mnię pancerka w 1/35 z góry dziękuje.
 6. Wielkie dzięki ! Wcześniej nie wiedziałem że mój aparat miał taką opcje proszę bardzo dwa zdjęcia z bliska: W pierwszy zdjęciu kolor jest wszędzie taki sam. Czeka mnie jeszcze jedna warstwa ponieważ na dole widać pewne "coś" (?) Ogólnie idzie mi dobrze i narazie kombinuje półeczkę na radio.
 7. Z góry przepraszam za post nad postem no ale - postępy z pracy : Dobre zdjęcia 2 pasty na dół. Jakby co to wnętrze jest całe pomalowane na jeden kolor (Humbrol Akryl H117) - Mój aparat i moja fotografia troche to niestety maskuje ;D
 8. Oglądacie "Lock'n'load" ? Świetny serial, w którym rozmawiają o wszystkim czym można zrobić ładną demolke. Kilka odcinków -->http://tv.blinkx.com/show/lock-n-load-2009/CW6iQKh00fMUtsnC#s1e6
 9. W takim razie będzie jak powiedziałeś, 3 kolorki nato. Z karabinkiem M60, narazie amluje wydech. Niedługo zakupie farbki i ruszę koła.
 10. Mówiąc o polskim malowaniu myślalem nad takim : Najpewniej dokupie jakiś zestaw academy lub tamyia w którym znajdę PKM. Myślałem trochę nad figurką, będzie tylko strzelec , lecz chyba dokupie jakiegoś innej firmy (Ten w zestawie nie jest za dabry) Jakiego wojaka proponujecie ?
 11. Jaki kolor humbrola polecasz na bak ? Myślę w tej chwili nad malowaniem, raczej będzie polaczek. Jeszczę proszę admina o przeniesienia tematu do działu "HUMMVE". Ponawiam pytanie co do mulliput'u !
 12. Zrobię osobny temat w projekcie Hummve , lecz będzie to juz skończony model. A teraz ponawiam moje pytanie, czy specyfik mulliput nada się zamiast szpachli ? U mnie niedość że normalnie jest droga to w tej chwili nie ma.
 13. Była bardzo duża przerwa w relacji, z różnych powdów. Brak farby, brak aparatu. Jutro ruszam pełną parą z modelem. Dałem już czarny podkład na podwozie i na bak. I czy farbka któr malowałem jest dobra ? Humrol Acrylic 85.
 14. Humvee mi się bardzo podoba. A tobołki broń itp. Robiłeś czy kupiłeś ? Chodzi mi o ten karabin z granatnikiem który jest na pac ( Jest to chyba M4) Model jak dla mnie piękny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.