Jump to content

DARKMAN1

Members
 • Content Count

  79
 • Joined

Community Reputation

3 Neutral

Personal Information

 • Interests
  Grafika komputerowa, Motocykle

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dolny płat Górny płat: Zbiorniki paliwa w górnym płacie: Kilka zdjęć autorstwa Emil Pozar z Chorwacji.
 2. DARKMAN1

  Su 20 1:48

  Na marginesie- nakładanie warstw CA powoduje miejscowe nagrzanie się powierzchni plastiku i przy większej powierzchni szczególnie gdy grubość plastiku jest niewielka może powodować odkształcenia dlatego zalecane jest stosowanie cieńszych warstw CA. .
 3. http://www.modelfactoryhiro.com/new/en/archives/9359 Model cudo ale ta cena....
 4. Za poprzednikiem, gdyby ktoś chciał odstapić niepotrzebne mu z wydawnictwa kalki do skali 1/32 zgłaszam swój akces nabycia.
 5. nowe linki do kalek 1/48 wersja z przezroczystym filmem i bez.: http://www15.zippyshare.com/v/49958626/file.html http://www15.zippyshare.com/v/59496831/file.html
 6. Dlaczego kolega nie pokusił się o poprawienie "realizmu" wyglądu przedziału transportowego.. szkoda bo tyle pracy włożone.Najbardziej razi po oczach przesunięta do głębi kadłuba ściana za fotelami ....Ale każdy robi jak chce w końcu.Wręgi szkieletu i podłużnice to sci-fi. jak i podział "ryflowanej blachy " podłogi. jest tyle zdjęc w dziale walkaround... Poza tym kalkomania z napisami karayi jest w wielu miejscach błędna wymiarowo niektóre napisy jak widac sa za duże i nie mieszcza się w swoim miejscu jak w oryginale.
 7. Uzytkownik books2011 oferujący na allegro produkty" manufaktury modelarskiej " otrzymuje coraz "lepsze" komentarze za sprzedaż : http://allegro.pl/show_user.php?uid=23130762&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_neg
 8. Po co wyważać otwarte drzwi...wszytsko co ci potrzebne do An-2 jest tu: viewtopic.php?f=65&t=23186 Jak chcesz kalki w 1/48 z napisami w .cdr do własnoręcznego wydruku pisz na PW.
 9. A jednak istnieje : Firma MANUFAKTURA MODELARSKA 80-752 Gdańsk, ul. Na Stępce, Polska Dane rejestrowe (Ewidencja Działalności Gospodarczej) Forma prawna osoba fizyczna wykonująca działalność gospodarczą Data założenia 2007-06-21 W kwestii ostatniego modelu tej "firmy", czyli PZL-46 Sum. Na forum jest bardzo ciekawe porównanie z vacuformą firmy MINIPLAST. viewtopic.php?f=66&t=34368 Pozostaje mieć nadzieję ,że wszystko jest zrobione zgodnie z obowiązującym prawem....bo inaczej jest na to paragraf: http://www.prawoautorskie.pl/art-115. Może autor odlewów modelu n
 10. Czy masz jakieś dowody na poparcie twoich słów,iż jest to "klon" vacu? Może jakiś testshot porównawczy? Niefajnie by było, gdyby okazało się, że nowy polski producent poszedł na coś takiego jak nielegalne kopiowanie i sprzedaż modeli z cudzego pomysłu... chyba że posiada prawa autorskie do modelu Miniplast,wtedy to zmienia postać rzeczy.
 11. Cierpliwości... niebawem będzie ciąg dalszy. I to z przytupem.
 12. http://aeroscale.kitmaker.net/modules.p ... ad&order=0 Ciekawe jak wyjdzie w rzeczywistości,bo wygląda na wersję rolniczą sądząc po osprzęcie na i pod kadłubem. A to super sprawa.
 13. Napis okolicznościowy z lewej strony kadłuba An-2 "8551" skala 1/48: https://rapidshare.com/files/2210201509/Rysunek1.CDR Podgląd:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.