Jump to content

hamp

Members
 • Content Count

  228
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Excellent

Personal Information

 • Location
  opolskie
 • Interests
  Lotnictwo i pojazdy -WW II
 • Occupation
  oficer przemysłu

Recent Profile Visitors

1,021 profile views
 1. Pewnie nowe wydanie, nieco różniące się od poprzednich
 2. Może sprzedano prawa autorskie, albo spadkobiercy. Podejrzewam że jest to skrócona wersja monografii wydanej przez Books International.
 3. A to pamiętacie? Obowiązkowa lektura w czasach PRLu dla wielbicieli lotnictwa i chyba jedyny komiks lotniczy w tych czasach. Miałem więcej ale zachowały się dwa pierwsze.
 4. U nas w porównaniu z filmikiem to był inny świat. Coś tam było w Składnicach Harcerskich,sklepach zabawkowych, kioskach , poza tym były bazary i giełdy przy okazji konkursów
 5. Ja też, przez kilka lat wymiany z modelarzami zza wschodniej granicy nigdy nie miałem takich ładnych pudełek. Najczęściej były to tylko woreczki .
 6. Dokładnie jak Kolega sas55 napisał. Pytałem ja i inni Koledzy gdzie i za ile można to kupić. Tyle postów nic nie wnoszących a odpowiedzi jak nie ma tak nie ma.
 7. Info o tym konkursie jest na Forum już od 23.04 W folderze o konkursach
 8. Właśnie. Co to za wydawca? Ile i za ile można to kupić?
 9. No to wracamy do tematu Produkty z Wrocławia koniec lat 80/ początek 90 , ja je dostałem troszkę później: figurki z białego metalu w 1/48. Jak pamiętam było tego całkiem sporo do wyboru
 10. Pamiętam kupowało się je min. w sklepach Pewex. Niedawno przy przeprowadzce odnalazłem swój zbiór kilkudziesięciu historyjek
 11. Jakieś szczegóły? Ile stron......
 12. Też jestem ciekaw. Trzeb uzbroić się w cierpliwość i czekać.
 13. Popieram. To przeróbka czy tylko dodane malowanie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.