Jump to content

Jerry.B

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Barczewo k.Olsztyna
 1. W Wielkiej Brytanii najbardziej popularny i legendarny był British Green i British Racing Green, ale E-Type był w dużym stopniu eksportowany do USA właśnie pod nazwą XK-E.
 2. Stary zmień dilera albo bierz połowę(bez obrazy) Moim zdaniem Roadrunner to lekko mówiąc unikat i troche by było go szkoda do takich projektów ;)
 3. Sorry, pomyliło mi się co do oznaczeń. A więc podoba mi się FH ze slepperem od VN ;) Tak czy siak podoba mi się ten pomysł.
 4. Bardzo podoba mi się Fh z sleeperem od Nh, przypomina mi Freightliner'a Agrosy. Ciekawa koncepcja ;)
 5. Mam nadzieję, że nie zamierzasz zrobić go powypadkowego Trzymam kciuki i życzę powodzenia. P.S: W pierwszym rzędzie to sobie już nie usiądę, ale wezmę lornetkę
 6. Ładnie zrobiona rama. Model zapowiada się całkiem nieźle ;)
 7. Moim zdaniem bardzo ładny i schludnie wykonany model. ;)
 8. Nie ma co zaprzestawać, przecież nic się nie stało. Sklej sobie jakiś samolot, opanuj podstawy a w tym czasie możesz pozbierać dokumentację, przemyśleć jak chcesz zrobić to Enzo, trochę podpatrzyć od kolegów bardziej zaznajomionych w modelarstwie. Ja też mam transporter z Zwezdy w 1:35, ale narazie kleję Messerschmitt'a w 1:72. Ja tak ci doradzam, ale to przecież twoja sprawa, równie dobrze możesz odrazu skleić Enzo, ale to takie porywanie się na głęboką wodę. Przemyśl to sobie na spokojnie, pooglądaj trochę warsztatów i daj znać co chcesz zrobić ;) .
 9. Modelarstwo nie jest takim hobby, które można zacząć ot tak i już robić świetne modele. Zawsze na początek trzeba kupić coś tańszego i poćwiczyć. A jak już osiągnie się wprawę, trochę poczytać warsztatów na forum to wtedy można zacząć na poważnie. A jak ciągnie bardzo do samochodów to są z Heller'a w skali 1:43 Mini i 2cv, kosztują 20-30zł a mają coś w okolicach 40 części więc też jest to dobra propozycja na początek
 10. No tak, ale nie w każdym mieście są ludzie którzy dorabiają farbę, a nawet jak są to można poszukać tańszych lakierów. Tym bardziej kolega dopiero zaczyna zabawę z modelarstwem, to lepiej już niech pomaluję zwykłą tamiyą z puchy albo innym lakierem do samochodów. P.S: Moim zdaniem jest to za ciężki model na początek. Doradzam zostawić ten model na później a poćwiczyć na jakimś samolocie w 1:72. Wybór jest duży a cena waha się od 15-40 złotych.
 11. No z takiej już prościej byłoby zrobić "totojkę" Szeszkina. Tylko ciężko z dostępnością tego Levina w "sedanie". Trzeba by poszukać za granicą, ale nawet w hobbyeasy i w hiroboy'u nie ma, w takim razie to musi być naprawdę ciężki egzemplarz do zdobycia. Chyba jednak będziesz musiał zrobić z dwóch. Ale wtedy możesz zrobić dla modele; Sprinter Trueno z "ściętym" nadwoziem i tą właśnie Toyotkę pana "Szeszkanta". Jeszcze raz życzę ci powodzenia i cieszę się, że ktoś bierze się za taką "Warmińską" legendę. P.S: viewtopic.php?t=20997 - tu masz temat o kalkach polskich rajdowców. Te do "Toyotki"
 12. W tym właśnie problem, że pan Krzysiek Szeszko jeździ Levin'em, a popularniejszą wersją jest Trueno. Najłatwiejszym sposobem byłoby tak jak mówisz kupienie dwóch, przełożenia przodu z pierwszej do tej drugiej. Niestety na rynku chyba każda z tej czwórki firm (Tamiya, Aoshima, Hagesawa, Fujimi) posiada w ofercie AE86 ale tylko Sprinter Trueno. Co do projektu to zasiadam w pierwszym rzędzie P.S: Może ci się przyda http://szeszkin.pl ;)
 13. Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Myślałem, że "ponownie zawitała" chodziło, że ten sam samochód. Nie, nie mylisz się ;)
 14. To na pewno ten sam samochód? Na poprzednich zdjęciach była 512TR a to jest Testarossa, więc chyba jest to inny samochód. P.S:Jak będziesz miał możliwość to wstaw zdjęcia tylnego pasa. On był trochę zmieniony w 512TR.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.