Jump to content

push-up78

Members
 • Content Count

  590
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

push-up78 last won the day on February 2

push-up78 had the most liked content!

Community Reputation

64 Excellent

Personal Information

 • Location
  Gdynia =Gdańsk.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak na first time bardzo ładnie.
 2. Nic nie kombinuj już z gąskami zostaw jest bardzo ładny.I dodaj jakąś figurkę🙂 .
 3. push-up78

  Aerograf cz.2

  Taka fajna kopia Procona .Prawie Procon.😁Zawsze jest taniej🤑...I ma zaworek MAC.I można napisać,że z pewnością powłoka galwaniczna jest bardzo dobra.
 4. Użyjesz jakiej farby do lakierowania Bartka tego lakieru z mieszalni lakierów samochodowych czy farbę Model mastera 6006 ?Albo inną AK?
 5. 400 za podróbkę Niemieckiej myśli technicznej to już musi na prawdę być super sprzęt.Ale nikt rozsądny nie da się nabrać na to.Ale zapewne znajdą się amatorzy chińskich wynalazków skoro ma już AS-a spreżąrkę...Albo inną Chrl Iwatę.
 6. Podoba się.Doceniam wkład pracy w zrobienie pixeli.
 7. U nas było podobne usytuowanie z tym,że był kamienny murek a czaszki sobie nikt nie rozbił a dzieciaki były zwinniejsze na takich trzepakach od małp na drzewach😀.
 8. Powinno być ANIOŁ WON.Do reszty się nie czepiam fajowa robótka.
 9. push-up78

  Aerograf cz.2

  HKK Ja też mam dwa komplety zamówiłem na wszelkie coś za zaliczeniem do ps266 i 270.A co .
 10. push-up78

  Aerograf cz.2

  Dzwoniłem ostatnio wczoraj zamówiłem sprężynkę i dwie uszczelki .Najpierw w poniedziałek -Potem w środę przypomnieć o zamówieniu trochę opóznienia bo osoba tam wydłubała dla mnie specjalnie jedną uszczelkę z aerka do kanibalizacji części w domu specjalnie bo w sklepie czasu nie było.Na razie czekam niby miała być przesyłka wysłana wczoraj ale zobaczę jak coś znowu zadzwonię.Normalnie odbierają tylko czasem nie od razu za pierwszym dzwonieniem trzeba parę razy próbować w końcu to sklep i jakaś klientela im się kreci po sklepie co chwila.Też właśnie zamawiałem po telefonie przez emaila potem musiałem jednak zadzwonić bo widać trochę nie ogarniają tematu od razu i to tak wygląda.Poem poszperał w emailu i potwierdził, że ma mojego e maila.Także spoko próbować i nie panikować😎.Zapewne z którymś razem się uda.
 11. Te farby to farby epoksydowe co opisujesz.Tak strzykawką dawkujesz precyzyjnie są to farby odporne na warunki atmosferyczne i temperatury..Oraz odporne na ścieranie się.W modelarstwie raczej masz emalie olejne one co prawda po pewnym czasie dają twardą skorupę jak się to pisze wysezonują powiedzmy parę dobrych tygodni czy miesięcy.Ale jak potrzebne są szybkie efekty to raczej tylko farby epoksydowe.O akrylach raczej nie bardzo jest po co pisać bo to raczej nie ta droga.Spróbuj podejść do mieszalni lakierów samochodowych tam mogą podpowiedzieć co i jak .Utwardzane chemicznie farby dodaje się utwardzacza mogą być dobrym wyborem.
 12. Te łudząco podobne gąski do Niemieckiej panzer III i IV.
 13. Może World of Tank?Nie gram w takie rzeczy ale pasuje skrót ...
 14. Piszesz o gazie nie benzynie benzynka to ta co podał Solo.Do zapalniczek typu Zippo właśnie na knocie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.