Jump to content

push-up78

Members
 • Content Count

  416
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

push-up78 last won the day on February 20

push-up78 had the most liked content!

Community Reputation

35 Excellent

Personal Information

 • Location
  Gdynia =Gdańsk.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A to spoko.Bo myślałem,że skala jedynie słuszna 1;35.A to co podałeś to faktycznie dosyć duże są już gabaryty.
 2. Fajnie kolego sam z nim walczyłem i wiem ,że główka to najmocniejszy akcent tego popiersia.
 3. Właściwie amelinium czy tam mosiężne lub z miedzi można jak najbardziej na klej CA.Lub te 2składnikowe na bazie żywić kleić.
 4. push-up78

  Gąsienice

  Ta ten problem to przerabiał chyba każdy kto zaczynał od tych wynalazków.Kombinować trzeba niestety.Nacinasz w miejscu zgięcia się gąsienic i sztukujesz na akryl właśnie.Innej drogi nie ma chyba ,że wolisz też poeksperymentować dwukomponentowymi klejami na bazie żywic.Albo wywalasz je i kupujesz metalowe albo plastiki jak gdzieś akurat trafisz.Masz łeb i ten to kombinuj.
 5. No to ładnie żeś wdepnął...
 6. Sprubuj tego w Jadar Hobby 15 zeta.Nie próbowałem ale widziałem filmiki na yudupie i wygląda obiecująco.Co prawa do 3 odcieni kamo ale podkład ciemy żóty więc sam kolor łosza brąz jest jak najbardziej odpowiedni pod mono tonny żóty.Z pewnoscią sam wyprópbuję w nadarzająccym się czasie.
 7. No i bardzo fajnie wygląda.
 8. Dokładnie do cięciwy polecam TO: Są 3 grubości 0,1-0,2 i 0,3mm
 9. Ten kamo to tak nakrapiany chyba na małym ciśnieniu.
 10. Uwielbiam takie romantyczne scenki z takimi pojazdami.
 11. Nie wiem ale w walce raczej unikano jak ognia krzykliwych kolorów więc raczej takiego wynalazku nie uświadczysz w archiwach.Nawet tarczki na hełmach z czasem waffen ss zdrapywali tam gdzie była flaga 3rzerzy bo było to zbyt rzucające się w oczy potem już tylko dawali kalki z runami ss na hełmy bez flagi 3rzeszy.Na parkach zimowych białej stronie uświadczymy jedynie opaski wąskie w kolorze czerwonym lub zielonym zmieniano jedynie mocowanie na przedramieniu lewym lub prawym w zależności od dnia i rozkazu w celu identyfikacji własnych jednostek.
 12. Mycke przemaluj mimo wszystko.
 13. Jak masz możliwość jeszcze to oddaj go do reklamacji.Albo serwisu gdzieś podeślij niech go zbadają.To raczej się widać zdarza z tymi sprężarkami made in China
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.