Jump to content

push-up78

Members
 • Content Count

  757
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

push-up78 last won the day on February 2

push-up78 had the most liked content!

Community Reputation

113 Excellent

Personal Information

 • Location
  Gdynia =Gdańsk.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Generalnie jak nie zrobisz będzie w porządku.Na froncie często i gęsto regulamin szedł na bok.Jeśli otrzymali sorty bez to mogli mieć bez lub z wypustkami.Także błędu nie popełnisz. Tu dwie foty z 1941 r.Jedni maja inni nie mają:
 2. Każdy miał te główki na patkach.Pancerniacy to, ich wyróżniało.Po dostaniu się do niewoli często widać na fotach i kronikach ,że je usuwali bo kojarzyli się z waffen ss.Jedynie oficerowie mogli mieć patki jak na kurtkach bluzach polowych ale to bardziej w działach szturmowych.I kolor szaro zielony wówczas był podstawowy.Czasem i tak pod patkami mieli te czaszki przyczepione po patkami dolnych małych klapach bluzy.W Afrika Korps pospolicie stosowane.
 3. Starusieńka Andrea Miniatures z 2001roku.
 4. Jak potrzebujesz żywicy do kałuż itp.to masz tu bardzo tanio minimalną ilość w śmiesznej cenie.Za to samo MIG krzyczy sobie i te sama ilość sto zeta.Sprawdzałem działa tak samo jak produkt MIGa.Barwi się akrylami.
 5. Na wybrakówki niezawodny CA gęsty.I przyspieszacz.
 6. Cześć.Czas temu kolega Yookas zalogował się na to forum w zapytaniu o aerografy.Maluje fajne rybki w branży wędkarskiej i te właśnie akcesoria też maluje.Poszperaj na forum w aerografach tematyce i tam może podpytaj na priv .Albo pytaj na forum .
 7. Willem Dafoe na sterydach .
 8. Nie musisz robić rozmytego tła spodu.Zrób normalny wzór delikatnie wyciemniony przy brzegach gogli taki jak na figurce ale stłumiony clearem z rozrzedzoną farbką zielonkawo niebieską delikatnie. Takie moje zdanie.
 9. Śrubokręt sobie spreparowałem z jakiegoś niewielkiego do sprawdzania napięcia w gniazdku do aerka.Przeszlifowałem na szerokość rowka śrubki i jest to mój etatowy ,,śrubełek, jak trza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.