Jump to content

push-up78

Members
 • Content Count

  671
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

push-up78 last won the day on February 2

push-up78 had the most liked content!

Community Reputation

81 Excellent

Personal Information

 • Location
  Gdynia =Gdańsk.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dla mnie to tabu te kalki.Myślałem wieki temu na czymś takim w kamo Waffen SS.Jednak lepiej to malować z pędzla lepiej lub gorzej ale z pędzelka.Ale może te zmiękczacze Mikro Sol co by pozmiękczały kalki albo inne tego typu wynalazki?
 2. push-up78

  Zestaw pędzli

  Ja używam płynu mydła w płynie z płynem do mycia naczyń.Teraz dodaje parę kropli lanoliny ale dlatego bo używam naturalnych jak Winsor & Newton seria 7 czy Roubloff.Ale to na końcu myje je ogólnie terpentyną balsamiczną.Nie te bezzapachowe.Dla mnie to nie ma właściwości jak balsamiczna.Można kupić mydełka do konserwacji pędzli też dobre rozwiązanie.
 3. push-up78

  Zestaw pędzli

  Wez sobie pokupuj pojedyncze numeracje zaczynając od najcieńszych.Retuszerskie Mag Pola są dobre .Latami nimi malowałem.Albo kozłowskiego.I będziesz mieć zestaw.Sam go sobie skompletujesz.
 4. A jak ktoś chce i lubi malować emaliami i lać je do aero te emalie to używajcie do ich rozcieńczania terpentyny balsamicznej nie tej bezzapachowej ale zwykłej balsamicznej.Jako niereformowalny od lat rozcieńczam tak emalie i jest bardzo dobrze.I jaokś nie wyobrażam sobie nic innego.Poza leveling thinnerem Wamod albo Mr Hobby🙂
 5. Taki sam jak Mr Hobby i tak samo wanią.I jakościowo różnicy nie zauważyłem.Wamoda rozcieńcza to samo i tak samo jak Mr Hobby.Także szczerze polecam.
 6. No robi to wrażenie.Szczególnie te do gier.
 7. No jest trochę detali.Brud na kostce brukowej przykurzona pigmentem.Ogólnie jakieś przybrudzenia.Niby widzę ,że są ale na kostce bukowej fajnie się prezentuje. Jakaś kępka trawy gdzieś pod budynkiem oknem,Mała taka.Przy krawężniku też jakaś kępka trawy brudek z pigmentów.Jak Tobie się chce to zrób bardziej wyrazisty mur, ścianę domu ceglaną.Chodzi mi o jaśniejszy kolor zaprawy murarskiej.Bardziej wpadająca w jasny szary między cegiełkami fajnie to wygląda.Ja bym tak to zrobił he😉
 8. push-up78

  Aerograf cz.2

  Ciekawa okazja.Gdybym nie posiadał właśnie tego modelu aero skorzystał bym z pewnością.
 9. Z drucikami to jak już bardziej relingi.Olinowania raczej nie wykonasz jak z linek chcesz olinowanie zrobić to te w podanym w linku przez Noxet-a.Ja też sobie skorzystam z tych linek MIGa.Ale do pancerki.Tam masz 3 rozmiary do wyboru 0,1mm ,0,2mm 0,3mm myślę,że warto.
 10. No to super.Ciekawi mnie jak Tobie to wyjdzie.
 11. Solo kwestia wprawy z tym boksowaniem.Potem człek już automatycznie sobie centruje to dosłownie chwila.Najgorzej jak wpada we wrzeciono wiertełko 0,5mm trza je wytrząsać ze środka wrzeciona🙂
 12. push-up78

  FSC Żuk

  Fajowo wygląda.
 13. Nie potrzeba podkładu tu malowałem Husarza tym kolorem Stalowym.Po nałożeniu lakieru matu wciąż daje połysk.
 14. Dlatego jeśli chce się mieć po zabezpieczeniu lakierem bezbarwnym i jeszcze fajną metalową powierzchnię polecam te super metalic.Na prawdę fajne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.