Jump to content

push-up78

Members
 • Content Count

  453
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

push-up78 last won the day on February 20

push-up78 had the most liked content!

Community Reputation

42 Excellent

Personal Information

 • Location
  Gdynia =Gdańsk.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. push-up78

  Aerograf cz.2

  PS 266 rozkręcałem już nie wiem ile razy do przeczyszczenia dyszy i jak na razie nic nie zniszczyło się .Fakt trzeba uszczelnić tylko gwint aby powietrze nie dostawało się do aero ale jest na specyfik:
 2. push-up78

  Aerograf cz.2

  Potwierdzić mogę ,że po roku użytkowania używanego PS 266 żadnego rozkalibrowania dyszy nie stwierdziłem.Po zakupie zapasowej na zaś widzę ,że ma ścianki takie same nowa jak w używce.Po tym samym roku użytkowania nowej dyszy 0,4mm w Patriocie 105 Badgera stwierdziłem rozkalibrowanie dyszy.Dysza Badger z uszczelnieniem stożkowym bez gwintowa.Stop jakiś tam zapewne metal -mosiądz jakaś mieszanka.Także wyraznie widzę przewagę Japończyka pod względem trwałości dyszy.
 3. push-up78

  Aerograf cz.2

  No szkoda co zrobić😏...
 4. push-up78

  Aerograf cz.2

  Nie wiem nie mogę zrozumieć czy w minucie i pięć sek jest słowo Tytan ale nie wiem czy to dotyczy dyszy czy innego elementu.Niemniej jednak fajnie by było😊
 5. Temat fany sam robiłem czas temu Sosabowskiego .
 6. Dokładnie takie coś jest w proconach dziś właśnie ustawiałem optymalne dokręcenie tejże uszczelki w moim Proconie 266 po przemyciu.
 7. Tylko tej czekolady w Kinderniespodziance szkoda.Ale sztuka wymaga poświęceń i odmawiania sobie przyjemności.
 8. push-up78

  Aerograf cz.2

  Niestety podczas malowania należy mieć pod ręką pędzelek z rozcieńczalnikiem i co parę chwil przemyć końcówkę iglicy.Nie ma takiego sprzętu by na szpicy igły nic nie zasychało.
 9. Dodam tylko jeszcze,że ten model masz naprawdę ładnie zmalowany jak na tak leciwą pracę szkoda go psuć.
 10. Pomysł najlepszy to taki ,że zostaw go sobie na pamiątkę po prastarych czasach i zrób sobie nowy od podstaw wykorzystując najnowocześniejsze😊 dostępne techniki modelarskie.
 11. No przecież delikatnie pędzelkiem lub tez gąbeczką robi się cziping tak samo na kalce jak i reszcie pojazdu .Tu technika jest taka sama.Chyba ,że coś extra na bazie lakieru do włosów lub specyfikach migowskich pod zdrapki.To wtedy należy te miejsca delikatnie obskrobać położoną na bazę kolor właściwy kalką potem delikatnie jak wyżej pędzelek albo gąbeczka. Taka fajna rzecz pędzle gąbkowe dla gąbkujących modele w sklepie Szał dla plastyków.
 12. Słoneczna Grecja i romantyczna Wenecja...😎 No i wir gratulieren za medal.
 13. Ludzie ,to jest jeden wielki nałóg jak w to bagno 😄 się w depnie nie ma odwrotu...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.