Jump to content

push-up78

Members
 • Content Count

  836
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

push-up78 last won the day on February 2 2020

push-up78 had the most liked content!

Community Reputation

141 Excellent

Personal Information

 • Location
  Gdynia =Gdańsk.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Raczej nie będzie dobra alternatywa dla lodówkowca.Tak jak na jakiś czas alternatywa mogą być sprężarki ASy bezolejowe.Jedynie chyba.Mam właśnie taką testuje kolega kupił.Te raczej mojego zaufania nie mają aczkolwiek kolega jak złapie zajawkę rozejrzy się za jakimś lodówkowcem a padnie do tego czasu AS.
 2. Ale maskę niech trzyma w woreczku może być plastkikowym.Bo prawda jest taka,że te maski pracują nawet jeśli ich nie używamy.Chodzi o zmiany ciśnienia atmosferycznego i co po prostu powoduje szybsze ich zużywanie -filtrów.Bardziej tych nakładek cienkich na na filtry jak ktoś stosuje .Aby dłużej służyły.
 3. Jak powierzchnie mają sklejane mieć lakier to nie bardzo.Raczej miejsca sklejenia przeszlifować po lakierowaniu do gołego materiału.Ale tylko te miejsca.Inaczej oderwą się mogą wraz z lakierem .A klej nie dotknie pierwotnej powierzchni i lipa będzie.W zasadzie tylko pod takim warunkiem można to zrobić.Prawidłowo.Inaczej nie wiem takie połączenie jest bardzo słabe.Właściwie dlaczego nie mają być miejsca sklejenia czyste od lakieru?Jaki powód?Ewentualne rozklejenie?To wtedy ma to sens.
 4. Jedno oczko Rysia Misia i drugie oczko Rysia Misia ...wyszło fajowo.
 5. Olejne świetna sprawa.Aby przyspieszyć ich schnięcie najlepiej dla mnie spryskać z aerka je lakierem matowym Tamiya.Po godzinie można kłaść dalsze warstwy I bawić się w cieniowanie.Do kamo jednak najlepsze akryle.Czasem jakieś drobne podmalówki kamo robię olejnymi ale to na prawdę znikoma ilość.
 6. Farby stare to zależy jak stare.Być może po dobrym rozcieńczeniu terpentyna do pędzla będą dobre .Warunek porządnie rozmieszać.A ta zawiesina z góry puszki do wylania i zalania tego pigmentu na nowo .Benzyną lakową ,terpentyną balsamiczną.A przesiane przez drobne sitko i do aero pewnie się nada z większa dyszą.Farbki niech zgadnę Humbrol????Sam mam szufladkę pełną Humbroli spadkowych trochę revelli.Po wielu latach wiele nawet niemal wszystkie nadają się do użytku.
 7. Szybko podsycha.Swego czasu lakierowałem nim szmatką drewniane klocki bejcowane.Bez pędzelka.
 8. Był kiedyś w małym modelarzu taki opis jak zrobić Khaki do pancerki LWP.W jakimś archiwalnym leciwym wydaniu kiedyś znalazłem.7części farby żółtej i 1część farby czarnej.
 9. Dobrze to wygląda dodaj jeszcze pigmenty kurzu piasku brudzenie ogóle i będzie efekt jaki potrzeba.
 10. Jeśli chodzi o ten szary to ten model był w tym kolorze.IstniAł model rozpinany parki całkowicie i był we włoskim camo.Ten szary tylko do połowy.
 11. Te paski w środku pasków możliwe,że nie są szare a szaro brązowe .Nie jest to czysty czary .Ale to takie moje zboczenie .Komisarz Przygoda -szczególarz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.