Jump to content

push-up78

Members
 • Posts

  881
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

push-up78 last won the day on February 2 2020

push-up78 had the most liked content!

Reputation

186 Excellent

Personal Information

 • Location
  Gdynia =Gdańsk.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wbijaj do Adamka.1003 po sprzęt i dogaduj sprawę.
 2. Pomożemy! Tylko jaki Twój budżet? To sprzęt od osławionego Adamka.Jest właśnie dostępny jeden za przyzwoite pieniądze adekwatne do jakości. Warto się zainteresować.
 3. Tak wszystko staram się malować olejami.Jedynie kamuflaże robię akrylami tu i ówdzie wspomagam się emaliami.Na olej by szybciej schnął i można nakładać kolejne warstwy w ten sam dzień zapodaje z aerka Tamiye matt.Akryl.
 4. Malowałem Mag=-polami lata dają radę ale po przesiadce na Kozłowskiego te polecam.Trzymają szpic czego nie można powiedzieć o syntetykach Mag pola.Po paru już malowaniach się przekrzywiają na bok.Kozłowski moim zdaniem trzyma linie raz a dwa naturalny i tego się trzymaj.Do detalu Kozłowski seria 309 nr 0 lub 2/0/. Ten 2/0 na prawdę ultra cienki.Nie kieruj się żadnym balansem wybierz raz a dobrze.
 5. Fakt najlepiej jest najpierw zakupić dobry kompresor -sprężarkę.Potem dobrać do tego dobry aerograf.Czy któryś z tych wymienionych jest dobry nie dam gwarancji.Malują całkiem nie najgorzej ale potrzebne jest pewne przeszkolenie z zakresu wiedzy jak się z nim obchodzić co by nie zrujnować sprzętu przed malowanie albo w trakcie.Chodzi o te dysze z miękkiego metalu mając gwint. Na olx są ciekawe oferty aerków z miarę przystępnej cenie i to już dobrych firmowych.Ale to olx. https://www.olx.pl/d/oferta/nowy-aerograf-harder-steenbeck-0-2mm-135503-CID619-IDK8bR7.html#f149a3ed39 https://www.olx.pl/d/oferta/aerograf-h-s-ultra-CID767-IDKtDlX.html#f149a3ed39 ...albo po prostu chińczyka z bez gwintową dyszą.Optymalny wybór ten Aerograf FA-180X 0,2mm,0,3 mm.Można sobie wybrać z jaką się chce dyszą.Optymalna to tak 0,3.Najbezpieczniejszy wybór.
 6. Specyfik miga AK snow sprinkles .Ale myślę,że niezawodna soda tu też dała by radę.I wikol.
 7. Trawka jakieś kamyczki i takie tam.Jakieś jeszcze korzenie można dodac jako krzakoty.
 8. Ciekawe ale możesz to zrobić samo na podstawce.Bez doniczki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.