Jump to content

push-up78

Members
 • Content Count

  731
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

push-up78 last won the day on February 2

push-up78 had the most liked content!

Community Reputation

100 Excellent

Personal Information

 • Location
  Gdynia =Gdańsk.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pędzelkiem płaskim też nałożysz pigment.Ba nawet fajnie i elegancko można to zrobić.
 2. Jest coś i to już bardzo dobrego w odpowiednim budżecie.Ma co prawda osłonkę uszkodzoną ale nie przeszkadza w malowaniu.Za całe 250PLN.
 3. Nie raz już było i nie jeden będzie .To procon.Model266.Z dyszą 0,5mm.Są z mniejszymi dyszami mają teflonowe uszczelki za iglicą .I tym możesz malować rozpuszczalnikami samochodowymi i modelarskimi i samochodowymi i lakierami tak samo.Masz warianty z dyszą od-0,18 najdroższy nie bierz pod uwagę tego nie polecam -z dyszą 0.2 z zaworkiem wersja droższa i bez zaworku pod spodem wersja tańsza.I tak w wydaniu do dyszy 0,3.Uniwersalna 0,3.Niemniej jednak poszperaj poczytaj co i jak z tymi aerkami.Polecam japońca bo żywotność części w tym wypadku dyszy i iglicy jest warta wydanych piniendzy.Polecać będą Hardery H&S te najtańsze do 300zeta.Też dobre ale co do opinii wyrób sobie własne zdanie.
 4. Na zmycie zmywacz do akryli Wamoda.Potem to delikatnie pędzelkiem zmyć jak puści..A potem raz jeszcze malowanie.
 5. Używam jak już podkład musi być to gunze H414.Najbardziej podpada pod oryginalną minię wojenną.A miałem element pomalowany w ten kolor oryginalny lampę tylną notek i cześć ,na której był dokręcana do pojazdu miała ten kolor i mogę ten polecić.
 6. Na judupie jest filmik tego Koreańczyka co to robi te podwodne winietki wybuchowe i nie tylko i tam pokazuje też swoje nie udane prace.Więc praktyka czyni miszcza.
 7. push-up78

  Strzelec MG

 8. Pędzle do malowania powierzchni to dobre płaskie Restaurohouse albo renesans albo jakiekolwiek w plastycznym z włosiem nylonowym odpowiedniej wielkości dobrany a do detali retuszerskie MAG-POL.
 9. Co jak zrobiłeś sam wiesz masz tego świadomość działaj z następnymi podstawkami i doskonal się.Idziesz w dobrym kierunku.
 10. N Nie napisze czy i jak on jest bardzo drobny ale z opisu wynika ,że 0.2.0.5 mm wystarczy.Poza tym korund jest dostępny na allegro i tam poszperaj lub w sklepach kolejkowych tam powinni mieć do makiet takie podsypki.Wybierz wersję odpowiadającą Tobie najbardziej.On generalnie nie jest wcale najdrobniejszy niż piasek kwarcowy o,którym pisałem. Przykład:
 11. Myślę,że możesz kupić sobie piaseczek kwarcowy taki coś plażowy i sobie sypać na wikol tam gdzie piasek jest wytarty jak droga dróżka i tym podobne oraz kupić korund taki do kolejek i sobie na przemiennie sypać na wikol.Co ziemi i tych naturalnych wynalazków też dobre ale przez sitko drobne to przecedzić.Chodzi o skale drobnej ziemi alby nie raziła zbyt grubą ziarnistością.Potem na to jakieś ziemiste piaskowe farby albo pigmenty.Jak nie szkoda 7dych na sadzarkę ja bym brał przydatny gadżet.Zawsze możesz odsprzedać to coś komuś.
 12. Aluminium ja też mam metalizer model mastera ale wysuszyłem go i został sam pigment ciekawy efekt daje.Ale można to zrobić zwykłą srebrną emalią albo akrylem też będzie dobrze.
 13. Chyba jednak musisz to rozkleić i wyczyścić na nowo dokleić innych cudów nie ma.A doklej owiewkę na lakier bezbarwny akrylowy Model master.
 14. Albo szczoteczka do zębów wyciuchranie farby z zakamarków modelu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.