Jump to content

push-up78

Members
 • Content Count

  856
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

push-up78 last won the day on February 2 2020

push-up78 had the most liked content!

Community Reputation

147 Excellent

Personal Information

 • Location
  Gdynia =Gdańsk.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Musisz malować punktowo.Podkład ten jasny zielony jako baza.Na to delikatne punkciki czarne i ten ciemno zielony.
 2. No i macie Panie- w Portfolio- mocne papiery.
 3. Farbki Modelaki to nie były pózniejsze Astery?
 4. I to niemal samymi łoszami.,Niezle.Ja tu pierdziele się blenduje.A ten z dopingiem jedzie.I takie efekty.
 5. Można.Ale warunek emalie muszą porządnie wyschnać odparować przez parę dni.
 6. Cytadele rozcieńcza bardzo dobrze rozcieńczalnik do akryli Pactry.Przed chwilą zrobiłem test.Nie ma żadnego problemu.Zaciekawiony Twoim pytaniem .Do aero powinno dać radę.Także można iść tą drogą.Sam rozcieńczalnik do akryli Model Mastera chyba nawet nie jest osiągalny.Zapewne też działa bo to samo co Pactra.Także pozostaje tylko Pactra thinner.
 7. Przypadki Majora Suchodolskiego tu się ujawniają chyba i jego Nitro wyskoków.
 8. Jest nr tel.Klikasz w prostokącik zadzwoń.Zawsze idzie zrobić wywiad przed jakimikolwiek zakupami.Sam natrafiłem na okazję nie raz i dwa.I można dogadać zakup płacąc przy odbiorze.,Nie ma co reagować alergicznie zaraz.Podałem bo być może ktoś będzie chciał.Jak na razie nie mam złych przygód z olx.Raczej ludzie starają się być rzetelni.A i kwota to nie 20tysięcy.Więc nie wzbogacił by się.
 9. Ponoć ewentualnie tylko iglica do wymiany ....Warto by podpytać sprzedającego jak ktoś zainteresowany bo cena na prawdę ciekawa.
 10. To wbrew pozorom jedna z niewielu fakt stara ale najlepsza Tamiya.Bardzo fajna żezba.Mimo,że to plastik.
 11. Myślę,że wiesz sam co możesz lepiej zmalować co poprawić co doskonalić.Na te chwilę jest bardzo dobrze.Wiem sam jakie są wymagające figurki.Aby dojść do świetnych efektów.Także idziesz dobrą drogą.
 12. Na prawdę lepszej opcjo od jakiejś butli czy zbiornika zaadaptowanego do sprężarki po lodówkowej nie ma.To optimum w kosztach budżetowych.A na te pompki do 1bara. Na parę chwil da rade ale to na prawdę szkoda zachodu.Wiem,że koszta budżet z kasa różnie normalna sprawa.Ale uzbroić się w trochę więcej cierpliwości odczekać poszukać zmontować i hulać.Sam miałem z początku wariant pompka samochodowa butla turystyczna i prostownik.Ale hałas.Potem sprężarka lodówkowa rura wygięta zmontowana tak aby w miarę działało i działało.Przyzwoicie.Także idz tą drogą.
 13. Kolego to nawet nie uciągnie reduktora.W ogóle daj sobie spokój z takim pomysłem.Ta pompka wysiądzie po próbie sprężenia większej ilości ciśnienia niż te chyba 1,5atm.W dodatku praca takim urządzeniem bez jakikolwiek reduktorów to parę minut.Także szukaj dalej rozwiązania.Sensu montowania jakiegokolwiek manometru tu nie ma nawet po co.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.