Jump to content

JBZ

Members
 • Posts

  98
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Festiwal znafców a nikogo nie bolą odwrotnie wklejone golenie i osłony podwozia. Może jest jeszcze szansa na zamianę?
 2. Zdjęcia się zrobiły w Nowogardzie.
 3. Kokardy są zamienione miejscami-lewa na prawym skrzydle, prawa na lewym.
 4. Bardzo interesujący temat.
 5. Zalety Italeri -spód kadłuba w miejscu przejścia płata w kadłub, -lepiej odtworzone płócienne poszycie kadłuba, -poprawna tylna część kabiny za fotelem, -sterty i lotki wykonane jako osobne elementy, -dwa rodzaje kołpaków śmigła, -interesujące kalkomanie. Wady -małosubtelne linie podziału i nity, -wnętrze kabiny ze szczególnym uwzględnieniem podłogi dalekie od oryginału, Wymiarowo jest w miarę poprawny, jak pamiętam jest problem z szerokością płata przy kadłubie. Ogólnie biorąc się za Huricane wybiorę Hasegawę, dołożę wnęke podwozia z żywicy i pomęczę się ze spodem kadłuba i tylną ścianą kabiny.
 6. Bardzo elegancki model. Nie do końca podobają mi się szachowniec-na oko mają za wąskie obwódki.
 7. Aresztować, sprawiedliwie osądzić, rozstrzelać
 8. Czy dobrze widzę zieloną żarówkę światła pozycyjnego w lewym skrzydle?
 9. Plamy na kadłubie trochę niezgrabne, zróżnicowalbym okopcenia przedniej części kadłuba. Reszta bardzo się podoba.
 10. Czy żarówki w tylnych skrzydłowych światłach pozycyjnych powinny być białe czy czerwone lub zielone tak jak z przodu? Robię Mosquito NF Mk.II z identycznym układem świateł pozycyjnych ale o kolorze żarówek nie ma nić w instrukcji Tamiyi.
 11. JBZ

  Muzealny Karaś?

  We wstępie do monografii Karasia z AJ-Pressu z 1995 jest informacja o znalezieniu w Wiśle wraku. Później była plotka że to "tylko" Ju 87 a jeszcze później sprawa ucichła.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.