Jump to content

mar007

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Kraków
 1. Pięknie Ci on wyszedł, aż nabrałem ochoty żeby wyjąć z szafy swój egzemplarz i wcisnąć go w kolejkę Szkoda tylko, że nie uwzględniłeś wzniosu stateczników poziomych.
 2. Proponuje do kategorii Pojazdy Gąsienicowe PG1 lub PG2. Przyjmiemy z otwartymi ramionami wszelkie Esdeki i Halftraki Po takim zaproszeniu aż nie wypada nie przyjść
 3. Mam pytanie odnośnie kategorii, do której zakwalifikować pojazd półgąsienicowy?
 4. Fajna żaba Mam pytanko, masz może jakieś zdjęcia jak wygląda skrzynka akumulatorów? Może źle szukam ale oprócz rysunków z katalogu Iveco nie mogę za bardzo znaleźć żadnych szczegółowych zdjęć tego elementu.
 5. Witam, czy ktoś orientuje się, czy są dostępne gotowe imitacje połączeń śrubowych przewodów pneumatycznych lub hydraulicznych np. takich jakie spotyka się w ciężarówkach? Jeśli tak to byłbym wdzięczny za jakieś namiary na takie rzeczy.
 6. Czy ktoś orientuje się jaki był kolor wnętrza kabin Migów-15 z początku eksploatacji w naszym lotnictwie?
 7. Nie ma sprawy, w miarę możliwowści służę pomocą
 8. Podaj adres na pw to Ci podeślę co mam. Ja chciałem wykorzystać szachownice z Techmodu ale miały inny odcień. Na szczęście z pomocą przyszedł mi Sagittarius3d z zestawem MiG-15/Lim-1 i MiG-15bis/Lim-2 „Początek historii w polskim lotnictwie”. Ale to niestety dodatkowy wydatek.
 9. Witaj, właśnie mam ten model na warsztacie. Fotka oryginału którą zamieściłeś jest w dobrej rozdzielczości w publikacji "Mig-15 in action" nr 116 wydawnictwa squadron/signal i widać na niej wyraźnie, że szachownice zaproponowane przez eduarda są niewłaściwe. Czerwone pola w szachownicach mają trzy ścięte naroża, poza tymi tworzącymi kwadrat szachownicy jako całość.
 10. Ja też się przyłączę- wezmę jedną sztukę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.