Jump to content

jpl

Members
 • Content Count

  1,103
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

jpl last won the day on November 9 2019

jpl had the most liked content!

Community Reputation

99 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję wszystkim za informacje! Fixer, piękny C - 3. Faktycznie, one mają 29 lat! I nie za bardzo po nich to widać. No dobrze, budowa zatem startuje. Zapraszam!
 2. Tym razem padło na zestaw od Hobby 2000, czyli walka ze smokiem, bo w środku są wypraski Dragona. Na początku, jak zazwyczaj, historia i inbox. Zapraszam!
 3. Tak, wiem o co chodzi. Dzięki!
 4. Dobry zestaw, stosunkowo łatwy w sklejaniu. Będę dobrze wspominał. Plus dla producenta za polskie malowanie. Warsztat jest tutaj. A teraz pora na zdjęcia.
 5. Dzięki za uwagi. Szachownica tak czy inaczej ma być odwrotnie niż w instrukcji. Tak jest na zdjęciach oryginału, o czym już pisał powyżej Baas ArK. Tymczasem pora na finał. Zapraszam!
 6. Dzięki! Bardzo dobry model, ale jak przy każdym, trzeba uważać. Tymczasem Mitchell został pomalowany, choć jakieś poprawki pewnie będą. Zapraszam!
 7. Teraz nieco przeszkleń i nie tylko. Czyli uzbrojenie i oszklenie. Zapraszam!
 8. Dzięki raz jeszcze! Tymczasem prace postępują. Zapraszam!
 9. Dzięki za info! Mam ze dwa zdjęcia SM - E, zobaczę, może znajdę ich więcej. No to teraz płatowiec: Zapraszam!
 10. Dzięki za info! Muszę się zapoznać. Dobrze, że te zdjęcia są, mimo tak krótkiej służby. Tymczasem zacząłem sklejanie. Zapraszam!
 11. No to witam ponownie, tym razem padło na bombowiec. Na początek historia i inbox, jak to zwykle u mnie. Zapraszam!
 12. Życzę powodzenia. Sam przymierzam się do dwupłatowców już od dawna, ale jeszcze nie czuję się za bardzo na siłach. Tym bardziej podziwiam.
 13. Bardzo dziękuję wszystkim! No i fakt, postaram się robić lepsze zdjęcia, mam już pewne pomysły, co i jak. Zobaczymy, jak zadziałają.
 14. No to skończyłem Messerschmitta ze Special Hobby. Ciekawa przygoda, świetny model. Na pewno warto. Warsztat jest tutaj. No a teraz garść zdjęć. Model nie miał proporczyka na maszcie anteny w galerii, więc dwa dodatkowe zdjęcia proporczyka na maszcie na końcu. Zapraszam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.