Jump to content

LimaOscar

Members
 • Content Count

  464
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  belchatow
 • Interests
  modelarstwo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Taaa, jak prawi Woit pędzlem 'nie poradzisz'. Ostatnio malowałem (sprayowałem) coś MOTIPem. Dobry, bielutki. Dostępny w zasadzie wszędzie . pozdrawiam Lima
 2. Teraz właściwy plik wrzuciłem (chyba) ;)
 3. Nie, nie jeden. Są wszystkie, tylko jpg jest z wcześniejszej wersji. Później podmienię pliki - zwykłe przeoczenie
 4. Cześć ;) Kalka do Dreamlinera wygląda tak:
 5. Podobno po Nowym Roku sytuacja ma się poprawić i będzie szybciej. Taką bynajmniej mam nadzieję... Tak, wiem. Od stycznia wraca 'personel' ;)
 6. A An-2 "Milka"? Heh, 'patrz tekst powyżej' - nie mam na to wpływu. Poszło do druku kilka miesięcy temu Szczerze? Nie liczyłbym, że w tym roku będzie.
 7. Na dniach. W Techmodzie poślizgi jak zawsze... . Miały być ponad miesiąc temu. Ale jest jak jest. Nie mam na to wpływu.
 8. Zvezda i Revell to jeden i ten sam model. Różnica jest tylko w kalkomanii, pudełku oraz kolorze tworzywa. Zvezda jest szara, Revell biały. Tworzywo Revella raczej lepsze jakościowo. Acz to raczej różnica dla wybrednych. Część zestawów Zvezdy miała zwichrowane skrzydła, ale aktualnie kleję ten model i nie ma żadnych problemów - spasowanie wręcz idealne. Natomiast kalkomania w modelu Zvezdy nadaje się li tylko do śmietnika, nie dość, że zamiast białego jest żółta, to jeszcze film kompletnie z innej bajki - powinien być przezroczysty, a jest zielony .
 9. Czołem Spokojnie, spokojnie. Jeszcze nie mamy - dopiero się drukuje. Ale niedługo będzie . No i na pewno tańsza niż F-dcal, choć arkusz naprawdę wielki . Myślę, że jakościowo też lepsza, choćby z powodu tego, że nie jest z drukarki laserowej, jak francuska. No i więcej detali jednak zawiera ;). Choć tym razem, ze względu na rozmiar, musiałem zrezygnować z dublowania 'oszklenia' i dałem tylko w jednym kolorze - ciemnoszarym. pozdrawiam LimaOscar
 10. W kwestii Puszczyka - dajcie spokój z tymi dyskusjami o 'licencjach'. Po jaką cholerę w ogóle porusza się ten temat? Dopóki się ktoś nie przypier...li nie ma o czym rozmawiać ;). A po takich tekstach to jeszcze nawet jakiś mechanik się upomni o tantiemy, bo żółty napis to on osobiście, pędzelkiem (albo 'aerozolem od szablonu') pomalował... Co do S-70i - cała ta dyskusja tutaj na forum była funta kłaków warta. Niepotrzebne emocje i ciśnienie takie, że dekle w Humbrolach wybijało. Sikorsky Corp. nie ma żadnych obiekcji ani zastrzeżeń co do wydawania kalkomanii i robienia modeli. W ogóle skwitow
 11. A poczemu on ma morski (FAA) kamuflaż?
 12. No i pięknie. Trzeba będzie zakupić jak tylko się pojawią. Model już czeka.
 13. Póki co cywilnych nie przewiduję . Za to An-24 będzie na pewno w 144 do EE i Amodel. No i sobie już każdy zrobi maszynę jaką chce - wszystkie regi przewidziane ;)
 14. Artek, nie chcę mieszać cywilnych z wojskowymi. Jak sobie wyobrażasz kalkę z Mig-15 i An-24. Np. w 1/72 czy 48 . An-24 co chwila lądowały w latach 80tych na Tempelhof i stało się to już prawdziwą plagą. Leciałeś np. z Warszawy do Szczecina, ale nigdy nie wiedziałeś gdzie wylądujesz . To osobna działka (którą mam akurat rozpracowaną). Wracając do tematu - czyli Migi-15 '346' i Kożuchowskiego, Mi-2 i coś jeszcze? Czy zamykamy temat na tych trzech?
 15. Niestety tak, absolutnie. Nie będzie to klasyczne 'oderwanie' farby, ale odejdzie jej wierzchnia warstwa i pojawią się 'liszaje'. A liszaje jak to liszaje - zazwyczaj są wysoce nieestetyczne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.