Jump to content

koralgol4

Members
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Silesia
 • Occupation
  historyk, pedagog

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na razie daję sobie spokój z figurkami tej firmy w skali 1/16 bo roboty i przeróbek jest sporo w tych zestawach. Efekt dla mnie w tym wypadku jest bardzo zadowalający. Musiałem dorobić linki, pas, frędzle (wszystko z masy Milliput Standard, choć nie za bardzo nadaje się ona do rzeźbienia). Malowanie to oleje malarskie oraz Vallejo.
 2. Super! Dzięki i powodzenia! Podziel się potem efektem swojej pracy
 3. Jakiś czas temu poprawiłem fotki i samą figurkę:
 4. Super! Miłego spędzania czasu na emeryturze!
 5. Świetne linki! Model zacny, choć sam samolot to do ładnych nie należy, widziałem go na żywo na jakimś air show, niezbyt przykuwał oko.
 6. Fajny model, idealnie przedstawia brud i realia wojny. Jes bardzo ponura, przypomina mi obraz "Furia", też taka melancholia.
 7. Dla mnie fajna koncepcja, ale twarze figurek zbyt ciemne, jacyś mulaci?
 8. Co to na tej owiewce za ziarno? Coś się rozsypało? Szkoda, że nie pokusiłeś się o whatering.
 9. WOW! Wyobraźcie sobie, że żagiel był szlifowany! Ale przy jego pudełkowej grubości to chyba musiałbym użyć tarki do kartofli aby zlikwidować bardzo głębokie linie wgłębne i wypychacze. Z całym szacunkiem, ale póki co jedynie Fazzy_bez_humoru ma na koncie jakieś sensowne modele, które uprawniają go do sensownej krytyki (za wyjątkiem bandery skierowanej ku rufie). ;) To trzeba było użyć tarki. Mam ten model w pudełku i jestem w stanie ci udowodnić że te ślady po wypychaczach da się usunąć. Więc nie odgryzaj się argumentami w kwestii ilości zdjęć na forum. Czekam...
 10. Co do tej nieszczęsnej bandery - niestety jest bez sensu trochę. Wiatr wieje z tyłu (żagiel wypełniony), to i bandera jest skierowana do przodu. Pozdrawiam Eryk Uświadomiłeś mi to! DZIĘKI CI należy mi się:
 11. Nie Dlatego na Twoje pytanie odpowiedziałem w jednym z powyższych komentarzy ;)
 12. WOW! Wyobraźcie sobie, że żagiel był szlifowany! Ale przy jego pudełkowej grubości to chyba musiałbym użyć tarki do kartofli aby zlikwidować bardzo głębokie linie wgłębne i wypychacze. Z całym szacunkiem, ale póki co jedynie Fazzy_bez_humoru ma na koncie jakieś sensowne modele, które uprawniają go do sensownej krytyki (za wyjątkiem bandery skierowanej ku rufie). ;)
 13. Bandera łopocze na wietrze, znasz takie zjawisko? no pewnie.. okręt tak popierdala do przodu, że pęd kieruje banderę w tył :] dziwne, że się tego czepiają, a nie przeszkadzają im szwy na stępce albo ślady po wypychaczach na żaglu.. modelarze za dychę.. Coście się tak uczepili tej bandery? Gdzie ona niby ma kierunek odwrotny do wiatru? Spójrzcie na fotkę z góry! ;) No jasne, że jest się do czego przyczepić, ale o banderze nawet nie pomyślałem, że będzie powodem przyczepek. Sama ramka wyszła mi krzywo, są ślady po wypychaczach (zestaw pod tym względem jest nie najlepszy). T
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.