Jump to content

Kvaot

Members
 • Content Count

  209
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kvaot last won the day on December 29 2018

Kvaot had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

1 Follower

Personal Information

 • Location
  Bielsko-Biała

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo ładnie wyszedł. Sam mam ochotę na jakiegoś MIGa w podobnym malowaniu.
 2. Wrzucam szybką aktualizację, miałem mało czasu na grzebanie, więc jak siadłem to cięgiem zrobiłem prawie całość, z przyczyn różnych musiałem zmienić założenie i zamiast naszego polskiego Miga będzie koreański.
 3. O kurde, zupełnie nie pomyślałem o tym przy sklejaniu kadłuba, ale jeszcze nie zakleiłem dziury przedniego podwozia, także nic straconego.
 4. Na dzisiaj chyba tyle.
 5. Hej! Jako, że ostatnio mam mało czasu na cokolwiek, nie mogę kontynuować swoich głównych projektów. Jednak dostałem na urodziny taki mały słodki zestawik i mam zamiar wykonać oba modele w malowaniu polskim i czeskim. Model wykonam z pudła, nie będę dodawał raczej takich fajnych bajerów jak kolega wykonujący syryjską wersję piętnastki. Tutaj zawartość pudełka A tutaj samolot w porównaniu z Łodzią z Gokstad w skali 1:72
 6. Super się komponuje z Nurkiem Lecę po klej żelowy i będziemy zaczynać zabawę ze Snowberry.
 7. Galeria dodana. Jednak z rozpędu w ogólnym temacie z okrętami może ją przenieść do galerii 1:144 żeby ładnie wyglądało?
 8. Witam! W końcu po wielu miesiącach pracy przerywanej często różnymi obowiązkami w końcu udało mi się ukończyć model Wilczura. Jest to moje pierwsze takie przedsięwzięcie w którym współpracuję z innym modelarzem na forum. Współpraca nauczyła mnie wielu ciekawych technik i zainteresowała budową modeli od podstaw. W międzyczasie udało mi się rozpocząć i skończyć parę projektów opartych o scrap building którymi wkrótce pochwalę się na forum. Budowa Wilczura z Marudkiem była bardzo ciekawym doświadczeniem i mam nadzieję na dalszą współpracę w przyszłości. Jakość zdjęć nie powala, jednak w
 9. Dobrze, że mi przypomniałeś! Model uważam za skończony, wkrótce ukaże się galeria.
 10. Fajnie się prezentuje ciekawe jak będzie na motorze wyglądał
 11. Wrzucam coś, żeby nie było że nic nie zrobiłem na dniach postaram się wrzucić coś więcej.
 12. Faktycznie, z telefonu wszystko bangla, także wina ublockerów najprawdopodobniej
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.