Jump to content

grzes430

Members
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Racibórz
 1. Szkoda, że był tylko jeden, bo cena była rewelacyjna. Jeszcze miałem go w rękach przez chwilę, ale odłożyłem żeby się zastanowić po czym podszedłeś i kupiłeś. Do teraz się zastanawiam czemu go od razu nie brałem. Wtedy też zdecydowałem się by zobaczyć co jest na innych stoiskach i kupiłem to: I to:
 2. Witam wszystkich, Przedstawiam wam humvee filipińskich marines: http://humvee-models.com/viewtopic.php?f=50&t=715&p=28079#p28079 Wystartowałem z zestawu Academy M998 IED gun truck. Sam pojazd szału nie robi, ale malowanie oraz blachy ryflowane to coś co zachęciło mnie do wykonania modelu. Zdaję sobie sprawę z licznych błędów i zaniedbań, większość z nich pojawiła się w końcowej fazie gdy już bardziej liczyło się dokończenie modelu niż sam efekt, a z całości jestem umiarkowanie zadowolony. A teraz zdjęcia: wnętrze:
 3. Ładnie ładnie, widać już koniec, a to cieszy.
 4. Niby już trochę siedzę w modelarstwie, ale na dobrą sprawę ciągle pojawiają się pytania. Tym razem chodzi o farby. Nadszedł czas na przejście z typowych humbroli na jakieś akryle. Faworytem są na razie te z vallejo - tamiya mi nie podchodzi; gunze czeka na swoją kolej, ale jakoś przekonany do nich nie jestem. Potrzebuję farb do pędzla jak i aerografu więc Vallejo wydaje mi się najlepszą opcją, ale do rzeczy. Vallejo Air nie ma potrzeby rozcieńczać do aerografu, ale czy jest możliwość wykorzystywania ich również do malowania pędzlem? Jak wygląda sprawa z mieszaniem farb serii Air z model col
 5. Ładnie, czysto. Preshading jakiś zrobisz, czy to raczej niemożliwe w takiej bryle pojazdu?
 6. Chyba o ten sklep chodzi, ale poczekaj na potwierdzenie. http://www.modelhobby.pl/polska/index.php
 7. Dobra robota z modelem i podpinam się pod słowa makinena. Świetnie wygląda kamuflaż na figurkach.
 8. A dokładną farbę już wybrałeś (firma, numer)? Bo myślę jaka będzie odpowiednia do tych naszych strykerów.
 9. Wygląda bombowo. Aż chce się w przyszłości takiego zrobić do kolekcji.
 10. Trochę podziałałem ostatnimi czasy i sporo nadrobiłem. Niewiele chyba już zostało do przyklejenia. Teraz planuję przede wszystkim dorobić tarczę strzelca.
 11. Na dwie szybki szkoda wysyłki, inna sprawa gdybyś podrzucił razem z dachem. Tak jak mówisz, wytnę z jakiegoś pudełka CD albo znalazłem jeszcze przednie okna z M1097.
 12. Na razie nie ma co pokazywać, dokleiłem ledwo jedno światło. Zastanawia mnie jednak tarcza, którą widać na tym zdjęciu: Zna ktoś jej nazwę? Przyda się każda informacja na jej temat. Spróbuję się pobawić w stworzenie jej, choć może być problem ze szkiełkami. Nie mam nic w zapasie co mógłbym w ich miejscu przykleić.
 13. Zależy jak bardzo chcesz się trzymać oryginału. Te mocowanie to dobra baza by je przerobić. Samą podstawę musiałbyś z czegoś zrobić dużo szerszą niż jest to w tym zestawie RB. Nie wiem tylko jak wygląda obróbka elementów metalowych z RB, czy jest się w stanie bez większych problemów uciąć potrzebny kawałek dodatku i dokleić np. do podstawy w kształcie walca wyciętej z polistyrenu. Dlatego decyzja należy do Ciebie czy chcesz się z tym aż tak bardzo bawić.
 14. Może znajdziesz coś w swoim modelarskim złomie. Jeśli nie to wystrugać z polistyrenu (jeśli masz jakieś profile).
 15. Dokładnie, zrób jak uważasz, potem się oceni. Ja jednak tą podstawę anteny bym zmienił, za topornie ona wygląda i w ogóle nie przypomina oryginału.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.