Jump to content

makinen

Members
 • Content Count

  2,807
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

makinen last won the day on April 4

makinen had the most liked content!

Community Reputation

109 Excellent

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ok- może się czepiam, może nie potrafię wyjaśnić, w czym rzecz. Dla mnie do poprawki zwłaszcza lewy przedni narożnik maski. Tam brąz i czerń giną kompletnie z zielenią.
 2. Ech, będę Cię męczył. Jeszcze raz na przykładzie maski- czy w obu przypadkach przejście kolorów jest jednakowe? Zaznaczyłem na żółto. Dodatkowo kilka zdjęć poglądowych.
 3. Na FB widziałem już zdjęcia z białymi szewronami na bokach. Rozumiem, ze maski nie poprawiasz? Aaaa- na tylnej klapie brakuje brązowej plamy kamuflażu
 4. Live Resin- jestem stałym klientem i w kontakcie z właścicielem, ale H&K PSG1 był niedostępny dłuższy czas
 5. To w takich zabawkach są takie rzeczy? 🤨 Byłbym wdzięczny
 6. Wyglada trochę jak....
 7. @Thor- masz rację. Trochę takie podrabiane wyszło. Niestety na rynku kupienie współczesnych karabinów snajperskich z wyjątkiem M82, H&K z Live Resin(od dłuższego czasu brak w ofercie) i SWD jest niemożliwe. Jeśli masz jakąś podpowiedź w tym temacie, to chętnie skorzystam.
 8. Paka fajnie, burty słabo widoczne, ale jak znam rozkład kamuflażu, to w miarę łatwo to namalować. Zakładam więc, ze boki są ok. Maska jest największa powierzchnią i najbardziej widoczną. Dla mnie do poprawki/korekty. Przed szybą kierowcy masz ostre odcięcie kolorów, a przy lewym przednim kierunkowskazów już mocno rozmyte. Moim zdaniem najepszym efektem będzie coś pośrodku tych dwóch wersji. Nie znam się na aero, ale tak bym to widział. ps. Te zmęczone deski do mnie nie przemawiają, ale kto wie...może tak i by się dały zmęczyć. maska do korekty i będzie ok.
 9. Czterej podstawowi to Assault Models i ich sklep. Koledzy z granatem i towarzysz to Legend- kupione w Polsce w Moje Hobby
 10. Wymieniłem amunicję w skrzynkach na mniejszy kaliber (okazało się, że miałem z LR). Przemalowałem tylną część granatów w taśmie. Zasłoniłem element za zdemontowanym fotelem. Piasty do korekty i jednak do wymiany małe antenki na pace. Nie podobają mi się i podstawy też do bani. Wieża położona do zdjęcia. Zmajstrowałem też podstawkę. Dojdą jeszcze pigmenty i balsa na bokach. Z pojazdem- efekt mi się podoba. Po zakurzeniu powinny zlać się jeszcze lepiej w całość, tak więc kamuflaż chyba działa.
 11. Ja czekam z utęsknieniem na SOCOM, żeby własnie połączyć dwa zestawy, ale kiedy oni to wypuszczą....
 12. Na samolotach się nie znam, ale każdy z kampanii nad Pacyfikiem zawsze oglądam- niezależnie od strony konfliktu, tak więc zaglądam 🙂
 13. Przemek, coś tam chyba niezbyt z klejem przy szybach GAZa🧐
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.