Jump to content

makinen

Members
 • Content Count

  2,583
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Eleganckie robisz te winietki. Całość robi super wrażenie, ale również lekko bym się opanował przy „zmęczeniu” całości 😀
 2. O Matko!!!!😱 niesamowita robota i spektakularny efekt!!!
 3. Oooo! Dawaj lepsze zdjęcia figurantów, bo z daleka wyglądają nieźle. Co to dokładnie za producent?
 4. Do Autora- z tą „matą” pod maską, to bym się nie rozpędzał. W HMMWV nie ma, w M-ATV tez nie, więc zakładam, ze w tytułowym pojeździe również nie. Kwitów nie ma, wiec nie kombinuj 😀. W linku ode mnie jest dużo ciekawych elementów (malarskiej drobnicy również- np przedni zderzak), gdzie można się wykazać. Matę sobie odpuść.
 5. Służę materiałem pogladowym https://www.britmodeller.com/forums/index.php?/topic/234961716-navistar-international-mxt-mv-husky-tsv/
 6. Zagięcia w pionie i poziomie zrób poprawne. Tu masz te samą blachę u Zderzaka. Moja i Jego pochodzi z zestawu Tomcata.
 7. Radio ok, płyty jak dla mnie za grube i trochę kształt chyba inny. Spróbuj z płytki 0,25 mm. Nie masz pionowego zagięcia, a poziome powinno być poniżej wcięcia bocznego w płycie. U Ciebie jest na tym samym poziomie.
 8. A gdzie jakieś zdjęcia modeli? 😱
 9. Husky będzie zdecydowanie piaskowy. Z zielonych to powstaje hardtop.
 10. Wiedziałem, ze się odezwiesz 🤣
 11. W ramach zajawki... Ale obiecałem sobie, że jak wrócę z urlopu to zanim zabiorę się za tytułowy pojazd, to muszę skończyć to... Zwłaszcza, że za rogiem czai się TO Niech mnie ktoś zmotywuje- zwłaszcza do GROMu- czekam na blaszki do klimatyzatora i to mnie trochę blokuje.
 12. Na szmaty, flagi itp polecam rękawiczkę chirurgiczną.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.