Jump to content

makinen

Members
 • Content Count

  3,111
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

makinen last won the day on October 1 2020

makinen had the most liked content!

Community Reputation

254 Excellent

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1,562 profile views
 1. Kolejna aktualizacja w pierwszym poście.
 2. Nie ma chętnych na współczesny, nietuzinkowy, atrakcyjny i niepowtarzalny pojazd???
 3. Aktualizacja- pakiet minimalny to 3 książki. Dodatkowo przy zakupie 4 szt piąta w gratisie.
 4. Aktualizacja w pierwszym poście. Pięć pozycji sprzedane.
 5. Operatorzy z Ali sprzedani. Julkat i człowiek z BD nadal w puli.
 6. Na sprzedaż wędruje konwersja Black Dog T35213 przy pomocy której można zbudować bardzo efektowny, oparty na humvee pojazd duńskich sił specjalnych. Jednego już zbudowałem- jakość bardzo dobra, szczegółowo odlane elementy. Relatywnie nowy wypust, więc formy w świetnej jakości. Cena 120 PLN+koszt InPost. W załączeniu zdjęcie mojego modelu https://www.mojehobby.pl/products/Humvee-Julkat-conversion-set-for-Tamiya.html US soldier in Iraq Black Dog F35005 40 PLN + koszt InPost https://www.mojehobby.pl/products/US-soldier-in-Iraq-N-2-17252296.html Dwie figurki oper
 7. Z ciężkim sercem, ale serce nie pozwala mi wyrzucić, czytać drugi/trzeci raz nie będę , a muszę zrobić miejsce na kolejne. Żeby uniknąć biegania do paczkomatu z jedną książką i kosztów przesyłki zwiększających koszt książek to sprzedaję w pakietach po 4 sztuki (do kosztów trzeba doliczyć koszt przesyłki InPost). Jeśli ktoś zdecyduje się na większy zakup (10 szt)- to jestem otwarty na rabat. Lista poniżej. Nie są to tytuły o tematyce modelarskiej, ale myślę, że ktoś coś ciekawego dla siebie może znajdzie. 1. „Współcześni snajperzy” Neville Leight 20 PLN 2. „Scen
 8. Oglądam po raz kolejny i za każdym razem jestem pod wrażeniem. Całości i detali. Super podłoże, ekstra malowanie i fajne zużycie. Super robota.
 9. Nawet nie wiedziałem, ze używamy takich pojazdów. Dzięki za wiedzę. To jest dość skomplikowany pojazd- zwłaszcza, jak się nie ma instrukcji jeszcze. Będę u Maćka w przyszłym tygodniu po nowe figurki, to spytam o dokumentację.
 10. Te prace znam. Grzebałem w temacie próbując rozgryźć producenta figurek. Bezskutecznie. Jakis profil niby tej firmy jest na FB, ale szczegółów o możliwości zakupu nie znalazłem. Świetnie się to prezentuje i taka sceneria przekonuje mnie do F350- wykonany kapitalnie.
 11. Jednak nie tak daleka, jak 20 warsztatów opartych na inboxie i zdjęciach oryginalnych pojazdów. To jest dopiero INNY WYMIAR RZECZYWISTOŚCI. ps- szukasz guza? To się mogę za moment wpisać w 20 Twoich warsztatów z niewinnym „co tam słychać”? Rozumiem, ze zbierasz materiały naukowe , żeby nie robić tak rażących błędów merytorycznych jak ja. W zasadzie trudno je zrobić otwierając pudełko i robiąc jego zdjęcie. Tak bezpieczniej. W ostateczności zawsze można kupić cudzy model...resztę znasz. Miałem się nie odzywać mając nadzieję, że po pierwszym „eksperckim zabłyśnięciu” już zamilkniesz. Zajmi
 12. @kubisz- Afganistan. Zdjęcia są jednego z użytkowników Armoramy. Pojawily się w wątku dotyczącym uzbrojenia oddziałów specjalnych (Mario/Maki i jego GMV+figurki). 19 Special Forces Group?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.