Jump to content

Wito

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Wito

 1. Chodzi mi po głowie jakaś scenka z wykorzystaniem M3 Lee Early od Takoma. Jest tam malowanie z Drugiej Dywizji Pancernej. Czy wykorzystując zestaw Dragon 6120 - 2nd Armored Division Infantry da się stworzyć jakaś scenkę z ćwiczeń przed wyjazdem do Europy?
 2. Podkład to Tamiya w spreju i z podkładem kolor bazowy nie reaguje. Kupiłem dziś rozcieńczalnik tamiya do emalii (humbrola nie było) i będę go testował razem z dłuższymi przerwami pomiędzy warstwami. Dziękuję za pomoc
 3. Mam problem z malowaniem modelu. Nakładam pędzlem drugą warstwę farby (humbrol, dobrze rozcieńczony terpentyną), a wcześniejsza warstwa, pierwsza po podkładzie, zaczyna się łuszczyć miejscami. Czy to ja coś robię źle czy wina jest po stronie farby/rozcieńczalnika?
 4. Wkleiłeś "do góry nogami" elementy, w których łańcuchy od kotwic wchodzą w pokład. Spójrz jak to wygląda na ostatnim zdjęciu oryginału które wstawiłeś.
 5. Cześć Chciałbym niedługo rozpocząć ten model i zastanawiam się czy nie poprawić linii pokładu z wypukłych na wklęsłe (jak blachy w samolotach). Warto się za to zabierać?
 6. Witam Czy ktoś może mi powiedzieć, który z modeli M2 Bradley będzie najlepiej pasował do okresu Pustynnej Burzy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.