Jump to content

Drozdek

Members
 • Posts

  473
 • Joined

 • Last visited

Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Location
  Trójmiasto/Darłowo
 • Interests
  siatkówka, rower, wspinaczka skałkowa, modelarstwo
 • Occupation
  technik optyk, elektronik
 • Facebook
  www.facebook.com/modelarskapasja

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgadza się, mała bateria pastylkowa 3v z gniazdem schowana w zbiorniku paliwa. Podczas robienia zdjęcia zobaczyłem, że zapomniałem poprawić zbiornik bo trochę farby odeszło. Wiem, że powinien mieć inny kolor ale pod auto praktycznie nikt nie zagląda a jak stoi model to nawet nie widać bo rama zasłania.
 2. Długo mnie tutaj nie było, dobrych kilka lat. Niestety życie samo układa scenariusz. Przez ten okres czasu ukończyłem kilka modeli co postaram się nadrobić zaległymi galeriami. Najświeższym skończonym projektem jest wspomniany Plymouth Fury 1958 czyli "Blue Christine". Zestaw sam w sobie zaskoczył mnie pozytywnie składalnością oraz spasowaniem. Kilka wad również posiada, np mocowania do ramek w elementach chromowanych są zrobione od widocznej strony na modelu. Niektórzy mogą być zbulwersowani, czemu legendarną Christine pomalowałem na niebiesko zamiast czerwono. Otóż nie oglądałem filmu oraz chciał przetestować nowy rodzaj farby dlatego zdecydowałem się na poniższy kolor. W modelu zamontowałem również niewielki układ oświetlenia LED. ?
 3. Czy można zrobić jakiś wyjątek by nie blokowało zdjęć na forum? Bo ja nie widzę takiej opcji w uBlock Origin (Firefox). Zaczyna mnie to irytować że co wejdę na forum to muszę wyłączyć blokera a później na nowo włączać...
 4. Czy brak wyświetlanych zdjęć jest spowodowane włączonym dodatkiem uBlock Origin w przeglądarce Firefox? Może temat był poruszany ale trochę tych wątków już przybyło i ciężko doczytać. Jeśli ktoś mógłby powiedzieć czy muszę wyłączyć blokera na forum lub jest inne rozwiązanie to byłbym bardzo wdzięczny.
 5. Witam, zapraszam na kontakt mailowy: drozdek12345@wp.pl Posiadam kilka modeli F1 w skali 1/24 które może Cię zainteresują.
 6. Również bardzo dziękuję za świetną imprezę oraz tak liczne wyróżnienia moich modeli! Do zobaczenia za rok!
 7. Przywiozę Boeing 747-8 Lufthansa wraz z oświetleniem LED oraz działającymi trzema (z czterech) silników skala oczywiście jedyna słuszna w cywilach Zabrałbym również Ił-63M, Tu-134A oraz Tu-154M wszystkie w barwach LOTu ale niestety stoją w gablocie w muzeum i nie mam możliwości odebrania na weekend :(
 8. Sekcja Modelarska KOMPAS z Gdyni nagrodzi autorów najlepiej wykonanych modeli (naszym zdaniem) w dwóch kategoriach: Junior oraz Senior.
 9. Kolejny projekt modelu z zapałek. Tym razem na potrzeby Muzeum Morskiego w Darłowie (Darłówku) wykonałem herb Króla Eryka I Pomorskiego wzorując się na jednym poniższym zdjęciu dokumentacji. Wymiary herbu to około 45cm x 40cm i jest wykonany w 95% zapałek, pozostałem 5% to tektura w tylnej części, klej, farba oraz balsa jako obramowanie. Może trochę gryfy się różnią od oryginału ale lepszego kształtu nie potrafiłem już nadać, z powodu wrażliwości zapałek. Wiem również, że widać szpary między zapałkami, ale tak ostatecznie zdecydował dyrektor Muzeum gdy tłumaczyłem, że idealnie płaska powierzchnia pokryta farbą nie będzie pokazywała faktu, że model jest wykonany z zapałek. Zapraszam do oglądania i komentowania. Przepraszam ale nie wiem jak zmniejszyć zdjęcia. Na innym forum automatycznie się zmniejszyły a tutaj takie duże są. :( Jeśli admin może zmniejszyć to poproszę lub niech powie jak to zrobić.
 10. Wiadomo że wygląda lepiej, nie wiedziałem nawet że jest możliwość zrobienia tylko kolorowej "żarówki" a wokół jakby przezrocze tak jak u Ciebie wypełniłeś CA
 11. Czy ktoś jeszcze ma problem z wyświetlaniem zdjęć?
 12. Dawno mnie tu nie było.. W międzyczasie kilka modeli nowych rozgrzebanych, kilka już skończonych. Ale nareszcie udało mi się zrobić porządne zdjęcia gotowego mostu. Sam projekt jest już dawno oddany do Muzeum. Jak tylko będę w nim gościł to zrobię zdjęcie przedstawiające jak się komponuje a teraz zapraszam do oglądania!
 13. Jeśli ktoś będzie zamawiać z zagranicy to mógłbym się podczepić pod wysyłkę?
 14. Mam miłe wspomnienia z tym samym modelem (barwy LOT-u). Wierzę, że bardzo dużo z niego wyciągniesz W razie problemów z kalkami mam kompletny zestaw więc mogę podesłać
 15. Mam w domu i już dawno przeczytana ta ostatnia książka. Również polecam każdemu najpierw książkę przeczytać a później film, tylko i wyłącznie w tej kolejności.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.