Jump to content

Ar2r

Members
 • Content Count

  511
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Szczytno
 • Interests
  Modelarstwo, sport , historia
 • Occupation
  Uczeń
 1. Bardziej mi chyba chodziło o porównanie z orginalnymi zdjęciami, aby porównać to co jest w modelu a w realnym Ardo.
 2. No i ruszyło. Ardo będzie bez uzbrojenia i nie mam pojęcia czy miejsce bezpośrednio pod kadłubem ma zostać w takim stanie jakim jest (patrz foto) czy trzeba je jakos zmodernizować. [?] Malowanie będzie wykonane na podstawie tej monografii. Tylko jakich konkretnie farb dobrać? Z góry serdecznie dziękuje, a kolejne foto z warsztatu mam nadzieję, niedlugo.
 3. Ar2r

  Migi z Mińska

  Zdjęcia są fantastyczne! I napewno nie jednej osobie pomogą przy budowie takiej maszyny.
 4. Obejrzałem E-100 i widze tego Stuga wchwili obecnej. ;-p Naprawdę ładne, zorbione modele; dla Ciebie dla własniej satyswakcji-to widać. I o to chodzi. Ten patent z pastelami - super! Mam, nadzieję że coś jeszcze pokażesz ze swojej pracowni! Modele Twojego wykonania ogląda sie przyejemnie nie "brudząc" się zapatrywaniem w zgodność historyczność. (Choć jestem fanem hitorii i różnego rodzaju tematów związazych z nią.)
 5. Do każdego modelu znajdzie się jakiś minusik, ale ogólnie całosć prezentuje się świetnie! Figurki to figurki; ale model i ogół całej winetki bardzo pozytywnie.
 6. To był "szczał" własnie w sedno. Niedaleka przyszłosc; mozna dorobić fajną opowieśc do tego i to jest urokliwe. A co do modelu to bardzo mi się podoba. Fajne brudzenie-nie za mocne malowanie w panterze pisakowej bardzo, bardzo. Ogólnie gratulacje i więcej tego typu stworów.
 7. Jeżeli zdecydujesz się na samolot Skalskiego to gratuluję! A jak sobie z dziurą radzisz?
 8. Bardzo fajny, tematyka coraz częściej poruszana, ale modelik bardzo fajnie wyszedł. Brudzenia nadaje fajnego klimatu
 9. Dzięki za jakiś pozytyw, chociarz jeden. ;] No niestety coraz mniej kleję ze względu na bark czasu i kasy. :( Pozdrawiam Artur PS: A do samouwielbienia to jeszcze mi baaardzo daleko. ;]
 10. Bardzo piękna robota! Jak tam prace postępują?
 11. Jak tam leci na wrsztacie??? A oto obiecanie zdjęcia szczegułów z mojego Italerowskiego Shermana M4A1. Pozdrawiam Artur R.
 12. Ar2r

  Mig-29

  Piękne maszyny. Migi to jednak skarb polskiego lotnictwa myśliwskiego.
 13. Co do zestawu kratonowego z MPW to jest on i mam go w poziadaniu. Powiem szczerze że nie jest cyba najlepszej jakości. Jest to model dla każdego, czyli zrobić postawić na wystawę. Można to tak ująć: "Dla każdego cywila" ;]
 14. Co jest najzabawniejsze ja o tym wiem, ale zazwyczaj modele sa kupowane z "chwilowego zauroczenia".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.