Jump to content

dawid xd

Members
 • Content Count

  360
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 1. Przepraszam, że tak post pod postem, ale co zrobić. Model prezentuje się tak, na chwilę obecną. teraz będę malował ekrany boczne.
 2. W jakim sensie mam go poprawić? Jeśli chodzi Ci o to, że jest taka krzywa w dół to jeszcze to poprawie. Było to wsadzone do zdjęć.
 3. Zasiadam w pierwszym rzędzie i zaczynam kibicować. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Powodzenia w budowie. Pozdrawiam Dawid.
 4. A podnośnik na jaki kolor pomalować i gaśnice?
 5. Witam po krótkiej przerwie, powoli maluje graty. Łoże wieży pomalowałem do końca na kolor Africa Yellow Pozdrawiam.
 6. Witam! Podał by mi ktoś potrzebne nr farb do tego humve?? Najlepiej numery farb, firmy Pactra. Wszystkie jakie tylko są potrzebne do do środka jak i na zewnątrz. http://mojehobby.pl/academy-1363-m-966-hummer-p-1-105447.html Z góry dziękuje. Pozdro Dawid.
 7. erkamo Jak jest zamknięty aerograf to butle prawie rozrywa takie ciśnienie jest. Wyłączam za jakiś czas bo się boje, że zaraz pęknie. A manometr nawet nie drgnie.
 8. Proszę bardzo zdjęcie. Agregat mam od zamrażalnika.
 9. Możliwe, że nie chce manometr zadziałać bo jest podłączony do niego wąż 20cm. Coś takiego (na 100% nie ucieka nigdzie powietrze) : http://img269.imageshack.us/img269/9021/lllpz.jpg
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.