Jump to content

JSM

Members
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

346 profile views
 1. Ilość otwór na ramie i fakt, że zrobione jest to odręcznie robi wrażenie : O Elementy zawieszenia z żywicy to KFS, czy inny producent?
 2. Tak jak w temacie. Kupię felgi o standardowej szerokości jak i te pod SS. Szukam również felg o innym wzorze niż te dostępne w kitach Italerii. Jeśli ktoś posiada odlewy felg/opon i chciałbym odsprzedać, proszę o kontakt poprzez wiadomość na forum.
 3. Sprzedam nowe, kompletne Volvo FH16 0733 1/24 Italeri. Pudełko otwarte w celu sprawdzenia zawartości. Kilka części wypadło z wyprasek - efekt magazynowania. Nic nie ruszane, nie klejone. Kompletne. Dla zainteresowanych mogę porobić szczegółowe zdjęcia. Cena: 349 zł.
 4. JSM

  DAF LF 1:24

  Nie wygląda to najgorzej. Trochę szpachlowania będzie, ale da się jeszcze tą budę uratować.
 5. Mam holownik z tej serii, do poprawienia jest tam naprawdę sporo, ale modele klimatyczne
 6. Tak jak w temacie, kupię Vespę nową, lub zaczętą, skala obojętna, Italeri wypuściło bodajże 1:9. Zdjęcia z ceną na priv.
 7. Rozumiem, chociaż wcale nie jest to takie trudne Czasem wystarczy tylko skleić, łączenia zalać klejem i wyszlifować. Do takich prac warto też zaopatrzyć się w szpachlówkę, ja używam Tamiya Putty, dość szybko schnie a zapach nie drażni i można pracować w domu.
 8. Fajne kolory na błotnikach, szkoda, że zostawiłeś szwy na zbiorniku paliwa. Patrząc na silnik, widzę, że Italeri chyba rzeczywiście zrobiło postępy przy tych nowych modelach ?
 9. Witam, tak jak w temacie. Kupię, bądź zlecę wykonanie kalek do ciężarówek w skali 1/87. Głównie zależy mi na tablicach rejestracyjnych - Polskich i zagranicznych, tablic ostrzegawczych, logotypów etc. Coś w w takim stylu: http://ifotos.pl/z/qwrhnpx http://ifotos.pl/z/qwrhnpn http://ifotos.pl/z/qwrhnpe Chyba, że ktoś zna firmę/osobę, która się podejmie? Przypuszczam, że kupno papieru i drukowanie np. w punkcie ksero mija się z celem?
 10. Tak jak w temacie. Kupię grill do Scanii 143M w skali 1/24 Italeri. Może być to żywiczna kopia, lub złom tego modelu zawierający w/w część.
 11. Koła wyglądają na trochę za duże. Przydałyby się jakieś mniejsze RS'y
 12. Niestety zdjęcia wygasły, w wolnej chwili wrzucę jeszcze raz. Sięgnąłem po pudło z Mercedesem. W sumie, to zostały pierdółki, powklejać detale, pomalować i skompletować silnik oraz wydech, jakieś rejestracje, obrysy, lampki etc. Zacząłem od przodu. Pomalowałem halogeny żółtym clear'em Mr Hobby, dorobiłem odbłyśniki. Przednie klosze pomalowane clear'em Humbrol'a. Dorobiony cały tył lampy wraz z odbłyśnikiem. Grill otrzymał znaczek z oryginalnym chromem maźniętym X-19 Smoke, tabliczka "TIR" z zestawu, naklejona na styren + bezbarwny. W międzyczasie schnie chłodnica, kończę koła i zabieram
 13. Ładnie ten kolor na ramie siadł. Obejmy zbiorników na powietrze to folia BMF, czy stosujesz coś innego?
 14. Te lakiery to masz w każdej ciężarówce świetne
 15. Wygląda na prawdę dobrze. Szkoda, że nie poprawiłeś przednich lamp - efekt końcowy byłby jeszcze lepszy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.