Jump to content

zbigi10000

Members
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I to jest właśnie to o co mi chodzi.Postawię na PS 270.
 2. No właśnie przy H&S przy malowaniu precyzyjnym trzeba wyrobić sobie nawyk ,że tak powiem pryskania na bok,po prostu trzeba na maxa otworzyć i przedmuchać co jakiś czas .Samo puszczenie i ponowne lekkie otwarcie niewiele pomaga (i tu właśnie przydaje się Quick Fix).
 3. Czyli radzicie skok na głęboką wodę , i na przykład ps 770.Nie chcę przepłacać.Pracowałem już z Infinity, i nie było dla mnie żadnej różnicy w stosunku do EVO.
 4. Mam takie pytanie czy przesiadka z H&S evo 0.2 na PS 270 ma sens .Mam sentyment do aerografów H&S, i dobrze się mi z nimi pracuje ,ale, no właśnie ALE. ,czegoś brakuje .
 5. Sprzedany ,do usunięcia.
 6. Sprzedam jak wyżej , aero używany w dobrym stanie koncówka od EVO .Cena 250 + poczta.
 7. To chyba jakiś koreański specyfik http://www.rcl.co.kr/shop/shopdetail.html?branduid=23342 .
 8. Mojego to chyba rzucali podczas transportu. Pokrzywiły się nóżki ,pękła obudowa zasłaniająca elektrykę agregatu , i stracił szczelność przy połączeniu z reduktorem. Oleju nie wyleciało ani grama , ponaprawiałem wszystko , i działa do dzisiaj . Pancerny sprzęt .
 9. Niestety brak czasu , oraz praca w soboty i niedziele ,pozbawia mnie tej możliwości. Ale kto wie ,może uda się kiedyś wygospodarować chwilę .
 10. Dziś z ciekawości sprawdziłem w swoich H&S , i tak w jednym ,tak i w drugim mam te same objawy. Też przeczyściłem i przesmarowałem,oraz próbowałem wyregulować zaworki ,ale niestety coś tam ,jak się ucho przyłoży ,przy maksymalnym wychyleniu spustu ,leci. Daję sobie z tym spokój .
 11. Fajne modele , aż wstyd pozostawić bez komentarza.Zazdroszczę weny twórczej. Lotki w spicie w niewłaściwej pozycji , albo równolegle do płata , lub naprzemienne lewy góra ,prawy dół.
 12. Fajny pomysł i świetne wykonanie.
 13. Że tak powiem, mnie się podoba .Mam nadzieje ,że będzie więcej bandai'owych mechów w twoim wykonaniu.
 14. Mój pierwszy aerograf to klon iwaty ,wypolerowałem igłę wycentrowałem dyszę i do tej pory służy mi do kładzenia podkładów i lakierów,(dysza 0.4). Następnie kupiłem H&S ultra i tu niestety się zawiodłem , aerograf w stosunku do chińczyka wykonany świetnie ,ale niestety bardzo brakowało mi regulacji skoku igły(chińczyk ją miał i bardzo się przyzwyczaiłem). Więc zakupiłem H&S evo i to było to.Evo służy mi do dokładnego malowania ,a ultra poszła w drugie ręce,chińczyk nadal w użyciu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.