Jump to content

smk_szkwal

Members
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Modele nie drożeją, drożeje dolar za którego się je kupuje
 2. Najlepsze jest to, że pomimo jak zauważyliście totalnego braku logiki w zakupie tego zestawu (srebrne strzały) szedł on jak ciepłe bułeczki, do tego ludzie brali jeszcze ramki z uzbrojeniem i żywiczne kokpity, co ciekawe były też kokpity do PF. Reszta zestawów na sklepie miała nawet po zniżce ceny podobne, a nawet czasem grubo wyższe od rynkowych. Ja wziąłem 3 szt PF overtres i mi starczy. Pozdrawiam FJ
 3. W bis też... Dla mnie hitem są cyfry wPFM Jak dla mnie, jak mają tak robić, to lepiej niech nie robią. Ot to... Model jest już na Eduard Store za bagatela 38,21 Euro po rabacie, na Ebayu jest jż w Niemczech więc pewnie w ciągu 2 dni bedzie w UK. U nas ponoć początek grudnia, ale nie zdziwiłbym sie jak będzie na święta. Nie jesteśmy targetem... A propopo Wesołyś Świąt wszystkim pozytywnie zakręconym modelarzom
 4. Będzie ładnie zrobiony Mi-8 z łódką i wnętrzem od Mi-14...
 5. Przegladając E-bay stwierdzam, ze nie ma go już chyba tylko w polsce :(
 6. Przydałaby się jeszcze fotka z np. pudełkiem zapałek, dla zobrazowania wielkości modelu. Generalnie ładny kawał modelu. Sprawdzałeś zgodnośc wymiarową? Codziennie praktycznie patrzę na ten samlot w Muzeum Oręża Polskiego i jak patrzę na ten model to mi ta bryła coś nie pasuje, w szczególności jesli chodzi o kadłub i mam wrażenie, ze troche przód jest zadarty za mocno.
 7. Posiadam, fabryczną farbę używaną do malowania śmiglaków i jest to RAL 6031. Zamowiłem taki kolor z mieszalnika i wyszło idealnie. Także szukałbym zamiennika tego RAL.
 8. Krytyka, krytyka, krytyka. Parę postów wyżej jest napisane bardzo wyraźnie, że publikacja jest przeznaczona na rynek Północnoamerykańki... i to myslę że wszystko wyjaśnia.
 9. smk_szkwal

  MiG-21

  Daj jakiś konkret, bo bisów w kamuflażu jest pełno, z eks poliskimi w Ugandzie na czele.
 10. smk_szkwal

  MiG-21

  Widziś Pan, bo te literki w tym telefoniku małe takie ;) Latał 703 to może i 702... bez zdjęcia nie przesądzisz.
 11. smk_szkwal

  MiG-21

  "dziób" baniaka też. Przynależność to konkretnej eskadry? Muszę podpytać takiego jednego.
 12. Jak potrzebowałem przyciemnić szybkę w modelu Hondy CBR to dodalem do lakieru błyszczącego kilka procent czarnej i dość silnie rozcieńczyłem, a następnie delikatnie nalożyłem aero, wyszło bardzo przywoicie, choć trzeba było troche eksperymentów i ćwiczeń. Nie polecam robić tego z marszu.
 13. smk_szkwal

  MiG-21

  No dokładnie, z tym, ze ten UM jest 100% kompletny, nie jestem tego pewny, ale ktoś mi wspominał, że tam nawet jeszcze jakieś godziny zostały, choć w chwili obecnej to juz nie takie proste by było go do stanu lotnego doprowadzić, ale akurat ten UM jest moim zdaniem wart ceny, tylko kogo na to stać...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.