Jump to content

Cezarek

Members
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Bydgoszcz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poszukuję kalkomanii do F/A-18E z VFA-27 w skali 1/48 takich jak na zdjęciu. Wystarczą mi oznaczenia do jednego z tych malowań.
 2. Niestety, nie zaglądałem do forum w tym czasie... znając siebie napewno bym wytknął
 3. Przykro mi ale brakuje jednego elementu: charakterystycznego dla holenderskich F-104 chwytu powietrza za kabiną. Chwyt taki zawiera zestaw DACO. Niemieckie F-104 tego nie posiadały, holenderskie tak.
 4. "The spares team have passed your e-mail to me because unfortunately, they do not have the requested parts available. It's advised to contact your place of purchase on this occasion." Słabo znam zawiłości języka angielskiego ale moim zdaniem to ostatnie zdanie odsyła mnie do sprzedawcy. Ale mogę się mylić i będzie tak jak piszecie. W każdym bądź razie dziękuję za pomoc. Pierwszy raz składam reklamacje więc dużo jeszcze nie wiem.
 5. Do kogo pisałeś do Airfixa? Ja napisałem o kabinę do Meteora, przesłałem zdjęcia i otrzymałem odpowiedź "że nie mają części zapasowych"
 6. Widziałem "na żywo" i byłem pod wrażeniem. Zdjęcia nie dodają jednak wszystkiego.
 7. Należał by sobie zadać pytanie dlaczego preshaiding jest na osłonach dysz wylotowych.....
 8. Miałem te wloty. Odesłałem do producenta. Wolałem szpachlować Academy.
 9. Skleić całość, włącznie ze spodem, odciąć spód w miejscu gdzie można póżniej skleić i zaszpachlować. Wtedy można każdy z wlotów osobno szpachlować i szlifować. I nadal jest to problem bo wnętrze nie jest "przyjazne" Będzie......
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.