Jump to content

robert p

Members
 • Content Count

  378
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa
 1. https://www.facebook.com/pg/RP-Scale-Models-132058604209794/photos/?tab=album&album_id=332485220833797
 2. Kalkomanie z Techmond. Rurka Pitota z Master. Kokpit z Airesa. Wnęki główne z Eduarda, w których pokrywy nie pasują ani do wnęk, ani do modelu. Dysza z Airesa. R-60 z pylonami z Eduarda. Koła z pokrywami z Eduarda.
 3. Cóż...to był taki eksperyment malarski do testowania możliwości Procona
 4. Martinezol warsztat jest na FB - w kilku miejscach...
 5. Prosto z pudła + żywiczne fotele i AIM-9
 6. Jeden z moich ulubionych rusków, którego jakoś nie mogę ustrzelić. Z drugiej strony, trudno ocenić cokolwiek z tych zdjęć. Pewnie dlatego, że te zdjęcia są wybitnie (niestety) chałowe. Sorry, ale wygląda na to, że to jest jeden z tych elementów w modelarstwie, nad którym musisz intensywnie popracować.
 7. Christian, raczej trudno nie interesować się organizacją ideii tworzonej z takim rozmachem i z deklarowanym fachowym wyposażeniem. Tym bardziej, że z własnego doświadczenia wiem, że takie miejsca działają rówież jak integracje. Wiesz...znoszą granice i podziały, również takie wynikające choćby z takiej czy innej przynależności. Przynajmniej powinny. Ale to już zależy od prowadzącego... Nie wiem skąd przyszedł Ci do głowy taki idiotyczny wniosek. Ja jestem bardzo za tym, jak powstają właśnie takie dobrze zorganizowane lokalnie miejsca modelarskie. Będę szczery, że do Łodzi jest
 8. Sądziłem, że zadeklarowany odbiór kluczy będzie tożsamy z otworzeniem tymi kluczami warsztatów modelarskich. I że już się będzie działo.
 9. Rzeczywiście, niestety, spód modelu to jakieś totalne nieporozumienie. Góra w odniesieniu do zrobionego uprzednio preszajdingu też daje wiele do życzenia. A mogło być tak pięknie...transparentnie....i cieszyć oczy....
 10. Lepiej poszukaj innych kalkomanii. Ponoć zestawowe są lipnej jakości.
 11. Zupełnie nie mogę się dopatrzeć, czym Wy się tu zachwycacie. Ktoś mógłby mi to pokazać palcem? Bo np. na tym zdjęciu: to białe...? czy to może srebrne jest...? co jak się domyślam, to ma imitować jakieś obdrapania, a to raczej wygląda jakby tam narobiły gołębie i ktoś to próbował nieudolnie zmyć szmatą. O malarskiej całej reszcie to już mi się nawet nie chce pisać. Kurcze...foto Admina...nie no...gratuluję...bardzo gratuluję....Adminowi wyboru. Nie mnie to oceniać, ale pogratulować zawsze można. Ale się poziom zrobił.
 12. Lepszym wyborem byłoby C115 lub C118 ewentualnie C117. Lepsza zgodność z kolorkiem, który dał na swoje blachy Edek, a które jak widzę zastosował Nużek. Są co najmniej dwie instrukcje Hasegawy dla F-15E, w których pojawia się numer C317. Wydaje mi się, że Revell dobrze dobrał ten kolor: http://www.mojehobby.pl/products/F-15-E-Strike-Eagle-142536.html
 13. Tradycyjnie zapraszam do kliknięcia w obrazek poniżej:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.