Jump to content

Robert C

Members
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Inowrocław
 1. Mam taki pomysł, może Panzerart zrobił by konwersję do PT-91 Twardy do zestawu Tamiya ?
 2. Jak tak bardzo przykładasz się do tego modelu to może warto zainwestować w blachę abera ? Przynajmniej mógłbyś wymienić osłony świateł.
 3. O fajnie właśnie sklejam ten sam model Masz już upatrzone jakieś malowanie do niego ?
 4. znajdź mapę na internecie -> kopiuj i wklej do worda -> pomniejsz do kilku rozmiarów (np 4 różne rozmiary tak na oko) -> wydrukuj
 5. Cieszę się że wam się podoba. Co do rdzy to wiem ale chciałem zrobić tego dużo aby przećwiczyć i nabrać wprawy. Na następnych modelach będzie już mniej
 6. Witam! W międzyczasie skończyłem churchilla. Jak wyszło na PWM'ie takie maskowanie w ogóle nie było używane (kompletna fikcja ), pomimo tego znalazło się w instrukcji . Z powodu tego że nie zagłębiam się w merytorykę trochę zwaliłem sprawę, ale traktuje model kompletnie ćwiczebnie. Model bardzo przyjemny oprócz gąsienic. Pierwszy raz malowałem nowym (jak dla mnie) sposobem obicia , najpierw akrylami gąbką i pędzlem a później podbarwiałem farbami olejnymi. Do delikatnego brudzenia użyłem kredek tamiya. Liczę na waszą krytykę i rady.
 7. Czy stugi IV mid production występowały z zimmeritem lub betonowym pancerzem ?czy jak miały zimmerit to mogły miec betonowy pancerz ?
 8. Chyba kupię cromwella w zestawie jest lufa RBmodel, czy jakaś inna ?
 9. Niestety wiem... spróbuję to jakoś skorygować. Na pewno nie będę jeszcze raz malował i maskował- za dużo roboty. Jak zrobię zacieki i wash to miejmy nadzieję że zniknie.
 10. Witam Za radą kolegów rozjaśniłem zielony. Teraz wygląda to mniej więcej tak
 11. Aaaaa już rozumiem. Spróbuję filtrem z jasnego zielonego. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 12. ehhh te ciemne plamy to miało być cieniowanie .... pod kolejnymi efektami zleją się ze sobą .. taką mam nadzieję . Co do samego modelu to jest niestety jedna wada - gąsiennice. Na którejś z kolei jest wypychacz a że to guma to nie da rady obrobić ... ale od czego są plastiki AFV ?
 13. Nic się nie stał, dzięki za czujność.
 14. Apache - Ten plastik lub podkład jak to nazwałeś jest to preshading . Owszem od razu na czarnym podkładzie, i pozostał cień w wybranych miejscach (w większości) I rozjaśniłem niektóre powierzchnie (niestety mój aparat tego nie łapie). Jak sądzę wiesz że później pod wpływem innych zabiegów zleje się z resztą pancerza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.