Jump to content

KoValus

Members
 • Posts

  49
 • Joined

 • Last visited

Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z brudzenia jeszcze nie jestem zadowolony, będę kombinował dalej, w 1/72 trzeba mocno uważać, żeby nie przesadzić i cały czas mam z tym problem ? Plandeki zrobiłem sam, a pozostałe gadżety są z Hellerowego Shermana. Tobołki są takie sobie, ale lepszych nie miałem, a rzeźbić nie potrafię ?
 2. Dzięki:) Dorobiłem jeszcze 4 foty:)
 3. Cześć, przedstawiam skończonego ostatnio Stuarta we francuskich barwach. Trochę baboli zrobiłem i jak zwykle brudzenie robione na farta (pracuję nad tym, ale jeszcze daleka droga;). Pozdrawiam.
 4. Dzięki:) To jest całkiem nowy wypust, chyba najlepszy model Shermana w 1/72, w dodatku bogaty w gratisy:)
 5. M4 Sherman ukończony prosto z pudła (wymieniona tylko lufa na RB).
 6. Dzięki:) Szary kolor to tylko podkład, będę jeszcze działał, m.in z pigmentem gunmetal. Pozdrawiam:)
 7. Olive drab pryśniety, kalkomanie położone, czas na weathering:)
 8. To jest tak prosty model, że w zasadzie to nie ma co pokazywać etapów, wszystko co przy nim zrobiłem widać na załączonych zdjęciach. Wnętrza brak.
 9. M4 Gotowy do malowania:) Skończony będzie w pudełkowym malowaniu (Intruder II).
 10. Dziękuję za opinię Malowałem zestawem Hataki HTK CS-11. Pokombinuję z kluskiem, nie jestem najmocniejszy w rzeźbieniu:)
 11. Dzięki:) , podstawkę na pewno dorobię, ale póki co nie mam pomysłu, a nie chcę robić na zasadzie sztuka dla sztuki. Pozdrawiam
 12. Fajny model, dobrze, że znów można oglądać Twoje prace:) Ja bym złamał trochę kolorystyki, np. malując kamienie na szaro. Obecnie żółtego jest chyba trochę za dużo. Wydech nie powinien być bardziej przypiaszczony? Pozdrawiam
 13. Model jak w temacie, malowany Hatakami z zestawu i brudzony całą gamą chemii nazbieranej przez lata:) Barwy pudełkowe - 1939 rok. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.