Jump to content

KoValus

Members
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by KoValus

 1. Z brudzenia jeszcze nie jestem zadowolony, będę kombinował dalej, w 1/72 trzeba mocno uważać, żeby nie przesadzić i cały czas mam z tym problem ? Plandeki zrobiłem sam, a pozostałe gadżety są z Hellerowego Shermana. Tobołki są takie sobie, ale lepszych nie miałem, a rzeźbić nie potrafię ?
 2. Dzięki:) Dorobiłem jeszcze 4 foty:)
 3. Cześć, przedstawiam skończonego ostatnio Stuarta we francuskich barwach. Trochę baboli zrobiłem i jak zwykle brudzenie robione na farta (pracuję nad tym, ale jeszcze daleka droga;). Pozdrawiam.
 4. Dzięki:) To jest całkiem nowy wypust, chyba najlepszy model Shermana w 1/72, w dodatku bogaty w gratisy:)
 5. M4 Sherman ukończony prosto z pudła (wymieniona tylko lufa na RB).
 6. Dzięki:) Szary kolor to tylko podkład, będę jeszcze działał, m.in z pigmentem gunmetal. Pozdrawiam:)
 7. Olive drab pryśniety, kalkomanie położone, czas na weathering:)
 8. To jest tak prosty model, że w zasadzie to nie ma co pokazywać etapów, wszystko co przy nim zrobiłem widać na załączonych zdjęciach. Wnętrza brak.
 9. M4 Gotowy do malowania:) Skończony będzie w pudełkowym malowaniu (Intruder II).
 10. Dziękuję za opinię Malowałem zestawem Hataki HTK CS-11. Pokombinuję z kluskiem, nie jestem najmocniejszy w rzeźbieniu:)
 11. Dzięki:) , podstawkę na pewno dorobię, ale póki co nie mam pomysłu, a nie chcę robić na zasadzie sztuka dla sztuki. Pozdrawiam
 12. Fajny model, dobrze, że znów można oglądać Twoje prace:) Ja bym złamał trochę kolorystyki, np. malując kamienie na szaro. Obecnie żółtego jest chyba trochę za dużo. Wydech nie powinien być bardziej przypiaszczony? Pozdrawiam
 13. Model jak w temacie, malowany Hatakami z zestawu i brudzony całą gamą chemii nazbieranej przez lata:) Barwy pudełkowe - 1939 rok. Pozdrawiam.
 14. Dzięki za uwagi. Przy najbliższej okazji, czyli malowaniu następnego modelu, poprawię matową powłokę (szczególnie od góry). Dodatkowo mam wrażenie, że powinienem zrobić wyraźniejsze przejścia pomiędzy plamami kamuflażu.
 15. Faktycznie, przy następnym modelu przemaluję najpierw blaszkę na czarno. Pozdrawiam
 16. Dziękuję za opinie. Podstawka jest nieprzypadkowa, to jest blaszka, którą kiedyś Inpost do listów dorzucał, żeby łamać monopol Poczty polskiej:) Większość moich 72 ma podstawkę na blaszce, dzięki czemu na półce razem wygląda to dość estetycznie, choć w przyszłości widzę tu pole do poprawy. Ramki od zdjęć są trochę za duże i musiałbym już jakąś dioramę z Wz-tem budować. Pozdrawiam
 17. Cześć, przedstawiam Wz.34 z First to fight w skali 1:72, do którego dorobiłem podstawkę. Model z pudła, bez przeróbek. Malowany Hatakami z zestawu. Pozdrawiam i zapraszam do oglądania:)
 18. Popraw lub zastąp jest lufę, gniazdo anteny jest przyklejone w złym miejscu. Italeri skopało też filtry. W necie jest trochę galerii M4A1, pooglądaj trochę a sam wyłapiesz co jest do poprawy. Pozdrawiam Kamil
 19. Podczas walki zbiorniki zdejmowano (zbyt duże ryzyko trafienia i zapalenia się), z obejmami fakt, że dałem trochę ciała, początkowo nie miałem zczego ich zrobić, a później zwyczajnie o nich zapomniałem:/
 20. Eksperymentowałem trochę z brudzeniem i było w tym trochę przypadkowości, ale generalnie do wash'a używam olejnej shadow brown abteilunga (podobna do brązu van Dyck'a), jaśniejszy brąz to siena palona.
 21. Model wg mnie niespecjalny, podobały mi się tylko gąsienice i kalki. Wahacze odlane fatalnie, w błotnikach od spodu dziury (na szczęście za bardzo tego nie widać, lufę miałem skrzywioną (przydałoby się wymienić na metalową), zbiorniki dodatkowe do wymiany. Model zrobiony z pudła, wymienione tylko poręcze na druciane. A oto co udało mi się zrobić:
 22. Ten link powinien pomóc:) http://www.promodeller.com/how-to-scratch-build-seat-belt/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.