Jump to content

Rutek

Members
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Interests
  Modelarstwo Lotnictwo
 1. Z prędkością tytułowego spychacza zasuwającego pod górę na wulkan Suribachi projekt brnie do przodu. Nadejście potomkini i przeprowadzka nie są w stanie nas zatrzymać Pojawiła się tzw. tamijunia natobrałn i natoblak: Cziping / cziting medium teraz i drapanie (po spychaczu albo uchu). Pozdrawiam!
 2. Czy można prosić o zdjęcie wnętrza kiperki, aby kontemplować móc całość wspaniałości owego ZwISA? Chyba, że tam jest srebrna PACTRA i w związku z tym jest to element top secret
 3. Piotrze, świetna robota z cysterną, szacunek za odrobienie pracy domowej (research przed budową) i obronę kwestii kół. Świetna robota również z podstawką - ten płot i droga z płyt jednoznacznie umiejscawiają scenę gdzieś w sojuzie. Jeśli jednak mogę sobie pozwolić na jedno, mam nadzieję merytoryczne ale - czego brakuje mi tutaj, żeby to była praca typu "o żesz w mordę, aż kredki z tornistra poleciały". Moim zdaniem, jeśli Ural stoi na tej drodze n-lat, to droga siłą rzeczy jest nieużywana, czyli powinna zarosnąć - np. mech / porosty wchodzące na krawędzie płyt. Oprócz tego, po deszczu, pod
 4. Rutek

  T-55 Lee 1:35

  Dzięki panowie za odzew, w kolejnych modelach będę starał się wygładzić dysonans pomiędzy lepieniem, a barwieniem, oczywiście ciągnąc w górę operowanie farbkami, a nie paćkając klejem model Pozdrawiam!
 5. Rutek

  T-55 Lee

  Jestem w szoku, ale model został ukończony: Galeria - http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?f=68&t=59385 PS. dzięki za przypomnienie o wątku, zmotywowałem się do wrzucenia zdjęć
 6. Rutek

  T-55 Lee 1:35

  Jest finał. Model ukończony już jakiś czas temu, chciałem poprawić jeszcze rudą na zapasowej gąsienicy, jest zdecydowanie zbyt żywo, co dodatkowo podkreślają zdjęcia. Jednak model jest już spakowany do przeprowadzki i nie wiem, kiedy będzie okazja go dopieścić, więc jedziemy z tym, co jest. Relacja: http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?f=87&t=49064 Jest to mój pierwszy model w 1:35, pierwszy model od początku do końca pomalowany aerografem, jestem świadomy pracy do wykonania w zakresie zwyczajnie nabrania doświadczenia w materii. Ale moim zdaniem nie jest źle na start N
 7. Panowie, dzięki za komentarze i sugestie. Skobelek i kotwica poszły do poprawki. Przygruby drut to pokłosie stosowania tego, co akurat było pod ręką. Grilla nie będę rzeźbił od nowa, chciałbym skończyć ten model przed 2025 :-) Bardziej na malowaniu się skupię ponieważ tutaj moje doświadczenie jest niewielkie. Żeby nie było nudno i na dowód, że coś tam się zadziało, ulubiona rzecz, czyli obrazki. Skobelek: Kotwica: Pozdrawiam!
 8. Rutek

  T-55 Lee

  Jeśli dobrze pamiętam, te elementy służyły do mocowania osprzętu saperskiego - trału przeciwminowego / lemiesza. Pozdrawiam!
 9. Na dzień dobry: Szkoda, że nie 1:35 :-( Zaczynając tym smutnym akcentem, zapraszam do oglądania relacji. Rys historyczny: Ponieważ budowa fortyfikacji / dróg / lotnisk za pomocą łopaty i grabek przebiegała dość powoli, Jego Cesarska Mość wydał zalecenie stworzenia buldożera godnego prawdziwego Samuraja. Do realizacji zadania wybrano firmę Komatsu (lub też Komatu - bez "s" - taki emblemat jest też na buldożerku i z tego co czytałem w internetach, nie chodzi tu o copyright, ale nie wiem dokładnie w czym rzecz). Firma ta klepała już ciągnik gąsienicowy, więc dorzucono lemiesz i b
 10. Super sprawa, plus za niszowy temat!
 11. Hej, kolory butli ściągnąłem z jakiegoś modelu niemieckiego czołgu ewakuacyjnego - więc jest szansa, że są od czapy. Będę teraz rzeźbił podstawkę, żeby w końcu zamknąć projekt (piszę w końcu, ale pośpiechu nie ma ) Pozdrawiam!
 12. Rutek

  T-55 Lee

  Niestety, mosznę (czyli mówiąc fachowo osłonę przeciwkurzową jarzma armaty) zostawię już tak jak jest - majstrowanie przy tej części na tym etapie jest niewykonalne bez rozbebeszenia całości lub uszkodzenia reszty. Przy okazji - czy ktoś mógłby wspomóc mnie zdjęciem zamontowanej z tyłu belki oraz podać jej orientacyjną średnicę (lub zakres)? Klocek, który zaserwowała firma LEE nie do końca mnie przekonuje. Pozdrawiam!
 13. Rutek

  T-55 Lee

  Hej, najpierw trochę inspiracji: W dzisiejszym odcinku: - pimp my DSzk Czyli zestaw od RB za 12 zł - warto, nie warto, fajnie się to składało. Jakiś kontakt z blaszkami zaliczony. - wakacyjny bagażnik na DSzk (wymaga jeszcze kilku detali) Teownik zrobiony własnoręcznie z polistyrenu HIPS. Przezroczysta obejma - fragment osłonki na pędzel od MagPol. - zapasowe ogniwa - w razie zerwania gąsienicy podczas driftu lub najechania na gwóźdź (brakuje jeszcze dwóch blach i śrub zabezpieczających - dojadą po pomalowaniu. Można też zauważyć, że
 14. Hej, Koledzy dobrze mówią, warto pomyśleć nad kukiełkami, może np takie: http://www.martola.com.pl/pl469/produkty15105/German_driver+personal_Famo__3_fig._ http://www.martola.com.pl/pl469/produkty48297/german_soldiers_for_famo_3_fig_ Te pierwsze możesz zobaczyć na moim FAMO (http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?f=87&t=44142). Pozdrawiam!
 15. Ale się nastrzelałem do Szyłek w Operation Flashpoint. Ale tutaj zamiast strzelać, zdecydowanie należy się zatrzymać i przyjrzeć dokładnie Wygląda świetnie, czekam na kadłub. Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.