Jump to content

stream85

Members
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Dęblin
 • Interests
  wędkarstwo, motoryzacja, sport, modelarstwo;)
 • Occupation
  Elektryk, Informatyk, Kierowca

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, będę tu zaglądał, bo sam mam w planach taką przeróbkę Życzę powodzenia A swoją drogą czy ten Heller to jest to samo co Italeri z tego wątku? Na potwierdzenie, że się da: http://www.arcforums.com/forums/air/index.php?showtopic=223120 http://thailandscale144.blogspot.com/2013/04/eurocopter-ec-725-new-helicopter-sar.html http://atmg59.e-monsite.com/album/maquettes/helicopteres-toutes-echelles-et-toutes-marques/montage-d-un-caracal-1-72-italeri/ http://fighters.forumactif.com/t53902-caracal-1-72eme Pozdrawiam
 2. A czym konkretnie go "przelecieć"? Świeci się, bo jest po sidoluxie, może za dużo go było... Tak, pędzlowany.
 3. Zapraszam do galerii http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=64&t=45203 A następny model to będzie Mig-21, tylko jeszcze nie wiem jaki...
 4. Witam, chciałem pokazać swój pierwszy model po ponad 10 letniej przerwie w modelarstwie. Jest to Su-22M4 o numerze bocznym 3305, który latał w Powidzu 7 plbr. Wiem, że szału nie ma, ale ja jestem zadowolony z tego co zrobiłem. Wiem też nad czym muszę jeszcze pracować. Także zapraszam do oglądania fotek:
 5. Podwozie zrobione, podwieszenia zrobione, kalkomania naklejona, generalnie chyba koniec. Dzięki wszystkim za pomoc. Wkrótce galeria i myślę jaki model następny? Pozdrawiam
 6. Dzięki koledzy za pomocne informacje. Belki cofnięte i przyklejone bliżej siebie. Biorę się za podwozie.
 7. Tak zrobię, belki pod kadłubem na razie zostawię puste a potem się zobaczy
 8. Właśnie nie mogę znaleźć żadnego zdjęcia konkretnie 3305 żeby miał coś podwieszone pod kadłubem, no te z muzeum podwieszenia to w ogóle sci-fi. Mam rakiety Ch23 i Ch58 ale nie wiem, czy nasze mogły je przenosić? Bo te bomby z zestawu to jakoś mi nie pasują do niczego.
 9. Przykleiłem belki uzbrojenia i chciałem zbiorniki paliwa podwiesić na zewnętrznych belkach oraz pod kadłubem, ale niestety pod kadłub zbiorniki "nie pasują", tzn. za bardzo do przodu wystają. Czy to jest wina belek z zestawu czy może złe miejsce mocowania tych belek, tzn błąd w modelu i instrukcji? Chciałem zrobić tak: a wychodzi tak: Poradźcie jak to zrobić albo co innego można tam pod kadłubem podwiesić?
 10. Dzięki Koledzy za pomoc w doborze kolorów kamuflażu. Myślę, że już teraz będzie w miarę w porządku.
 11. Osłony malowane były właśnie pactrą A10. Do jasnej A81 dodalem trochę ciemnej. To ok, teraz zrobię odwrotnie.
 12. To, że jest to kolor Humbrol 101 to nikt nie ma wątpliwości, tylko że nie ma zamiennika na Pactrę. Ten kolor to jest zmieszany z 2 zielonych A81 i A10. Na zdjęciu może jasno wyszedł bo jest błyszczący. A pozostałe matowe.
 13. Trochę zmieniłem kolory kamuflażu, teraz chyba jest lepiej. Jasny zielony w rzeczywistości jest ciemniejszy niż na zdjęciach.
 14. Witam po dłuższej przerwie. Wziąłem się wreszcie za dokończenie modelu. Zacząłem malowanie i mam pytanie czy te kolory kamuflażu takie powinny być? Jeszcze malowanie nie skończone całkiem, raz może dwa trzeba będzie poprawić, ale kolory widać dobrze. Chodzi mi głównie o jasny zielony (Pactra A81) czy taki powinien być?
 15. Witam po dłuższej przerwie, brakowało czasu trochę. Jestem w trakcie malowania dolnej części modelu. Wkrótce wrzucę fotki. A mam pytanie co do podwieszeń, jakoś nie podoba mi się to zestawowe, czy takie byłoby dobre, tzn zgodne z rzeczywistością: pod kadłubem i belki zewnętrzne na skrzydłach - zbiorniki paliwa, środkowe pod skrzydłowe - R60 i te najbliższe przy kadłubie B-8 lub UB-32? Mam zestaw uzbrojenie ZSRR MasterCraft - Energia, może stamtąd da się jeszcze coś wykorzystać? A i malowanie zbiorników, czy wszystkie takie same czy np 2 srebrne a 2 z kamuflażem na górze?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.