Jump to content

ArtMac

Members
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódź / Warszawa / Paryż
 • Interests
  Telekomunikacja, modelarstwo pancerne
 • Occupation
  Trener
 • Website
 1. Dobrze, że nie traciłem czasu na szukanie zdjęć i informacji, dzięki Adam i Jarek.
 2. Adam, model jest genialny, dzięki, że mi odłożyłeś. Czy są ponownie Vickersy i Panzer III?
 3. Stary, te blaszki są super, cienka blaszka, same składają się i są zwymiarowane do modelu. Dobrze, że napisałeś, że nadają się do Dragona, mam wersję późną i fakt, prawie idealnie. Masz je jeszcze w sklepie, bo wpadłbym jutro po 13:00, mam wolne.
 4. Ja zaopatrzyłem się w zestaw do polskiej pancerki firmy Hataka. Jestem z tego zestawu bardzo zadowolony, pod pędzelek jest bardzo dobra, kryje za pierwszym razem. Oczywiście każdą farbę rozcieńczam, a te są gęste przez co ekonomiczne. Ciekawostką jest kulka w butelce plastikowej. Na farbach LC zawiodłem się, bardzo szybko zatykają aerograf i potrafią łuszczyć się na modelu, więc dałem sobie z nimi spokój. Słyszałem, że wkrótce ukażą się dwa zestawy do współczesnej polskiej pancerki, będzie można porównać kolorystykę.
 5. Zapomniałem, a sklepie jest och.. światło i się odbija. Dzisiaj zrobię. Właśnie, byś zapodał. Ja oglądałem model u Adama w sklepie w Metrze i ... obaj byliśmy mile zaskoczeni. Jest kilka błędów, ale do poprawienia. Co do wymiarów, to ... Projekt modelu bardzo stary i robiony na replice Kubusia z MPW, da się żyć. PS. kiedy będziesz wytrawiał blachy?
 6. Adam na FB zamieścił zdjęcia katalogu z nowościami i zapowiedziami z IBG na 2015, coś niesamowitego!!
 7. To ja tobie odpowiem, gów.. z banderolką. Większego szitu nie widziałem (ale kupiłem). Figurki z lat '60-'70 są dużo lepiej wykonane. Gdyby nie była to seria, to bym nie kupił żadnego zestawu figurek.
 8. A tego to najstarsza Żmudzinka ci nie powie. Ja odpowiem szczerze, bo ten ktoś, kto administruje FB i chyba stroną, to cham i burak. Blokuje użytkowników i usuwa komentarze. Ja informację zdobywam na Tanku, tam zawsze znajdę info o nowym numerze i inboxa. Wczoraj oglądałem katalog na 2015 i ... co to za katalog, w którym producent zamieścił zdjęcia pudełek numerów które ukazały się. Na końcu zamieścił małe info o tych, które się ukażą. Ciekawe czy zachowana zostanie kolejność? Już dawno miała być kawaleria, i co??
 9. Mam takie samo wrażenie i nie sądzę, aby poprawiali formy. Ten model przypomina mi wypust firmy Aerodrom sprzed prawie 20 lat. W tamtym modelu wykonano nacięcia w miejscu spawów i były ostre krawędzie.
 10. Mam duże obawy, że będzie to kolejny szit, po zobaczeniu Niemców. Ta firma jest wodoodporna na uwagi potencjalnych klientów.
 11. Zauważyłem i stałem się posiadaczem kilku nowości dostępnych (na razie tylko) w Tank Models. - Tracked gear set for Hetzer Late (for UniModels) - Tank Models 72022 - Tracked gear set for Hetzer/Bison Early (for UniModels) - Tank Models 72023 Adam powiedział, że będą one w sklepie w przyszłym tygodniu. Prezentuję zdjęcie gotowego modelu do odlewu. Jest również konwersja do Sokoła z AJ Model, która umożliwia wykonanie Głuszcza lub Salamandry. Ten sam zestaw znajduje się w modelu Głuszca, z AJ Model. Pewnie wiecie, ale jak to bywa, nie wszyscy. http://www.sklep.tankmode
 12. Z konwersji do modelu "Głuszca" można zaadaptować same uchwyty i część uzbrojenia (np. B8-10 npr S-8 kalibru 80mm) i wykonać Sokoła w wersji W-3U "Salamandra I" lub W-3WS Sokół.
 13. Wkrótce również będą w Tanku dostępne poprawione kółka do Sokołów i Głuszca z Model-CZ. Widziałem i ... powiem, że są ql. http://www.sklep.tankmodels.pl/pl/model-cz/6485-kola-do-pzl-w-3-sokol-model-cz-7202.html
 14. Nie wiem o co chodzi ze zdjęciami, ale te "złe" były również dobre, do galerii można zrobić sesję, ale do warsztatu?? Nie jestem pewien, ale czy Niemcy ze Zvezdy pasują do 1939 roku, moim zdaniem nie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.