Jump to content

sickboy69

Members
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódź
 1. Nie znalazłem jednak weny. Leżakuje na półce w pudle i czeka na lepsze czasy...
 2. Antena z setu B (pręt G) w tym koszyczku/lejku ma 20 cali z czego 1/4 jest schowana w podstawie, natomiast anteny z setu A (pręt F) na tych kopczykach/piramidkach mają 4 stopy długości, z wyjątkiem anten specjalnego typu/przeznaczenia. Tyle wyczytałem na anglojęzycznych stronach i mam nadzieję, że to prawda bo te informacje się powtarzają.
 3. Mniej więcej to na oko ;) Aż tak się nie zagłębiałem, mam go na warsztacie i mam zamiar użyć anten z RB do 1/35, dostosuję do tego co jest na zdjęciach.
 4. Na wieży masz 3 anteny, 2 od ws19 i jedna od drugiego radia do łączności z piechotą.
 5. Prosto z pudła, bez żadnych dodatków. Model na pierwszy rzut oka wygląda ok, może w trakcie, jakieś własne dodatki ale bez żadnych przegięć. Nie znam się na współczesnej pancerce, efekty mogłyby być opłakane... chyba, że ktoś coś w trakcie to będziemy na bieżąco korygować.
 6. nie o to chodzi, by złowić króliczka, ale by gonić go
 7. Grunt żebym skończył, a z tą najlepszą interpretacją... jak kraj długi i szeroki fanów Monty Pythona nie brakuje więc kto wie ;)
 8. Klasa 1 - Samoloty i śmigłowce Specjalna 1 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego Specjalna 2 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych Zawsze chciałem zrobić samolot w 1/48, to może teraz? Malowanie pudełkowe jest z wiosny 1942 roku... ale po wiośnie przychodzi lato. Mam nadzieję, że taki argument i mocno spłowiałe malowanie dopuści mój model do konkursu.
 9. Klasa 2 - Pojazdy wojskowe Specjalna 1 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego Specjalna 2 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych Jako, że konkursy motywują mnie do działania, a modeli mam więcej niż jestem w stanie zrobić to nie ma na co czekać i trzeba wykorzystać nadarzającą się okazję. Nieprzypadkowo padło na БРДМ-2, maszyna fajna, model mam nadzieję, że też, barwy jak najbardziej kojarzące mi się z latem, szczególnie tym Kaukaskim. Malowanie Rosyjskie, pi razy okno takie: i oczywiście zdjęcie samego modelu, nówka sztuka, wszystko w foliach, mam nadzieję, że tyle wystarczy, szczegółowy inbox bez trudu można znaleźć na necie, dodatkowo zestaw farb, którym mam zamiar pomalować w/w model:
 10. Cześć! Model który ostatnio popełniłem to KV-I "small turret" HobbyBossa w 1:48. Dodatki to lufa RB i kawałek łańcuszka. Malowanie to pudełkowy kamuflaż z nieudanej sowieckiej próby odbicia Charkowa w roku 1942.
 11. Co prawda blisko do Afryki ale czy na Malcie jest taka zabudowa?
 12. Super. Pierwszorzędne, jest tylko jedna rzecz, która psuje cały efekt to ten adres blogu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.