Jump to content

GrzesiekW

Members
 • Posts

  2,181
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za uznanie mojej pracy nawet po roku od skończenia modelu . Nie ma sprawy Michale, przy okazji oddam literaturę .
 2. Bardzo ładny Krzysiu. Sam składam trójeczkę więc będę miał na czym się wzorować . Widzę,że zaryzykowałeś wykorzystanie zestawowych lin - bałem się,że będą słabo wyglądać ale nie jest źle.
 3. Debonder P. Spełnia wszystkie kryteria poza ceną. Wamod mieści się w cenie ale ponoć słaby. CMK też nie mieści się w cenie.
 4. Dzięki wielkie za opinie . Cieszę się bardzo,że moja praca przypadła wam do gustu. Figurki staram się powoli wprowadzać do moich projektów. Gdy będą tylko wyglądać w miarę przyzwoicie staną się stałym elementem moich prac . Przyznam się,że chyba jedynym elementem, którego nie sprawdziłem były koła - chyba właśnie temu,że ich praktycznie nie widać. Z wiadomych powodów nie będę ich wymieniał.
 5. http://allegro.pl/aerograf-tg130-z-2-dyszami-kompresor-na-prezent-i4751432390.html Lepiej dozbieraj i kup coś takiego. Szkoda wydawać 2 razy pieniądze. Sam mam taki kompresor - możesz regulować ciśnienie - czyli to co najważniejsze. Taka jest moja rada - szkoda nawet tych 50zł. Jeśli koniecznie nie, to możesz wziąć taki zestaw jak podałeś. Aerografy podobnej klasy są w tej cenie. Na zestawowy kompresor bym bardzo nie liczył.
 6. Witajcie . Chciałbym przedstawić wam moją ostatnią pracę. Jest to Kubuś z Powstania Warszawskiego firmy Mirage. W modelu dokonałem wielu poprawek (od podstaw powstał PIAT, fotel strzelca, wiele elementów silnika i ramy, spawy). Budynek to wypust Miniartu. Z perspektywy czasu wykonałbym pewnie kilka elementów podstawki inaczej, z niektórych pewnie bym zrezygnował. Model Mirage mimo słabej jakości udało mi się złożyć z czego jestem najbardziej zadowolony . Kubusia starałem się odwzorować na podstawie źródeł fotografinczych i opisowych w sposób możliwie maksymalny. To samo tyczy się kamuflażu. Wiele danych przez ingerencje w oryginał, który przetrwał wojnę przepadło co tylko zwiększyło liczbę teorii na temat jego wyglądu/wyposażenia. Życzę miłego oglądania. Więcej zdjęć można zobaczyć na moim blogu.
 7. http://www...com/forum/viewtopic.php?f=72&t=1392&start=80
 8. Wstawię w piątek zaległą galerię . Ostatnio musiałem pracować w konspiracji :P.
 9. Aż mnie chyba przekonałeś by jeszcze raz zakupić ten model . Za pierwszym razem za mało doświadczenia było.
 10. Nie znam się ale mustangów chyba w afryce nie było.
 11. Ciężko coś doradzić nie wiedząc co masz zamiar lepić. Jaka epoka, kraj ? Malujesz aerografem czy pędzlem ?
 12. Klej, który podałem spływa w zagłębienia (nie posiada napięcia powierzchniowego). Podany przez Ciebie z tego co się orientuję nie posiada takich właściwości. Mniejszy pędzelek też się przyda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.